sevgilimden soğuyor gibi hissediyorum

cerenavciii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2023
79
93
31
aslında çok uzun konu ama daha kısa anlatmaya çalışıcam bizim ilişkimiz uzak mesafe başta aynı şehirdeydik sonra uzak mesafeye dönüştü ve uzak mesafede sevgilim çok garip bi insan olmaya başladı yanımda değil ne yaptığımı ettiğimi bilmiyor diye kıskançlığının dozu aşırı arttı hep kıskançtı ama normal seviyedeydi aşırı kıskançlığı psikopatça bi hal almaya başladı en ufak yanlış bi şey yaptığımda en ufak bi şeyi haber vermeyeyim mesela bana kavga kıyamet küfürlerle sövüyordu sonra beni çok sevdiğini o yüzden böyle olduğunu söyleyip özür falan diliyordu ve bu bi süre böyle devam etti son zamanlarda iyice sapıtmıştı en küçücük bir şeyde bana görüldü atıyor mesajlarıma cevap vermiyordu defalarca arıyordum yüzüme kapatıyordu ve ben en sonunda ondan ayrıldım her yerden engelledim bana ertesi gün mail attı ve engeli açmamı istedi konuşmak istediğini yazdı mailden açtım engeli konuştuk benden defalarca kez özür diledi ve ayrılmamamız için bana yalvardı abartmıyorum lütfen ayrılmayalım nolur bitmesin ben başkasını sevemem sana çok haksızlık yaptım her zaman yanımda oldun senin değerini bilmedim falan dedi bende biraz süründürüp barıştım bununla ama şimdi hiç bir şey eskisi gibi değil sürekli kavgalarımız oluyor yine ve o olaydan sonra 2 ay falan geçti ve bana arada bir iki kere yine küfür etti o kadar söz vermesine rağmen ve ben bu zamana kadar sevdiğimden düzelir diye katlandım ama artık içimde o sevgiyi bile hissedemiyorum sanki ondan soğumuş gibiyim bana yaşattıkları beni mahvetti çünkü arada konusunu açıyorum eskisi gibi hissetmiyorum ben falan diye konuşmalarından anlıyorum bitirmek istemiyor böyle konuştuğumda korktuğunu hissediyorum beni seviyor ama sevgisi resmen zehirli gibi biraz içimi dökmek istedim buna ne yorum yapabilirsiniz bilmiyorum ama yorumlarınız varsa dışardan bi göz olarak açığım yorumlara bu arada ilişkimiz ciddi evlilik düşünüyoruz

Yaşlarınız nedir önceden bu küfürler var mıydı? Küfürlerin kesileceğini düşünmüyorum sevgiden önce saygı gerek.

Bir ilişkide güven varsa uzak yakın fark etmez. Bunun yaşla başla ilgisi yoktur ister 18 olun ister 38 bu biraz kişinin kendi özgüveni karakteri huyu suyuna bağlı.

Ağzı bozuk size küfür eden güvenmeyen birinin yanında fragman izliyorsunuz. Filmi görmek istersen imzayı at

ben 18 yaşındayım sevgilim 19 ilk başta yoktu ama şuan çok uzun zamandır var bunlar
Daha yolun çok başındasınız bu hanzoyla ömür geçmez, eğer kaldırabiliyorsanız devam edin lakin saygının bittiği yerde sevgi de çok sürmez Evlilik işini karşında ki çok iyi bir insan olsa dahi bu yaşta evlenmeni tavsiye etmem.

Yani nişanlınız değil kocanız değil neden bu eziyeti çekiyorsunuz? Daha çok şey demek isterim de sonu kesin banla biter diye demiyorum.

İlişkiyi sürdürmek için motivasyonun ne? Yani sana iyi gelen bir yanını söyle desem söyleyebilir misin?

Farklı şehirdeki yüzyüze bile görüşmediğin adamdan gün aşırı trip ve küfür yemenin adı ilişki midir sorguladım.

Hâlâ soğuyor gibiyim diyorsunuz net bir şekilde bitirmeniz gerekirdi. İlişkide saygı yoksa gerisi boş. Kendinizi o kadar değersiz mi görüyorsunuz o kadar küfüre sıkıntıya rağmen birliktesiniz. Ve evliliği düşünüyorsunuz çok pişman olursunuz.

Size küfür eden ve saygı duymayan bu adamı sevmiyorsunuz, yalnız kalma korkusundan dolayı sevdiğinizi zannediyosunuz. Olan biten bu.

O kadar kötü özellik sayıp sonra en sona ciddiyiz evlilik düşünüyoruz demişsiniz, yaşlar daha 18, tam olarak neyi ciddi düşünüyorsunuz daha çok ama çok küçüksünüz eliniz ekmek tutmuyor ayaklarınız yere basmıyor.

Umarım bir gün kendinize saygı duyar ve böyle insanları hayatınıza almazsınız.

aslında çok uzun konu ama daha kısa anlatmaya çalışıcam bizim ilişkimiz uzak mesafe başta aynı şehirdeydik sonra uzak mesafeye dönüştü ve uzak mesafede sevgilim çok garip bi insan olmaya başladı yanımda değil ne yaptığımı ettiğimi bilmiyor diye kıskançlığının dozu aşırı arttı hep kıskançtı ama normal seviyedeydi aşırı kıskançlığı psikopatça bi hal almaya başladı en ufak yanlış bi şey yaptığımda en ufak bi şeyi haber vermeyeyim mesela bana kavga kıyamet küfürlerle sövüyordu sonra beni çok sevdiğini o yüzden böyle olduğunu söyleyip özür falan diliyordu ve bu bi süre böyle devam etti son zamanlarda iyice sapıtmıştı en küçücük bir şeyde bana görüldü atıyor mesajlarıma cevap vermiyordu defalarca arıyordum yüzüme kapatıyordu ve ben en sonunda ondan ayrıldım her yerden engelledim bana ertesi gün mail attı ve engeli açmamı istedi konuşmak istediğini yazdı mailden açtım engeli konuştuk benden defalarca kez özür diledi ve ayrılmamamız için bana yalvardı abartmıyorum lütfen ayrılmayalım nolur bitmesin ben başkasını sevemem sana çok haksızlık yaptım her zaman yanımda oldun senin değerini bilmedim falan dedi bende biraz süründürüp barıştım bununla ama şimdi hiç bir şey eskisi gibi değil sürekli kavgalarımız oluyor yine ve o olaydan sonra 2 ay falan geçti ve bana arada bir iki kere yine küfür etti o kadar söz vermesine rağmen ve ben bu zamana kadar sevdiğimden düzelir diye katlandım ama artık içimde o sevgiyi bile hissedemiyorum sanki ondan soğumuş gibiyim bana yaşattıkları beni mahvetti çünkü arada konusunu açıyorum eskisi gibi hissetmiyorum ben falan diye konuşmalarından anlıyorum bitirmek istemiyor böyle konuştuğumda korktuğunu hissediyorum beni seviyor ama sevgisi resmen zehirli gibi biraz içimi dökmek istedim buna ne yorum yapabilirsiniz bilmiyorum ama yorumlarınız varsa dışardan bi göz olarak açığım yorumlara bu arada ilişkimiz ciddi evlilik düşünüyoruz
Şaka yapıyorsunuz herhalde
Bana biri herhangi biri böyle şeyler yapsa
Birdaha yüzüne bakmam
Siz ciddiyiz evleneceğiz diyorsunuz
İnanılmazsınız gerçekten
Ne biçim aşk bu

Son düzenleme:
Sırf yol ayrımına geldiğinizi hissedip ayrılık yoluna girmekten korktuğunuz için evlenmeye kalkmayın. Hiçbir şeyi iyiye götürmüyor.

18 yaşında, canı sıkıldıkça size küfreden sevgilinizle ilişkiniz ciddi evlilik düşünüyorsunuz. Şahane

X