Sevgilimi anlayamıyorum, yardımcı olur musunuz 🥺

Ben de oyle tum cabayi gösterir sonra dolup patlarim ama artik patlamadan da söylerim bunu istiyorum sunu yap diye
Beklentilerinizi acikca belirtin ama sevmediginiz seyleri de alttan almayin yapim bu diyip de altinda ezilmeyin
Kendi kendinizi farketmek ve ona göre davranmak sizin elinizde
Evet çok haklısınız. Bin kere konuştum. Artık konuşmaya, anlatmaya gücüm bile yok. Neyi istediğimi çok iyi biliyo. Yapmazsa keyfi bilir. Sabrımı bitirdi çünkü

Aksine, evliliğe bu şekilde bakmamı etrafımdaki evlilikler sağladı. bi erkeği yola getirmenin cinsellikle olacağına inanan insanlar dolu etrafımda. Bu bana basit geliyo. Onlara göre yakınlık gösterince, kedi gibi olacak erkek. Önemli olan menfaati düşünmeden saygı, sevgi görmek bence. Bütün arkadaşlarım bu şekilde evlendi. Yalakalıktan öyle değişik hallere büründüler ki. Sevgi için değil, para için katlanıyolar çünkü.
Ben de cevremde cok farkli insani, ilişkiyi, evliliği gozlemledim ama kimseninkini kendime ornek almadim almam da
Cünkü klise belki ama herkesin iliski dinamiği farklı
Ve benim de kendimce bir iliskiden evlilikten beklentim farkli :)
O yüzden kendinizi kimseyle kıyaslamadan icinde bulunduğunuz duruma ve isteklerinize gore degerlendirin

Merhaba arkadaşlar. Bu sayfada yeniyim. Yanlış yazarsam şimdiden kusura bakmayın. Ben bu şehirde ailemden uzakta çalışıyorum. İnternetten tanıştığım birisi de öyle. Görüştük vs. 3 aydır birlikteyiz. Aslan burcu kendisi. İlk başlarda o kadar nazikti ki. Dünyada böyle bi erkek olabileceğine inanmamıştım. Tabi beni bayağı etkiledi.
Ama şimdi avcundaymışım gibi rahat davranmaya başladı. Sürekli kendi istediği olsun istiyo. Haber vermesini istiyorum, (saatlerce geri dönmüyo çünkü) bunu bile yapmıyo. Kendisi benim haber vermemi istiyo üstelik... Ben merak etmiycekmişim. Sıkıya gelemiyomuş bunalıyomuş. Yani huyum bile değil. İlişkide erkeği daraltmak. Telefonunu kurcalayım. Yok kız arkadaşlarıyla bağını kesiyim gibi huylarım falan da yok. Bana sürekli beni merak etme. Beni bunaltma. Ben hassasım, rahat olamazsam bunalıyorum diyo. Bu aralar çok yoğun. Uyuyo mesela genelde. Bana vakit ayırabilir halbuki. Bunun bile lafını yapmıyorum. Hala hakkımı yiyo. Üzülüyorum.
Sonuç olarak ben bu burnu havada aslan erkeğini nasıl adam edebilirim? Kavga etmeden, alttan alttan yapmak istiyorum 🙈 taktiklerinizi bekliyorum kızlar, yardımcı olun lütfeeeen
Idare etmek zorunda değilsin. Sal ormanına gitsin.

X