Sevgilimden ayrıldım. Bekaret, kızlık zarı hakkında yardımınıza ihtiyacım var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KudrAlobar

Ayak feministi
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
16.579
97.919
Bunu koz olarak kullanan erkek bakir miymiş?
erkeklerin herşeyi yapıp bakire kadın istemesine, kadınların destek olması çok acınası
Bakir dahi olsa koz olarak kullanamaz ki. Kişisel bir tercih bu. Adam sevişmemeyi tercih etmiştir kadın sevişmeyi. Kadının sevişmiş olmasının adama bir zararı var mı? Yok. Bu kadar...

Katipsondanbir

Mevzuya biraz sert girdim. Ama girdim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
11.524
39.344
32
Hani belki o yaşadıklarının arkasında duran kadınlar, bunu koz olarak kullanan erkeğin totişine tekmeyi basıyorlardır mesela... Ne dersiniz, olabilir mi böyle bişe?
Öyle deme kudrişim, paşamlar kabullenemiyormuş,bizim bacağımızın arası herkesleri etkiliyormuş. Savaş çıkar mazallah falan.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Katipsondanbir

Mevzuya biraz sert girdim. Ama girdim.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
11.524
39.344
32

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

samimi

Guru
Pro Üye
30 Ağustos 2008
2.681
3.132
Şimdi önceden yapmayın desek "kaçıncı yüzyıldayız, kime ne vs" cevaplar gelir. İşte yapmayın dememizin sebebi bu. Türkiyede çoğunluk ilişkiden sonra ayrılınca panik oluyor. Toplum baskısı aklına geliyor. Eğer arkasında durabilecekseniz yaşayın, ama pişman olcaksanız, çare arıcaksanız yapmayın. Kendinize eziyet etmeyin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 693 gün geçti.

MssPARE

Herkese yetişirsin de bir kendine geç kalırsın
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
3.504
10.465
Kardeşim, sakın ama sakın burada yaşadıklarının arkasında dur vs vs gibi sözlere aldanıp ileride evleneceğin insana yaşadığın hiçbir şeyden bahsetme. Kendin pişmanlığın varsa tabi. Forum yüzlerce kadınla dolu, eşleri o an değil ama yıllar sonra bile “zaten bakire değildin “ diyen. En umursamaz gözüken erkek bile bunu koz için kullanabilir sana.

Sende durumunun farkındaysan burada cevabı araştırmak yerine, dikim için doktor araştır.

İnancın var ise Yaradandan başka kimseye hesap vermek zorunda kalmamak için.
Yoksa mutlaka bir gün bu yüzüne vurulur.

Umarım senin için iyisi olur.
Peki size soruyorum evleneceği erkek nereye kime gidipte neresini nasıl diktirsin işin dini kısmına girilmesini istemem ama şu var zina yasak sa her iki cinse yasak sen kendini sakla erkek yapsın yok böyle bir şey...insan sevgiyle aşkla p an cinselliği yaşayıp sonradan vay efendim pişmanlığı yapmiyacak iyi kötü ne yaşıyorsa arkasında durucak yada ben bunu yapicam ama ne okur sonu belli değil diyorsa yapmiyacak aşk yaşarken her şeyi yap ayrıl gel buraya yada kendo kendine ağla pişman ol o zaman yapma ...bundan ayrıldım tamam yemi sevgiliyle birlikte oldum o da olmadı ayrıl evleneceğim kişiyi buldun ben bakireyim moduna gir diktir kimi kandırıyorsun yaradani mi kendini mi kocanı mi bu doğrumu?? Seni cinsellik için isteyen kimseyle birlikte olmayacaksın ha sende bunu istiyorsan karşılıklı zorlama yoksa bbirlikte oldunsa o zaman kimse kusura bakmasın sesini kesicem orda burda aglamiyacan ayrıldığın için üzülecen yada sevinicen bu kadar tırnak içinde diyorum nasılsa diktirim deyip sonra diktirim ben aman da ÇOK NAMUSLUYUM haline burunmeyeceksin

En buyuk kk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
2.155
6.377
o söz şunu demek istiyor.
Afrika gıdaya aç.
Türkiye cinselliğe aç. (sebebide ülke şartları evlilik için 30 a yaklaşmak gerekiyor. özellikle son yıllarda)
ayrıca şu yazdıklarınız iyi güzel mi ? kafasına göre herkes ile sevişmek ? en güzeli tek eşli olup eşinle paylaşmak değil mi her şeyimi ? hemde cinsel hastalıklardan da korunmuş olursun tabi eşinde tek eşli olmalı.

Yani su adamin yaptigi dandik ironiyi begenmissiniz benimkini bana aciklattiracaksiniz. Biliyorum tabi ki o sozun o anlama gelmedigini. Bence yazdiklarim himen himen diye cildirmaktan daha guzel Evet.

guzelgozlu818419

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2021
143
248
Bir yıllık sevgilimden ayrıldım. Çünkü beni aldattı, başka biriyle ilişkisi var artık.

Onunla her şeyi yaşamıştık. Onu kaybetmemeliydim… Buna hiç ihtimal vermiyordum… Çünkü birbirimizi çok seviyorduk. Şimdi yeni sevgilisine de anlatmıştır yaşadıklarımızı, bundan eminim.. Arkadaş çevremiz de biliyordu ilişkimizi.

Bunları yaşayacağım hiç aklıma gelmezdi… Daha dün gibi hatırlıyorum o ilk günlerimizi… Benim de bir erkek arkadaşım olsun, gezip eğleneyim istedim sadece. Cinsellik yaşamayı düşünmemiştim. Erkek milleti işte, bir şekilde işi oraya sürükledi. Nasıl geldik bu noktaya, ben de şaşırdım.

Sizden yardım isteme sebebim;

şimdi sağda solda, arkadaş çevremde “bekaret”, “kızlık zarı”, “bakire olmak”, “cinsel ilişki” gibi konular açıldığında, benim verebileceğim cevaplar, açıklama örnekleri istiyorum. Alsında ben birkaç tane biliyorum ama yetmez, daha çok lazım. Bu konu konuşulduğunda, altta kalmak, mahcup olmak, kızarmak istemiyorum. Mesela ben birkaç tane buldum:

“namus iki bacak arasında mı yaaa”

“Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur. Nietzsche”

“Ahlak ve namus deyince sadece kadından konuşmaya başlayan herkes, ahlaksız ve namussuzdur. Frida Kahlo.”

“insanları yargılamak kimsenin haddine değil”

“ahlak incecik bir zardan ibaret olamaz.”

“bırakın artık şu Ortadoğu kafasını, biraz çağdaş medeni olun”

“yobaz mısın sennn”

“geri kafalıya bak yaa”

“ben evliliğe karşıyım. İki insan arasındaki birliktelik bir imzaya bakmamalı”

“kendini hazır hissetiysen ve karşında bir erkek varsa, cinselliği yaşamaktan daha doğal ne olabilir ki? Bunu bastırmak çok yanlış.”
Ayyy yok yok bu olmaz. Bu öyle değildi…

Bu en son olanı daha yuvarlak söylemek lazım. Ben beceremedim…

Sanırım ben en son yazdığım açıklamaya benzer bir cümleden etkilenip o gece her şeyi yaşamıştım… Ama sevgilim üç ay sonra beni terk etti, başkasıyla yatmaya başlamış…

Üfff. Berbat bir duygu. Şimdi ben ne yapacağım? Evlenebileceğim yeni bir erkek karşıma çıkarsa, ona hangi cümleler kurmam lazım, nasıl açıklamalar yapıp onu ikna edebilirim?

Aslında bazı erkekler var, onlar da “bekaretin ne önemi var” diye düşünüyor ama onlar sadece benimle bir süre cinsellik yaşamak niyetinde olan erkekler. Evlenecek kafada olanların, bu konuya normal baktığını görmedim… Bilirsiniz işte, erkek milleti… Kendi önüne gelenle yatar, evleneceği kişide bekaret arar…

Şimdi ben nasıl konuşmalıyım, nasıl açıklamalar yapmalıyım. Lütfen yardım edin.

Biliyorum, tüm bu “hazır cümleler” benim içimi rahatlatmayacak. Benim kaybettiklerimi geri getiremeyecek. Her şeyden önemlisi, hiçbir zaman o eski psikolojimi bulamayacağım. Ama yine de konu açıldığında altta kalmamak için birkaç “hazır cümle” lazım bana.
Yaşın kaç bilmiyorum ama bunlar çok saçma geldi bana kusura bakma.
Sonuçta bir şey yaşamışsın ve arkasında duracaksın bu kadar basit.
Hazır cümleler araştırman saçma geldi açıkçası bana.
O an ne hissedersen nasıl konuşman gerekirse ona göre ilerler zaten konuşma.
Aynen öyle malesef hiç doğru değil ama erkekler herkesle yatar bakire arar, çok nadir takılmayan bu olaya.

En buyuk kk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
2.155
6.377
Yooo değil :KK53:

Dipnot: önceden birileriyle sevişmiş insanlar çok eşli olmazlar. Aynı zaman diliminde tek kişiyle sevişince tek eşli olursunuz.

Cok eslilik: evlenmeden baskasiyla yatmis olmak

Acik evlilik: erkegin midesinin o kadar genis olmasi ki evlenmeden sevismis kadinla evlenmek

Aldatmak: evlenmeden once cok buyuk bir hata yaparak ilerdeki kocana ihanet etmek. Bosanma sebebi. Mahkemeye kanit olarak kansiz carsaf gosterebilir erkek aldatildigini ispat icin.

LaRisaCca

Mother of twins 🤰
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
29 Temmuz 2016
16.880
70.720
Yooo değil :KK53:

Dipnot: önceden birileriyle sevişmiş insanlar çok eşli olmazlar. Aynı zaman diliminde tek kişiyle sevişince tek eşli olursunuz.
Ayak feministi mi 🤣

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-10-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 166 gün kaldı.

Kan kaydadeğer bir tazyik ile bebeğinizin göbek kordonu vasıtasıyla bebeğinize geçer. Bu su dolu bir hortum gibi kordonun düğümlenmesine direnç gösterir ve kendini düzeltmeye yarar. Baş dönmesi veya baygınlık hissi yaşıyorsanız, yatarken veya kalkarken yavaş hareket etmeniz veya yavaş pozisyon değiştirmeniz gerekir. Bebeğinizin gözleri ve kulakları şu anda olması gereken yere yerleşti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

KudrAlobar

Ayak feministi
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
16.579
97.919
Cok eslilik: evlenmeden baskasiyla yatmis olmak

Acik evlilik: erkegin midesinin o kadar genis olmasi ki evlenmeden sevismis kadinla evlenmek

Aldatmak: evlenmeden once cok buyuk bir hata yaparak ilerdeki kocana ihanet etmek. Bosanma sebebi. Mahkemeye kanit olarak kansiz carsaf gosterebilir erkek aldatildigini ispat icin.
Çok mantıklı ama ya...

mavera110

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
435
183
Şaka mı bu yaa
Kadın kadının düşmanıydı dimi
Sen nerde yaşıyorsun abla, hiç mi sevmediler seni, kendini bir erkeğe hediye paketi gibi sunmayı marifet mi sanıyorsun(kocana) Öyle olmasa diktir diye insanlara saçma sapn şeyler yazmazsın
Sonrada dini yorum yapmışsın ama o inançta insanları kandırmak var mı?
:)))) biraz araştır akıllı kız. Dürüstlüğün hangi konularda olması gerektiğini.
Din yaptığın yanlışın haykırılması veya savunulması mıdır?
Yapılan yanlışı hangi insana kabullendirebilirsin?
Sen dene, 10 yıl sonra ağlanırsın buralarda kocam o an bir şey dememişti sonra bana böyle böyle dedi diye.

mavera110

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
435
183
Hani belki o yaşadıklarının arkasında duran kadınlar, bunu koz olarak kullanan erkeğin totişine tekmeyi basıyorlardır mesela... Ne dersiniz, olabilir mi böyle bişe?
Ya bu ne saçmalık. O zaman evlenmeden önce birbirlerine açıklarlar. Bekareti olmamasını savunuyorsa muhtemelen evleneceği kişiyle önceden konuşur bunu. Bekaretin önemi yok diye düşünüp sonra evlenip adam sıkıntı edince o zaman boşanıyoruz demek ne kadar akıllılık. Evleneceği insanın hassasiyeti bu konuda varsa, hiç evlenmezsin.
Sen tekmeyi bastın mı ben çok merak ediyorum ya, bursa klavye başında hep bir ahkam kesmeler.

mavera110

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
435
183
Peki size soruyorum evleneceği erkek nereye kime gidipte neresini nasıl diktirsin işin dini kısmına girilmesini istemem ama şu var zina yasak sa her iki cinse yasak sen kendini sakla erkek yapsın yok böyle bir şey...insan sevgiyle aşkla p an cinselliği yaşayıp sonradan vay efendim pişmanlığı yapmiyacak iyi kötü ne yaşıyorsa arkasında durucak yada ben bunu yapicam ama ne okur sonu belli değil diyorsa yapmiyacak aşk yaşarken her şeyi yap ayrıl gel buraya yada kendo kendine ağla pişman ol o zaman yapma ...bundan ayrıldım tamam yemi sevgiliyle birlikte oldum o da olmadı ayrıl evleneceğim kişiyi buldun ben bakireyim moduna gir diktir kimi kandırıyorsun yaradani mi kendini mi kocanı mi bu doğrumu?? Seni cinsellik için isteyen kimseyle birlikte olmayacaksın ha sende bunu istiyorsan karşılıklı zorlama yoksa bbirlikte oldunsa o zaman kimse kusura bakmasın sesini kesicem orda burda aglamiyacan ayrıldığın için üzülecen yada sevinicen bu kadar tırnak içinde diyorum nasılsa diktirim deyip sonra diktirim ben aman da ÇOK NAMUSLUYUM haline burunmeyeceksin
Yanlış bakıyorsun.
Erkekte kadın da bence yaşamamalı.
Aynı eşitlikte.
Sadece kadın yaşadığında evlilik hayatında anlaşıldığı için erkeğin anlaşılmadığı için bu erkeklerin elinde bir koz haline geliyor.
Burada okuduklarımdan bunu görüyorum.
O yüzden hiçbir erkeğe boyun bükmemek için kişinin kendi yanlışlarının hatalarının hesabı bir tek inandığına olmalıdır.
Yok ben şunu şunu yaşadım diye kocasının karşına çıkan varsa adam kabulleniyorsa onların hesabı başka. Bir şey diyemem.
Benim burda söylediğim, böyle bir şeyi itiraf etmek bir erkeğe koz vermektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.