Sevgilimin bu hareketi aldatmak sayılır mı :(

Ya cünkü muhtesem güzel ya da fizigim on numara biri degilim bu bende şöyle düsündürdü eger öyle olursam biri bana sadık olur ki şuanki ruh halimden dolayı da böyle sacma düşünüyorum bence.Atlacagımdan eminim

daha neler en güzel mankenlerin bile aldatıldığını duymadınız mı sizinle hiçbir alakası yok karşınızdakinin karakteriyle alakalı bunu anlayın lütfen

O açık eaçık o. dedigi kızlar bir yüz verse peşlerinden ayrılmayacak sevgiliniz gibi tipler arkadan ancak böyle çirkin çirkin konuşur.

Kendinizi neden yetersiz hissediyorsunuz ayrıca? Sevgilinizin bir hakareketine mi bağlı kendinize olan güveniniz?
Ayrılır ayrılır. O kızlar salak mı bu kekoyla evlenip çocuğunu doğursun, hizmetini görsün? Paşam arada gezer tozar, zavallı karısı bekler doysa da gelse diye.

Tipik suclu erkek psikojisi ne desin kendini aklamak icin oyle diyor iste ayrica bu kiz karakterinden oturu birakmamiski kiza bakti diye birakmis sanirim benmi yanlis okudum yoksa
Sevgilisinin insta hesabından arkadaşına bakıp, yakalanınca da '' o... zaten o kız, ondan baktım. '' demiş. Bunun bir sonraki adımı da '' O... du o kız, ondan yattım. '' olacaktır. Erkekleri tanımaz gibi konuşuyorsunuz.

Ağzın var konuş rencide et elin kızına oruspu demesi de ayrı bi olay. Açık açık vur yüzüne hepsini

Barışmıyorum sadece bir kac kisi abarttıgını söyledi bende destek aradım.Zaten artık sevilip sevecegimide düşünmüyorum her erkek aynı geliyor ya da bana bu düştü.
Sen her kadınla aynı mısın? Hayır. Her erkekte aynı değil sadece duruşunu belli etmen lazım hangi sıfatla seninle barışmak istediğini söyledi mesela? Böyle iğrenç birini heryerden engelleyip sana ulaşmasını engellemen lazım.

Sen her kadınla aynı mısın? Hayır. Her erkekte aynı değil sadece duruşunu belli etmen lazım hangi sıfatla seninle barışmak istediğini söyledi mesela? Böyle iğrenç birini heryerden engelleyip sana ulaşmasını engellemen lazım.
Engelledim zaten.Bir anlık cahillikmiş kendini bilmezlikmiş ama ben Bir ömür bu cahilliklerle uğraşamam dedim

X