Sevgilimi daha tanımadan hakkında kötü düşünüyorlar :((? Çok üzülüyorum :(?

karamelcoffee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2016
166
36
Sevgilimle 4 yıldır beraberiz çok mutluyuz onu hiç tanımayanlar (akrabalarım, ailem) onun hakkında olumsuz yorumlar yapıyo o bana layık değilmiş daha iyisini bulabilirmişim sen hala ayrılmadınmı ondan gibi laflar ediyorlar o kadar kırılıyorumki daha hiç kimseyle tanıştırmamışken nasıl böyle önyargılı olabiliyolar anlamıyorum. Görenler sadece resimlerini gördü. Tanıştırdığım sadece bir kişi var o da kuzenim. Onunda sevgilisi var ve çok kendini beğenmiş biri kimse ondan daha iyi olmasın istiyor acaba o mu kötüledi sevgilimi diye düşünüyorum ki bazı laflarda kulağıma geldi.. Hal böyle oluncada tanıştırmaya korkuyorum.. ama çok üzülüyorum çok içime atıyorum sürekli laf sokuluyo ve ben neden böyle yaptıklarını anlamadığım için doğru dürüst cevap bile veremiyorum neden ispat çabasını sürüklüyolarki beni? Düşünmekten sabahlara kadar uyuyamıyorum ne yapmalıyım sizce?

İyi de onlar beğenince ne olacak?
Neyini onaylatıyorsun adamın?
Bir şey söylerim de çok ayıp olur,süresiz ban yerim herhalde...:dondurma:

Bilmiyorum eğitim seviyelerinden olsa gerek ben üni o lise ama daha hiç tanışmadılar ki :KK43:

Ben şahsen ailemin,akrabalarımın düşüncelerini önemserim eğer "haklı sebeplerse" yoksa siz sevin anlaşın onlarda alışır:kahve:koca 4 yıl nasıl tanıştırmadın onu anlamadım:KK51:

Ben şahsen ailemin,akrabalarımın düşüncelerini önemserim eğer "haklı sebeplerse" yoksa siz sevin anlaşın onlarda alışır:kahve:koca 4 yıl nasıl tanıştırmadın onu anlamadım:KK51:

Çünkü onun hakkında konuşmaya kalktığımda olumsuz yorum aldığım için bende vazgeçtim en azından bir süre erteledim

Olumsuz özellikleri ne, burada biz de tanımadan adamlar hakkında yorum yapıyoruz.
Ailen neden istemiyor, sadece okulsa, bu aşılabilir. Ama başka sebeplerse?
Adam düpedüz salak çıkıyor, konu sahibi ama çok tatlı beni hep önemser falan diyor.

Beni hep dövüyor diye açılan konulardan birine adam için haysiyetsiz demiştim.
Sen kimsin benim kocama ş...z diyorsun diye çemkirdi kadın bana.
E anlatıp kocana sövdürme o zaman di mi?

Ben de onu diyorum işte.
Onlara ne?
Onların haddine mi düşmüş yorum yapmak?
Nasıl izin verirsin konuşmalarına!!!!
Benim kocam hakkında bir tek kişi olumsuz yorum yapsa dünyayı dar ederim ben!!!!

Ben daha genç olduğumdan onu yapamıyorum büyüğüm diyorum susuyorum mecbur laf söylemeye kalktığımdada önemsenmiyorum gibi geliyo sinir oluyorum

Ben daha genç olduğumdan onu yapamıyorum büyüğüm diyorum susuyorum mecbur laf söylemeye kalktığımdada önemsenmiyorum gibi geliyo sinir oluyorum
Yoooo gibi gelmesin,önemsenmiyorsun zaten.
Bu işler yaşla olmaz,ağırlığını koymakla olur.

Olumsuz özellikleri ne, burada biz de tanımadan adamlar hakkında yorum yapıyoruz.
Ailen neden istemiyor, sadece okulsa, bu aşılabilir. Ama başka sebeplerse?
Adam düpedüz salak çıkıyor, konu sahibi ama çok tatlı beni hep önemser falan diyor.

Beni hep dövüyor diye açılan konulardan birine adam için haysiyetsiz demiştim.
Sen kimsin benim kocama ş...z diyorsun diye çemkirdi kadın bana.
E anlatıp kocana sövdürme o zaman di mi?

Sadece okul başka bir şey yok. Kötü bir alışkanlığı yok. Daha iyisini istiyorlar yani senin seviyende olsun falan diyolar

Yoooo gibi gelmesin,önemsenmiyorsun zaten.
Bu işler yaşla olmaz,ağırlığını koymakla olur.

Evet haklısın nasıl koyacağım ağrlığımı :KK43: Benim yaşımda kuzenim şimdi evlenecek başta onada tepki gösterdiler şimdi övgüler yağdırıyolar :KK42:

X