Sevgilimin annesi

AbsolutPromise

perfectly imperfect
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2018
6.113
23.094
Uzun bir aradan sonra merhaba,

Erkek arkadaşımla çok uzun zamandır beraber olmasak da beraber yaşamaya başladık (ben evimi kapatmadım yine de).
Geçtiğimiz günlerde annesi şehir dışından ziyarete geldi. Öyle olunca ben de apar topar kendi evime geçtim. Sonuçta beraber yaşıyor olsak da tanışmamız için erken üstelik beraber yaşadığımızı bilmesine gerek yok.
Anladığım kadarıyla biraz geleneksel bir yapıda kadın.
Neyse evime apar topar geçince haliyle bir takım özel eşyalarım orada kalmış. Haftanın 8 günü orada olduğum için evin neresine ne bıraktım takip edemedim.

Annesi geldiğinin ertesi sabahı bunlardan bazısını görünce sevgilime sormuş bunlar kimin diye, o da kıvıramamış söylemiş, benden bahsetmiş. Beraber yaşadığımızdan bahsetmemiş ama annesi bir hışımla odaya kapatmış kendini birkaç saat sonra çıktığında beni aramasını ve yemeğe çağırmasını söylemiş.

Ben daha önceden ısrarla ailesiyle tanışmak istemediğimi söylediğim halde gelip bana bunları böyle böyle oldu diye anlatıp annesiyle tanışmamı istiyor.
Bahane bul, korona var falan de diyorum olmaz annem tanışmak istiyor seninle ailenle ne zaman tanışacağımızı konuşacakmış diyor.

Ağırdan alalım ilişkimizi dediğim adam şimdi gelecek muhabbeti yapıyor annesinin ağzıyla. Çıldıracağım ama annesine mi oğluna mı karar veremiyorum.

dr_yad

...........
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
8.203
21.189
Konunun başını okurken kesin özel bir eşyanız kalmıştır orada demiştim öyle de olmuş... Bence bir bahane bulup gitmeyin. Böyle emrivakilerin sonu gelmez yoksa. Ve bir de bakmışsınız kendinizi isteme gününe hazırlık yaparken bulmuşsunuz falan... Böyle şeylerin iş ciddiye binince olabilecek şeyler olduğunu söyleyin sizin için. Ya da başka ne bulursanız bilmiyorum.

puslukitalaratlasi

♡✨
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2020
69
186
İlişkilerde kısa bir sürede aile ile tanışıp samimi olunmasını doğru bulmuyorum. Uzun yıllardır ilişkim var, hem de baya uzun yıllar. :) Nişanlımın annesiyle ve ailesiyle nişanımıza birkaç ay kala görüştük. Belki bu da başkalarına doğru gelmeyebilir ama mesafeye hayranım ben. O doğru seviyede denge ayarlandığında her şey saygı çerçevesinde ilerliyor. Senin yerinde olsam görüşmezdim.

Renfri

De profundis 🌪️
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2020
637
3.822

Erkek arkadaşımla çok uzun zamandır beraber olmasak da beraber yaşamaya başladık (ben evimi kapatmadım yine de).
Geçtiğimiz günlerde annesi şehir dışından ziyarete geldi. Öyle olunca ben de apar topar kendi evime geçtim. Sonuçta beraber yaşıyor olsak da tanışmamız için erken üstelik beraber yaşadığımızı bilmesine gerek yok.
Neyse evime apar topar geçince haliyle bir takım özel eşyalarım orada kalmış. Haftanın 8 günü orada olduğum için evin neresine ne bıraktım takip edemedim.

Annesi geldiğinin ertesi sabahı bunlardan bazısını görünce sevgilime sormuş bunlar kimin diye, o da kıvıramamış söylemiş, benden bahsetmiş. Beraber yaşadığımızdan bahsetmemiş ama annesi bir hışımla odaya kapatmış kendini birkaç saat sonra çıktığında beni aramasını ve yemeğe çağırmasını söylemiş.

Ben daha önceden ısrarla ailesiyle tanışmak istemediğimi söylediğim halde gelip bana bunları böyle böyle oldu diye anlatıp annesiyle tanışmamı istiyor.
Bahane bul, korona var falan de diyorum olmaz annem tanışmak istiyor seninle ailenle ne zaman tanışacağımızı konuşacakmış diyor.

Ağırdan alalım ilişkimizi dediğim adam şimdi gelecek muhabbeti yapıyor annesinin ağzıyla. Çıldıracağım ama annesine mi oğluna mı karar veremiyorum.
Annesinin ağzıyla gelecek muhabbeti yapan adam başka konularda da annesinin ağzına bakar. Gelmek istemiyorum der gitmezsiniz. Evinizden kaçırmayacaklar herhalde. Tek tarafın istemesiyle mi bu işlere girişiliyor?

Suleymanin Hurremi

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2018
3.802
7.730
Haftanın 8 günü mü varmış. Güldüm istemsizce kusura bakmayın
Kendini odaya kapatıp sonra sizi yemeğe davet ediyorsa bu işin içinde bi art niyet var kesin. Gitmeyin

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :94 Kg. Şimdiki Kilom :83 Kg.

Busee95

Allah ol der ve olur 🙏
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2019
757
4.087
25
Siz ne zaman tanışmak istiyorsanız kendinizi ne zaman buna hazır hissedeceksiniz bu tanışma o zaman olmalı bence

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-06-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 144 gün kaldı.

Bebeğiniz artık yenidoğan bir bebek kadar uykuya dalıyor ve uyanıyor. Bebeğiniz uyuduğu zaman, en favori pozisyonuna geçer. Bir çok bebek çeneleri göğüslerine yaslanmış pozisyonda uyurlarken bir kısım bebek başlarını geriye doğru yaslar. Bebeğinizin cildi artık daha az şeffaf.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

dr_yad

...........
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
8.203
21.189
images (1).jpeg

dr_yad

...........
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
8.203
21.189
Konuyla alakası yok ama böyle bir anne canlandı gözümde... kendini odaya kapatmazlar,plan yapmalar falan...

Calcifer

Howls Moving Castle
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Ekim 2014
20.585
83.181

Sana kurulmuş planlı komplo bu. Bu işin sonunda düğün var gibi 😁

manikkk

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2013
1.660
1.700
Aman tanışıverin sanki söz takacaksınız. Çok mu anormal bi annenin, oğlunun kız arkadaşını tanımak görmek istemesi? Aileler tanışmayacak ya.
Ha bide; iç çamaşır falan gördüyse oğluna yedirememiştir belki böyle bir şeyi, odaya kapanması bana pek bi anormal gelmedi