Sevgilimden ayrıldım. Bekaret, kızlık zarı hakkında yardımınıza ihtiyacım var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sevim45

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
5
-21
30
Merhaba sevgili erkek troll. Hatirlamayacagim kadar fazla sayida erkekle yattim. Gene olsa gene yatarim. O dedigin salak salak ikna cumlelerini de soylemiyorum. Zira seni mi ikna edicez. Hadi ikile.
Bence o kadarını da yapamazsınız. Üç beş erkekten sonra, siz isteseniz de erkekler sizin gibi biri ile birlikte olmaz. Sizden kaçar… Sizin bu yorumunuza söyleyecek daha çok şey var ama ben edebimi muhafaza edeceğim.

sevim45

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
5
-21
30
Benim de nefret ettigim bir hazir cumle kalibi turkiye icin cinsel acligin afrikasidir denmesi. Cunku afrikada cinsel aclik yok.

Daha 26 yil once dunyanin en korkunc soykirimina tanik olan Kigali'de kadin benzin pompacisi veya tir soforu olabilirsiniz ayni zamanda istediginizle yatabilirsiniz ve kimse bisey demez. Dunyanin en tehlikeli sehirlerinden nairobide gece disari ciktigimda bir suru yalniz kadin gordum. Guluyor egleniyor flortlesiyorlardi. Muhtemelen gece sevisecekler ve kimse onlara su yazan konu sahibi trol erkek gibi moron moron ironiler yapmicak.

Kampalada bekar anne olabilirsin ve en fazla arkandan konusurlar azicik kimse bisey demez. 18 yasinda bebegin olabilir annen seni evden kovmaz sonra tekrar seversin evlenirsin kimse ayy dul kadin aldi demez mesela gecen sene ben bu kadinin dugunune gittim oynadik ettik.

Dunya tecavuz merkezi demokratik kongo cumhuriyetinden gelen multeci kadinlari goruyorum her gun ve gayet de sevisiyorlar arkadaslar kimsenin onlara bisey dedigi yok.

Ozetle evet en nefret ettigim "hazir cumle" turkiye cinsel acligin afrikasi. Cunku cinsel acliktan daha onemli sorunlarimiz var. Mesela kendini zeki sanan gerzolar bu onemli sorunlarimiz icinde ilk ice oynar diyebilirim.
İlkel afrika kabilelerinin insanlık dışı uygulamalarını doğru bir şeymiş gibi nasıl burada övebiliyorsunuz? Türkçe öğrenmiş bir afikalı mısınız?

Afrika bu saydığınız özellikler nedeniyle Afrika zaten. İnsan gibi yaşamayı, medeni olmayı yeni yeni öğreniyorlar.

Ama senin gibileri, cinsel açlık nedeniyle afrikadaki hayvan gibi yaşamı savunabiliyor.

Aids vb tüm salgın ve tehlikeli hastalıklar oradan çıkıp yayılıyor.

İnsanlığın yasalarını yeniden keşfetmeye gerek yok.

Asırların tecrübesini silip, yeniden mağara dönemine dönmeye gerek yok.

Size göre, hayvanlar gibi çıplak çıplak dolaşalım, herkes gördüğü ile canı çektiğinde yiyişsin.

Kusura bakma, ben insanım!..

ozgefe34

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
1.223
3.810
32
:)))) biraz araştır akıllı kız. Dürüstlüğün hangi konularda olması gerektiğini.
Din yaptığın yanlışın haykırılması veya savunulması mıdır?
Yapılan yanlışı hangi insana kabullendirebilirsin?
Sen dene, 10 yıl sonra ağlanırsın buralarda kocam o an bir şey dememişti sonra bana böyle böyle dedi diye.
Dini yorum yapmak yasak, o yüzden ayrıntılı birşey yazamayacağım, bilgin yok fazla bu konuda
Sende araştır bakalım

ozgefe34

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
1.223
3.810
32
Bence o kadarını da yapamazsınız. Üç beş erkekten sonra, siz isteseniz de erkekler sizin gibi biri ile birlikte olmaz. Sizden kaçar… Sizin bu yorumunuza söyleyecek daha çok şey var ama ben edebimi muhafaza edeceğim.
Yok artık
Bu haddi nerden buldunuz
Ben bile sinirlendim

sevim45

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
5
-21
30
Gerçekten merak ediyorum bir erkeğin elinin derisine ve penisinin derisine dokunmaktaki fark nedir? (Dini boyutu hariç).. gerçekten bir fark yok.. önce kendinizi ikna edin.
Saçmalama. Eğer sen erkek olsaydın, bir kadının eline dokunmakla, vijinasına dokunmak arasında ne fark var mantığında olurdun ve... ve gerisini düşünmek istemiyorum.

ozgefe34

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
1.223
3.810
32
Yeni üye, yorumları sadece bu konuya
Konu sahibi gelmiş hhshshajajajaja 😂🤣😂

Once_upon_on_a_time

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
3.512
2.080
Saçmalama. Eğer sen erkek olsaydın, bir kadının eline dokunmakla, vijinasına dokunmak arasında ne fark var mantığında olurdun ve... ve gerisini düşünmek istemiyorum.
Evet aşkla sevgiyle dokunduğun öptüğün dudak, dokunduğun el ve penis/ vajina arasında fark yok? Neden olsun ki? Deri tek bir organ 😂

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1880 gün geçti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.