Sevgılıme cok buyuk yalan söyledim

Hanfendi ne istersen yaparım dediği için çalmaya başlamış o canlar .
Ya iste malesef bu erkekler soguk yapmaya basladiginda naz yapiyo olmuyolar bizim gibi(linc yemeyeyim sevgiliyken & flortken vs)... Onlar hakikaten sogudugu icin oyle yapiyorlar..
sen bi de ay ben ne istersen yaparim moduns girdimmm mii kesbis olsuuun... iyice totolari havaya vuruyor senden kaciyor

Ooo beyimiz açığı yakaladı kurnazz ve de çakall.. şimdi istediği gibi yön verecek herşeye ve cinsel manada senle istediğini yaşama yolunu açacak. Ama isteklet bitmeyecek. Sen de bu dram halleri varken valla sizden çok bergen filmi çıkar haberin ola. Kendine gel karşındaki bir erkek,sen gibi bakmıyor olaya,ne koparsam kar diye düşünüyor şu an!

1. Başta kendinizce sebepleriniz olmuş olabilir saklamışsınızdır.
  2. Birisi sizinle sevgili olup bir süre bir şeyler paylaştıktan sonra ''ben evliydim ve şu nedenlerden boşandım'' dese ne yapardınız? (Kadını erkeği yok bu konunun. Yalan yalandır ilişkinin temeli sarsılır.)
  3. Her yalan sonrası güvende eksilmeler olacağı için yalanı söyleyen kişinin elindedir bu hatayı telafi etmek ve güven kazanmak. Sizden bunu talep etmiş. Haklı da.
  4. Neden yalan söylediğinizi açıklıkla ve samimiyetle bir kere karşınıza alıp konuşarak izah edin.( İleride yüzünüze vuracağı şeyleri değil daha net ve mahremiyetten uzak şekilde açıklayınız çünkü erkeklerin hafızaya atıp ilerde kullanma güdüsü kadınlarda olanlardan daha çirkin.)
  5. Gerekli açıklamaları yaptıktan sonra yalan söyleyerek hatanızı kabul ettiğinizi bundan sonra güvenini bu tarz bir yalan ile boşa çıkartmayacağınızı anlatın.
  6. Boşanmak kadına ve erkeğe ''haktır.'' Kimse kimseye boşanmış vs. 2. sınıf insan muamelesi yapamaz. Sadece yalanınız için kendisine karşı bir mahcubiyetiniz olsun. Farklı konularda lütfen kendinizi ezdirmeyin.

10 kere okudum ama inan hiç bir şey anlamadım.
Neden üzerine geldi ?
Sen niye yalan söyledin ?
Evlilik yaptın mı, yapmadın mı ?
Konu başlığı bence sizin yazdığınız olmadı. Gerçekten anlatılamayan dertleri okuyup sonra “ben ne okudum ya ?” Demekten sıkıldım desem...arkadaşlar da keşke yazdıklarınızı bir kez siz e baştan okuyup “gönder” ‘e yazsanız 😬

Konu başlığı bence sizin yazdığınız olmadı. Gerçekten anlatılamayan dertleri okuyup sonra “ben ne okudum ya ?” Demekten sıkıldım desem...arkadaşlar da keşke yazdıklarınızı bir kez siz e baştan okuyup “gönder” ‘e yazsanız 😬

Bende anlayabildiğimi yazdım valla 😂

Bunu düzeltmek senin elinde diyip soğuk davranıyor unutmayın bu insan belki sizi cinsel anlamda bile kullanabilir burda ne olaylar okuyoruz.Evlenip ayrılmak ayıp değil kendinizden bu kadar taviz vermeyin yahu:sinirli:

Sizi hiç iyi görmedim. Vurmak kırmak zarar vermek sevgi emaresi değildir. Yani yalan söylediğinize takılıp kızabilir ama bunun için bile zarar veremez. Kendinize bunu mu hak görüyorsunuz??

Beni sevmiyor musun diye sorduğunuzda seviyorum bile diyememiş. Hiç güvenmeyin ayrılırsınız siz. Ayrıca ayrılmayalım diye daha büyük hatalar yapmaktan kaçının.

Arkadaşlar daha öncede yazmıştım tesadufen bırı ıle tanıstık cok plansız bır sekılde ben gerı durmak ıstesemde herseye olumsuz ımkansız gözüyle baksam da farkında olmadan o süreçte aşık olmusuz çok sevıyorum,ama bu ımkansız benım ıcın olmayacak bısey ,engeller var asılması ımkansız her defasında son defa onu gorecegım son defa sarılıp doyasıya öpüyorum ..Doyamadım:KK43:bu son dıye diye daha da baglandım.artık son kez yanına gıttım hıssetmıs gıbı uzerıme geldı bende anında yalan soylebılen bırı degılım anlık kurtaramam,cok korkarak herseyı anlattım.normal bır evlılık olmasa bıle evlenıp boşandığımı söyledim. Bu benım ıcın cok zordu hayatımın en kotu anıydı onu kaybedecektım ,benım yüzümden herkesten nefret edecektı ona bunu yapmaya hakkım yoktu ama korkularımın aksıne benı tesellı ettı basına kotu seyler gelmıs olabılır dıye.bekliyordum bıseyler oldugunu fark ediyordum dedı buyuk bı tepkı vermedı onu sevdıgmı bılıyo bunu hıssettırdım yoksa yanında tutmazdı o andan sonra.ayrıca ben ortalıgı yıkıp kırmasını bana zarar vermesını bıle beklıyodum yapmadı sasırıdm sen benı sevmıyo musun dedım bu sorunun yerı burası degıl dedı alısmıssnız o tarz ınsanlara dedı.ilişkımız cok yara aldı bundan sonrası duzeltmek senın elınde dedı ben saskın bı sekılde ne olursa yaparım dedım yapıyorum da ama o çok soğuk artık ne yapmalıyım bılmıyorum cok uzgunum .yalan soyleyıp bunu atlatabilen var mı ??
Boşanmak saklamanız gereken bi şey değil ki. Ayıp değil günah değil namussuzluk değil edepszlik değil. Neden sakladınız onu anlamadım ben😳 güven çok önemli size güvenmesi için elinizden geleni yapın bence ve güvene kadar pes etmeyin boşanmak değil ama yalan söylemek gerçekten kötü bi davranış çnkü

Bizim ülkemizde bazı kadınların kafa yapısı hiç değişmeyecek artık anladım. Ne zaman ezilip büzülen olmak yerine başı dik, net olacaksınız şu erkeklere merak ediyorum. Ben yalan söylemedim sadece gerçeği söylemedim demek zor olmamalı. Adama bak birde sen düzelt bundan sonra diyor şaka gibi

acilen kitap okumaya başlayın, kendinize hedefler koyun, her ay en az 4 kitap, roman deneme hikaye inceleme araştırma, türü önemli değil. Kitap okuyun, tüm sorunlarınız bir yıl içinde çözülecek

X