Sevgilimin annesi beni istemiyor

likeornotlike

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2021
16
6
31
Hanımlar merhaba gerçekten “çözüm odaklı” bir fikre ihtiyacım var. Sevgilimin annesi beni bir kez görmemesine rağmen istemiyor. Kız kardeşi ilk sevgili olduğumuzda instagram profilimi annesine göstermiş ben ise açık ama ailesi kapalı bir kızım. Onların ise tüm ailesi kapalı ve muhafazakar erkek arkadaşım ise namazında niyazında ama açık görüşlü biri. Annesi beni görünce çocuğu arayıp ağzına geleni saymış sevgilim bir ilişkimiz olduğunu söyleyince de bayılmış. Biz de o günden beri ilişkimizi saklıyoruz yaklaşık 1 senedir. Bu konuyu birkaç sene sonra eğer ilişkimiz evliliğe giderse anneyi ikna etmeyi düşünüyorduk ama annesi ayrı olduğumuzu düşündüğü halde evde beni sürekli kötülüyormuş çocuk da bana birkaç gün önce senden ayrılmak istemiyorum bu bir ayrılık değil ama ara verelim kafamı toplamam lazım dedi ve bende ara veremeyiz yoksa bir daha toparlayamayız az konuşalım topla kafanı dedim şu an ben yazınca da çok soğuk davranıyor. Lütfen ayrıl gitsin hariç diğer yorum ve fikirlerinizi bekliyorum

Huzurunuz olmaz malesef açık ve net. Balık baştan kokar. Evlendikten sonra asla annenle görüşme de diyemezsin sen arada kalan sevilmeyen gelin olacaksın. kayınvalidemle asla görüşmem dersen o da olmuyor. Eş adayının arayı çok iyi dengelemesi lazım ki baksana şimdiden soğuk davranmaya başlamış. Fragmanlar başlamış yani sevgi ile olmuyor 😌

Kaynana bayılma rollerine başladıysa bile, siz daha filmin galasını görmediniz. :skandal:
Aynen 😂
Ama şimdi sizinki annesinin lafi sözüyle ayrılık moduna girmeye çalışırken biz size nasıl yapıcı konuşalım ...tünelin ucu karanlık..simdiden daha boylyse bu çocuk oo işiniz var.

Annesi beni görünce çocuğu arayıp ağzına geleni saymış sevgilim bir ilişkimiz olduğunu söyleyince de bayılmış.
Çünkü dünyadaki tek erkek çocuğunu sizin sevgilinizin annesi doğurmuş o yüzden eline katalog verip kimi gelin istersin diye sormaları gerekti. Kadın haklı.

Konudan bağımsız en ufak şeye ayılıp bayılan bir insan görürseniz kaçın lütfen. En tehlikeli tip.

Hanımlar merhaba gerçekten “çözüm odaklı” bir fikre ihtiyacım var. Sevgilimin annesi beni bir kez görmemesine rağmen istemiyor. Kız kardeşi ilk sevgili olduğumuzda instagram profilimi annesine göstermiş ben ise açık ama ailesi kapalı bir kızım. Onların ise tüm ailesi kapalı ve muhafazakar erkek arkadaşım ise namazında niyazında ama açık görüşlü biri. Annesi beni görünce çocuğu arayıp ağzına geleni saymış sevgilim bir ilişkimiz olduğunu söyleyince de bayılmış. Biz de o günden beri ilişkimizi saklıyoruz yaklaşık 1 senedir. Bu konuyu birkaç sene sonra eğer ilişkimiz evliliğe giderse anneyi ikna etmeyi düşünüyorduk ama annesi ayrı olduğumuzu düşündüğü halde evde beni sürekli kötülüyormuş çocuk da bana birkaç gün önce senden ayrılmak istemiyorum bu bir ayrılık değil ama ara verelim kafamı toplamam lazım dedi ve bende ara veremeyiz yoksa bir daha toparlayamayız az konuşalım topla kafanı dedim şu an ben yazınca da çok soğuk davranıyor. Lütfen ayrıl gitsin hariç diğer yorum ve fikirlerinizi bekliyorum
Allah sana sabır versın o on yargıyı kırmak cok zor varya sevgılının etkılenmesıde ap ayrı bı konu ılıskıyı gızlemek yerıne sahıp cıksaydı bı sure sonra ınadı bırakırdı bıde sende gorumce faktoru de var ıcını ferah tut bı ınsanın olcegı gunle evlencegı kısı daha dogmadan bellı olurmus eger o senın kısmetınse dunya karsına cıksa sızı ayıramaz herseyde bı hayır vardır belkı hu ayrılık sonrası sevgılın senın kıymetını bılcek zor olcak ama bıraz kendını gerı cek sen soguk yap sabret o sana pısman olup gelcek

İnsanlar hiç mi bir insanın içini merak etmez gerçekten çok yazık ve üzücü. Beni görmemiş etmemiş ama saydığı lafın haddi hesabı yok. Etrafımda böyle durumları yaşayıp da çözen çok insan var ama hepsi hayırlısı canım ya deyip geçiyor bunu yaşayan herkes hiç zorluk çekmemiş havasında ben anlayamıyorum. Tek anladığım biz kadınlarım erkeklerden daha cesur olduğu

Hersey senin elinde değil. İliski iki kişilik ve sadece senin istemenle, taktiginle olmaz herşey, karsidaki adamin da biseyler yapmasi lazim.
Ayrilmak istemiyorsan ayrilma otur bekle o senden ayrilsin o zaman.
Annesini ikna edecek insan 1 sene ilişki saklamazdi. Bu derece annesinin etkisinde kalan biriyle evlenseniz de sonunuz huzursuzluk, boşanma olur.
İstenmediginiz yere bu kadar sarilmayin.

Bir şeyi çok merak ediyorum, neden? Bir eksiğiniz kusurunuz mu var da ayıplı gibi daha ilişkisine bile sahip çıkamayan, ailesine karşı sizi sahiplenemeyen adamla sanki suç işler gibi gizli saklı ilişki yürütüyorsunuz? Bu kendisine saygı duyan insanın yapacağı bir davranış mı? Üstelik erkek arkadaşınız, sanki ailesinin görüşünü haklı çıkarırcasına sizle ilişkisini utanılacak birşey gibi gizli saklı yürütmüş, sizden ve ilişkinizden hevesini aldığı için , yavaştan sizin gazınızı alarak, uzaklaşma moduna geçmiş, yakında ailesinin kriterlerine göre bir kız bulup evlenir, sizde arkasından el sallarsınız.
Ben sizi sizin ilişkinizdeki sorunu söyleyeyim, siz kendinize saygı duymuyorsunuz, siz kendinize saygı duymadığınız için ne erkek arkadaşınız ne de ailesi sizi adam yerine koymuyor. Size her hakareti etmeyi kendilerine hak görüyorlar.Sizin sanki bir ayıbınız, utanılacak bir şeyiniz varmış gibi ailesinden gizleyen, sizi annesinin ağzına sakız eden adamla gizli saklı görüşerek aslında en büyük kötülüğü kendinize yapıyorsunuz.

İnsanlar hiç mi bir insanın içini merak etmez gerçekten çok yazık ve üzücü. Beni görmemiş etmemiş ama saydığı lafın haddi hesabı yok. Etrafımda böyle durumları yaşayıp da çözen çok insan var ama hepsi hayırlısı canım ya deyip geçiyor bunu yaşayan herkes hiç zorluk çekmemiş havasında ben anlayamıyorum. Tek anladığım biz kadınlarım erkeklerden daha cesur olduğu
Ya seni beğenmemiş ya da aklında başka biri var kaynana aday adayının.

Baştan sevmedilermi daha sevmiyolar, seni istemeyeni sen hiç isteme, şuanda küçük bir sorun gibi gelsede ilerde hep bir sevgisizlik olacaktır, yapma kendine bunu

X