sevgilimin ailesi

buyahaniim

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2021
6
1
ben sürekli köye gidiyorum bir ayağımız memlekette gibi. geçen yine gittim gelirken elimde tereyag recel filan mutlu mutlu geliyorum. erkek arkadaşımın annesi yeni araba almış sürmeyi öğreniyor. (dul kocasini bosamis) benim köyden geldiğimi bile bile sevgilime kardeşini emanet etmiş. görüştük bir iki saat engelli kardeşi evden filan çıkmış. eve gelince bin pişman oldu görüştüğümüze. sonra ramazanda tam kapanmada yine köye gittim . biter bitmez otobüse bindim . annesine gitti benim otobüste olduğum gece. sonraki gün annesi piknik planlamış. ogluyla oraya gitti erteso günde annesiyle işleri vardı tekrar oraya gitti. bende bunu sevgilime dediğimde bana dedi ki "otuz gün senide görmesem annemide görmesem anneme koşarım" çok dokundu bu cümle. herkes mi annesini çok seviyor ya da ben mi anneme hemen doyuyorum anlamadım. işte hayatta en çok engelli kardeşimi seviyorum diyor. bende "baba olduğunda en cok çocuğunu seversin, büyük konusma" diyorum. benim kimi seveceğime insana kimse karışamaz diyor. büyük ablam dul ve genç bir anneyle uğraşılmaz diyor. ilerde kardeşi hasta sen bakarsın zaten boşanmış. annesi de seni kıskanacak diyor. ama seviyorum da beraber çok özel şeylerde yaşadık. anlarsınız napmaliyim bilmiyorum. yaşım 19 onunsa 23 çok seviyorum ama ilerde bana dert olur mu bilmiyorum. 1.5 yıldır çıkıyoruz iki yil olacak annesi yeni tanışmaya lütfetti ben mi önemsiyorum. ilerde çok mutlu olmak istiyorum. onu seviyorum kimseyle paylaşmak istemiyorum. ama o çok anneci gibi geliyor.

Siz seviyorsunuz ama size hiç değerli hissettirmemiş, aynı değeri vermiyor gibi görünüuor. Çok gençsiniz daha sakın uzun vadeli vir karar vermeyin.

Tencere kapak.. Boşanmış kadın bekar dır. Eşi vefat etmiş kadın dul dur, ki o da bekar olur..

ben sürekli köye gidiyorum bir ayağımız memlekette gibi. geçen yine gittim gelirken elimde tereyag recel filan mutlu mutlu geliyorum. erkek arkadaşımın annesi yeni araba almış sürmeyi öğreniyor. (dul kocasini bosamis) benim köyden geldiğimi bile bile sevgilime kardeşini emanet etmiş. görüştük bir iki saat engelli kardeşi evden filan çıkmış. eve gelince bin pişman oldu görüştüğümüze. sonra ramazanda tam kapanmada yine köye gittim . biter bitmez otobüse bindim . annesine gitti benim otobüste olduğum gece. sonraki gün annesi piknik planlamış. ogluyla oraya gitti erteso günde annesiyle işleri vardı tekrar oraya gitti. bende bunu sevgilime dediğimde bana dedi ki "otuz gün senide görmesem annemide görmesem anneme koşarım" çok dokundu bu cümle. herkes mi annesini çok seviyor ya da ben mi anneme hemen doyuyorum anlamadım. işte hayatta en çok engelli kardeşimi seviyorum diyor. bende "baba olduğunda en cok çocuğunu seversin, büyük konusma" diyorum. benim kimi seveceğime insana kimse karışamaz diyor. büyük ablam dul ve genç bir anneyle uğraşılmaz diyor. ilerde kardeşi hasta sen bakarsın zaten boşanmış. annesi de seni kıskanacak diyor. ama seviyorum da beraber çok özel şeylerde yaşadık. anlarsınız napmaliyim bilmiyorum. yaşım 19 onunsa 23 çok seviyorum ama ilerde bana dert olur mu bilmiyorum. 1.5 yıldır çıkıyoruz iki yil olacak annesi yeni tanışmaya lütfetti ben mi önemsiyorum. ilerde çok mutlu olmak istiyorum. onu seviyorum kimseyle paylaşmak istemiyorum. ama o çok anneci gibi geliyor.
bosanmis kadina, bekar denir..

Benimde kardeşim engelli herşeyden önce gelir. Tabiki sevdiğim insanın yeri ayrıdır ama asla kıyas kabul edemem. Ben çıkartırsam gezer ben pikniğe götürürsem gider. Birine bağlı olmanın verdiği bu sorunluluğu asla anlayamazsın oda sana anlatamaz.senin onu anlayabilmen için empatinin biraz gelişmiş olması beklenir ki yaş olarak küçüksün. Dul kadın diyerek aşağıladığın o kadının ne çektiğini bilemezsin engelli bir evlada sahip olmak çok zordur. Anca kendine vakit ayırıp bişey yapmaya çalışıyordur belki. Bunları şimdiden sorun edeceksen ilerde yaşlandığında bakmakla yükümlü olduğun onun canından öte olan kardeşini aklına getir ve ona göre devam et.

annesinin seninle tanismak zorunda oldugunu dusunmuyorum. ve adam acikca belirtmis annesini senden ustte tuttugunu. son olarak ozel seyler yasadik dedigin umarim cinsellik degildir, erkekler kadinlar kadar manevi bakmiyor cinsellige genelleme yapmak gibi olmasin ama seninki bana oyle dusundurdu. ufukta isik yok sanki

Dul değil bekar olucak:işsiz: engelli kardeşi var ve o gün kardeşine emanet ve siz buna rağmen buluştunuz ya o dışarı çıktığında bir şey olsaydı? Doğmamış çocuk içinde kardeşinden çok seversin falan ergen ergen tavırlarki zaten öylesin. Engelli kardeşinede ilerde o bakıcak annesine bir şey olsa tabi ki dışarı atcak hali yok benimde kardeşim bir yana dünya bir yana siz bence ayrılın zira sizin cümleleriniz o kadar itici ki o çocuğu anlayabileceğinizi sanmıyorum

Benimde kardeşim engelli herşeyden önce gelir. Tabiki sevdiğim insanın yeri ayrıdır ama asla kıyas kabul edemem. Ben çıkartırsam gezer ben pikniğe götürürsem gider. Birine bağlı olmanın verdiği bu sorunluluğu asla anlayamazsın oda sana anlatamaz.senin onu anlayabilmen için empatinin biraz gelişmiş olması beklenir ki yaş olarak küçüksün. Dul kadın diyerek aşağıladığın o kadının ne çektiğini bilemezsin engelli bir evlada sahip olmak çok zordur. Anca kendine vakit ayırıp bişey yapmaya çalışıyordur belki. Bunları şimdiden sorun edeceksen ilerde yaşlandığında bakmakla yükümlü olduğun onun canından öte olan kardeşini aklına getir ve ona göre devam et.
öncelikle kadını aşağılamadım tc kimlikte hala dul yazıldığını sanıyordum bu birincisi ikincisi annesine çok değer veriyor tanışmak istiyorum. ve annesi çok sosyal bir kadın kardeşini de çok güzel gezdiriyo. hemen cephe almissiniz kadina anneler gününde cicek dogum gununde hediye aldim koyden her geldigimde bir seyler gönderdim buna ragmen benimle tanışmak istemedi. bende ablamın dediklerini yazdim. sevgilimi sevdiğimi de yazmışım. ne kadar ön yargilisiniz. ben kötü kalpli birisi değilim kadın bana değer vermiyor onu anlatmaya çalışıyorum

Dul değil bekar olucak:işsiz: engelli kardeşi var ve o gün kardeşine emanet ve siz buna rağmen buluştunuz ya o dışarı çıktığında bir şey olsaydı? Doğmamış çocuk içinde kardeşinden çok seversin falan ergen ergen tavırlarki zaten öylesin. Engelli kardeşinede ilerde o bakıcak annesine bir şey olsa tabi ki dışarı atcak hali yok benimde kardeşim bir yana dünya bir yana siz bence ayrılın zira sizin cümleleriniz o kadar itici ki o çocuğu anlayabileceğinizi sanmıyorum
mal kuzeni bakiyodu cocuga sahip cikamamis ben mi sucluyum ya saka gibi

mal kuzeni bakiyodu cocuga sahip cikamamis ben mi sucluyum ya saka gibi
dogmamis cocukla nalaka ayrica ben demek istedim ki insan çocuğundan çok kismeyi sevemez nalaakkkaaa
Kuzen kel alaka annesi kardeşine emanet etmiş kuzenine değil dimi? Buluşmasanız ölür müydünüz? Buluşmanız o çocuktan önemli değildi. Başına bir şey gelseydi acaba nasıl hesap verecekti ? annesi araba surmeseydi ölür muydu 1.5 ay gorusmemisiz annesi ben miyim o çocuğun sorumsuzluk benim mi varya beni dünyanın en kötü insanı belledeniz. bulusmaya gelene kadar kuzenine emanet ettiğinden haberim bile yoktu. bulusmazdim bilsem zaten bi siz iyi kalplisiniz

dogmamis cocukla nalaka ayrica ben demek istedim ki insan çocuğundan çok kismeyi sevemez nalaakkkaaa
Çocuk olmadığına göre o cümleyi kurmak bile saçma dimi? İlerde o çocukta bir nevi evladı gibi olucak ve çocuğu gibi bakıcağına göre gayet evladı gibide sevicek. Yaşınıza veriyorum böyle komik durumlarınızı neyse kadın sizlede tanışma mecburiyeti yok niye tanışsın? Sevgilisiniz alt tarafı bi gün ayrılsanız başkası olsa kadın her sevgiliyle tanışacak hali yok :işsiz: istemiyor tanışmak ve gayet normal bu durum:işsiz: 19 yaşındasınız daha ciddiyet yok ki onu düşünecek yaşlarda da değilsiniz kadın niye 19 yaşındaki oğlunun sevgilisiyle tanışsın?

Yazdığınızı silmişsiniz ama yorumlardan anladım konuyu.19 yaşınız var mesela şimdiden evlenip gelecekte sizin deyiminizle engelli kayına bakma, sevgilinin annesinin seninle tanışmasına daha yeni lütfetti diye kendi kendine triplere girmişsin. Bu konuya aynen şöyle yorum yapıyorum hey Allahım ya Rabbim. 🤦🏻‍♀️ Allah akıl fikir versin inşallah.
***Ayrıca hepimiz engelli adayıyız.
***hepimiz evlenip boşana biliriz.
***yeni kimliklerde evli bekar ve ya dul yazılmıyor.
Yazacak o kadar çok şey var ki daha 19 yaşındasın dinlesen yazarım.

X