sevgilimden ayrlmal mym? ne olur akl verin.

G

gamsizhayat

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gamsizhayat
kızlar kafam patlamak üzere ne olur bir akıl verin bana da artık düşünemiyorum.
internette 1 sene önce tanıştığım, 9 aydır da çıktığım biri var. bu bir sene içerisinde iki kere görüştük. ayrı şehirlerdeyiz. iş adamı kendisi. çok yoğun çalışıyor. bu durum iletişimimizi bayağı sekteye uğratıyor. yani iki gün hiç görüşmediğimiz oluyor. benim ona ulaşma imkanımın olmayacağı şekilde ortadan kaybolduğu oluyor. sonra diyor ki, haftaya çok önemli bir toplantım var, kafamı toparlamak için bilmen nereye gittim. beni mesela cepten aramadığı oluyor iki gün. internetten tek satırlık çok seviyorum, çok özlüyorum falan yazıyor mesela. en son da annesi rahatsızlandı. bayağı ciddi bir hastalık. yine cebi hep kapalıydı. 1-2 kere şirket telefonundan ulaşabildim annesinin durumu ile ilgili bilgi aldım. sonra bir daha aramadım. tam 9 gün. o da aramadı. sonra 9. gün aradı. açmadım. nihayet bitti, annemin durumu iyiye gidiyor, çok özledim, çok seviyorum diye mesaj çekti. 3 gün oldu ben hala bir cevap yazmadım. sadece annesinin durumundan tamamen emin olmak için mesaj çekmiştim ilk aradığından sonra.
kızlar böyle bir adamla devam edeyim mi? biz evlenmeyi düşünüyoruz. aylarca konuştuklarımız çok güzeldi. ikinci gelişi doğum günüm sebebiyleydi. güzel bir hediye de almış bana. ben inanıyorum gerçekten işlerinin çok yoğun olduğu için ilgilenemediğine. sonra sık gelip gitmemesinin sebebi de aramızda cinsel bir şeyler olmadığı için diye düşünüyorum. yani zannediyorum bunu yaşamadığımız için o zor durumda kalıyor fiziksel olarak, yani yanımda olduğunda.
kızlar çok uzun oldu ama, sırf yeterli ilgi gömüyorum diye ayrılmalı mıyım? telefon etmediği, mesaj çekmediği, ona bazen hiçbir şekilde ulaşamıyorum diye, boş olduğu hafta sonlarında benim yanıma gelebilecekken arkadaşlarıyla kamp yapıp, şileye sapancaya gibip mangal yaptığı için ondan ayrılmalı mıyım?
bazı yerlerde saçmaladığımı biliyorum ama, o kadar şişti ki kafam artık bir karar vermek zorundayım ama kafamı toparlayamıyorum. en son 9 gün hiç görüşmedik diyorum. ve 9 günün sonunda artık her şey bitti, annemim durumu iyiye gidiyor, seni bile arayamadım, çok özledim filan diyor.

canım bu hikaye bana çok tanıdık geldi...
ilişkiye devam edersen çok zor bir ilşki seni bekler. yıpranırsın..
demedi deme....

hayır hayır hayır hayır...devam etmeeeeeeeee

burda sadece ilgisizlik yok ki, bayağı da bir dönen dolap var bence....

ayrıll...kesinlikle.. bu adamın evli olmadıgına eminmisin bu ayrıntıyı geciyorum yazdıklarına bakarak sana diyecegim tek sey evlilik fln hikayee sonu yok bu iliskinin

öyle mi diyorsun canım?
ben ona annesi rahatsızlanmadan önce eğer ilişkimizi bir ilişki gibi yaşamazsak ben artık olmayacağım demiştim. o da tamam demişti. ama ondan sonra bile iki gün üstüste beni aramayıp sadece nette iki satır bir şey yazmıştı.
değişmeyecek galiba bu. benim vermem gereken karar, ben böyle mutlu olur muyum? bunları sineye çekerek yaşayabilir miyim?
sizler ne yapardınız kızlar????

adam evli olabilir.devam etme bence fisfisfis...

canım bu arada yazmayı unutmuşum...
bu ilişki olursa bıle bu ilişkiyi yuruten o olacak.
zira sen gezmek istediğin zaman o toplantım var dıyecek..
o ne derse onun planına göre bu ilişki boyut alacak.
sen itiraz edincede.. e benım yogun çalıştığımı biliyorsun dıyecek..
ayrıca bu tarz adamlar aynı anda bir kaç kişiyi yürütürler.
dikkat et.....

kızlar çok teşekkür ederim usanmadan okumuşsunuz, hemen de fikirlerinizi yazmaya başlamışsınız.
ama bir insanın karakteri ilgisiz olamaz mı mesela? burda okuyoruz, kimi evli hanımlar eşlerinin ne kadar ilgisiz olduğunda şikayet edip duruyorlar.
bütün olasılıkları değerlendirerek en sağlıklı kararı vereceğimi düşündüğüm için, her açıdan bakmaya çalışıyorum.

ben olsam hiç haber bile vermeden ortadan kaybolurdum, bir daha ne arardım ne telefonlarına çıkardım.. 9 gün ortadan kaybolmak ne demek yahu ne saçmalık yani? bi arkadaş çok haklı sormuş: bu kişi evli bile olabilir?
bu kadar ortadan kaybolma, bu kadar gizem hiç normal değil.. sakın bel bağlama açıkta kalırsın mazallah.. tak sepeti koluna, herkes kendi yoluna canım.....

evli olmadığını çok iyi biliyorum. o konuda bir sorun yok.

hı şunuda söyliyim.bu yorumu öyle afaki yapmadım
özellikle hafta sonları mesaj atmıyor aramıyor ,bir yerlere gidiyor, demenden anladım.
çünkü insan evliyse hafta sonunu eşiyle çocuklarıyla geçirir,eğer evli değilse sevdiği insanla geçirir en azından hafta sonları daha ilgili olur.CADIARZU

öyle mi diyorsun canım?
ben ona annesi rahatsızlanmadan önce eğer ilişkimizi bir ilişki gibi yaşamazsak ben artık olmayacağım demiştim. o da tamam demişti. ama ondan sonra bile iki gün üstüste beni aramayıp sadece nette iki satır bir şey yazmıştı.
değişmeyecek galiba bu. benim vermem gereken karar, ben böyle mutlu olur muyum? bunları sineye çekerek yaşayabilir miyim?
sizler ne yapardınız kızlar????

canım benım sevdiğim insanda boyle bır tıptı..
tek dunyası işi idi...
önceliği işi idi.
haftalardır görüşmediğimizi bilrdim. arayacam toplantım var derdi..
ayyyyy sonundaa kafayı yedım.
banan ne dedim ya.
boyle bir ilişki olmaz.
boyle bir tıple ne yemege çıkarsın ne pastane nede sinema nede istediğin anda görür istediğin anda konuşursunuz:umursamaz:

evli olmadığını çok iyi biliyorum. o konuda bir sorun yok.
sen evli gibi yaşamayan çok erkek olduğunuda biliyormusun...
neyse.analttıklarında bi terslik var,bi insan sevdiğinin nasıl 2 gün aramaz.sen kesinlikle fazla temiz kalplisin.a.s

kızlar kafam patlamak üzere ne olur bir akıl verin bana da artık düşünemiyorum.
internette 1 sene önce tanıştığım, 9 aydır da çıktığım biri var. bu bir sene içerisinde iki kere görüştük. ayrı şehirlerdeyiz. iş adamı kendisi. çok yoğun çalışıyor. bu durum iletişimimizi bayağı sekteye uğratıyor. yani iki gün hiç görüşmediğimiz oluyor. benim ona ulaşma imkanımın olmayacağı şekilde ortadan kaybolduğu oluyor. sonra diyor ki, haftaya çok önemli bir toplantım var, kafamı toparlamak için bilmen nereye gittim. beni mesela cepten aramadığı oluyor iki gün. internetten tek satırlık çok seviyorum, çok özlüyorum falan yazıyor mesela. en son da annesi rahatsızlandı. bayağı ciddi bir hastalık. yine cebi hep kapalıydı. 1-2 kere şirket telefonundan ulaşabildim annesinin durumu ile ilgili bilgi aldım. sonra bir daha aramadım. tam 9 gün. o da aramadı. sonra 9. gün aradı. açmadım. nihayet bitti, annemin durumu iyiye gidiyor, çok özledim, çok seviyorum diye mesaj çekti. 3 gün oldu ben hala bir cevap yazmadım. sadece annesinin durumundan tamamen emin olmak için mesaj çekmiştim ilk aradığından sonra.
kızlar böyle bir adamla devam edeyim mi? biz evlenmeyi düşünüyoruz. aylarca konuştuklarımız çok güzeldi. ikinci gelişi doğum günüm sebebiyleydi. güzel bir hediye de almış bana. ben inanıyorum gerçekten işlerinin çok yoğun olduğu için ilgilenemediğine. sonra sık gelip gitmemesinin sebebi de aramızda cinsel bir şeyler olmadığı için diye düşünüyorum. yani zannediyorum bunu yaşamadığımız için o zor durumda kalıyor fiziksel olarak, yani yanımda olduğunda.
kızlar çok uzun oldu ama, sırf yeterli ilgi gömüyorum diye ayrılmalı mıyım? telefon etmediği, mesaj çekmediği, ona bazen hiçbir şekilde ulaşamıyorum diye, boş olduğu hafta sonlarında benim yanıma gelebilecekken arkadaşlarıyla kamp yapıp, şileye sapancaya gibip mangal yaptığı için ondan ayrılmalı mıyım?
bazı yerlerde saçmaladığımı biliyorum ama, o kadar şişti ki kafam artık bir karar vermek zorundayım ama kafamı toparlayamıyorum. en son 9 gün hiç görüşmedik diyorum. ve 9 günün sonunda artık her şey bitti, annemim durumu iyiye gidiyor, seni bile arayamadım, çok özledim filan diyor.

hayatınızda sadece 2 kere gördüğünüz biriyle evlenmeyi mi düşünüyorsunuz.
hem nasıl cinsellik paylaşmadığımız için gelmiyor yanıma.
paylaşsanız gelecek o zaman. yani sadece sizinle sevişmek için gelecek..
ne kadar yanlış ve kötü bir düşünce bu.

adam telefon açmıyor, mesaj çekmiyor.
ortalıktan kayboluyor
sizle olmak yerine arkadaşlarıyla mangala gidiyor; çünkü sizinle sevişemeyecek.
9 ayda 2 kere görüşeceksiniz ve evlenmeyi düşüneceksiniz.
pardon da bunu düşünen sadece sizsiniz galiba, karşı cephede hayat yok gibi..:nazar:

hayatınızda sadece 2 kere gördüğünüz biriyle evlenmeyi mi düşünüyorsunuz.
hem nasıl cinsellik paylaşmadığımız için gelmiyor yanıma.
paylaşsanız gelecek o zaman. yani sadece sizinle sevişmek için gelecek..
ne kadar yanlış ve kötü bir düşünce bu.

adam telefon açmıyor, mesaj çekmiyor.
ortalıktan kayboluyor
sizle olmak yerine arkadaşlarıyla mangala gidiyor; çünkü sizinle sevişemeyecek.
9 ayda 2 kere görüşeceksiniz ve evlenmeyi düşüneceksiniz.
pardon da bunu düşünen sadece sizsiniz galiba, karşı cephede hayat yok gibi..:nazar:
her harfine bende imza atarım alkisalkisalkis

sayenizde kararlarım netleşecek kızlar saolun :1hug:
bir tane bile sabret, adam haklı napsın çok çalışıyor filan diyen olmamış...

Nerede çalıştığını biliyorsanız nett üzerinden iş yeri numarasını bulabilir ona ulaşamıyorsanız işyerinden arayıp ona sürpriz yapabilirsiniz:jeyyar: bakalım çokmu yoğunmuş..:kahve: ayrıca 2 kere görüşmeyle sadece yazışmakla nasıl evlilik kararı alabiliyorsunuz bunuda anlamış değilim.. ve böylesine ortadan kaybolan esrarengiz bir adamla ciddi bir birlikteliğe girmek bile yanlış bence.. hani desemki tcc nosundan araştır belki evli olabilir dicem ama adamı tam olarak tanımıyorsun bile ve birde bu adamla evlilik düşünüyorsun.. :eek:lmaz:
seviyorum özlüyorum diyerek çok önemli bir karar verilip evlilik düşünülmez canım.. SENİ ÇANTADA KEKLİK GİBİ GÖRÜYOR SANRIIM BU PAŞAZADE..:mymeka:

yok yoğun gerçekten şirketini de biliyorum, şirket nolarını da. ordan aradım zaten, sekreterleri bağladı.
ben de ona kızdığım zamanlar bazen 2-3 gün aramıyorum mesaj atmıyorum. onun aramalarına mesajlarına da cevap vermiyorum. o da sonra bana sitem dolu bir mail yazıyor. hiçbir şekilde sana ulaşamıyorum, demek ki istemeden de olsa bu limandan ayrılma vaktim gelmiş gibi şeyler yazıyor. ben tabi dayanamayıp hemen arıyorum. o da zaten gerçekten bitirmemiş oluyor.
ayyy kızlar şimdi yazarken bile bunalıyorum. nedir bunlar yaa... nasıl bir ilişki bu... ben nasıl kapıldım böyle. kopabilsem size sormadan resti çekicem zaten. ama içimden atamıyorum mesele buÇok üzgünüm çoook

X