Sevgilimin ettiği laf

Vallahi hayır. Kadın peşimden koşsun elinde kalırım, kadın ikna etsin vb şeklinde erkek ne gördüm ne duydum :KK57:Çiftler bir süre birlikte yaşıyor, sonra belediyede bir nikah yapıyor bu kadar.Evlendikten sonra çocuğa da bakıyorlar, evişi de yapıyorlar herkes beyefendi gibi evinde barkında takılıyor. Evlilik adamı değilim diyen erkekler de var tabi ki ama zaten hem tavırlarından belli hem sorarsan dürüstçe söylüyorlar. Ama bu şekilde sen evlilik meraklısı duruyorsun, benden bekleme diyen kimse yok yani, erkekler genel olarak saygılı kadınlara. Öyle biriyle 5 yıl 6 yıl flört edip sonra pat diye 3 ayda anneciğinin bulduğu kızla evlenen erkek falan da tanımıyorum :bicak:Bizim toplum son 10 yılda toptan bozuldu, çivisi çıktı bence.
Cherry bizden beter Rus ve japon erkekler. Ruslar hem çok içiyor, hem çok şiddet uyguluyor. Japon erkekleri de psikopat ❌👎🏻
Avrupalı erkekler ama iyi. 😍 Evlilik kurumuna çok saygılılar. Aldatma filanda çok olmuyor. Ahlaki değerleri yüksek. Bir de evliliği dert gibi görmüyorlar. Motive oluyorlar. Eşleriyle çocuklarıyla vakit geçiriyorlar.
Konuya istinaden 2 sene yeterince uzun bir süre. Bana evliliği düşünmüyorum diyen erkekler tek gecelik ilişki peşinde olanlardan çıktı. Onun dışında sevgili olunca zaten evlilik odaklı olduk.

Bu adamla evlensen bile "bana 5. evlilik yıldönümümüzü hatırlatma ben uzun süreli evlilik insanı değilim boşanasım geliyor" derse tekrar seni ve konunu buralarda görürüz.
Bu şaka değil şaka yollu söylenmiş bir gerçek malesef.
Burda bir konu açılmıştı aklıma onu getirdi yorumunuz. Ki bence bdv nin en saçma konularını seçsek açık ara zirveye oynar .

Kadin birkaç senelik evli ve cocukları da varmış. Eşi ile bazı ufak tefek sorunları varmış ama ciddi bi şey yokmuş.
Sanırım bir mal davası da vardi arada ama net hatırlamıyorum.

Eşi bigün demiş ki kadina:"gel biz seninle boşanalım. Sonra tekrar evlenelim"

Kadın da "neden" diye sormuş.

Adam da demiş ki "ilk evlenirken birbirimizi çok iyi tanımıyorduk. Şimdi birbirimizi tanıyarak evleniriz daha güzel evleniriz"

Kadın da konu açmış. Eşinin boşanma ve sonrasında tekrar evlenme konusundaki söyledikleri oldukça makul ve mantıklı gelmiş.

Bize de fikrimizi soruyordu. Sizce de daha güzel evlenmez miyiz diye.

Tabiki bizler adamın boşandıktan sonra tekrar evlenmeyeceğini, mal kaybına uğramak istemediği için a kadını kandırdığını derhal tespit ettik.

Sonrasinda boşandılar mı ne oldu bilmiyorum.

Bu herifler kendilerini ne sanıyor ben anlamadım ki :bicak: Bunları kim şımartıyor böyle, toplum kadınları mı anaları mı danaları mı ? 3 kıtada yaşadım, şöyle kendini beğenen tipler görmedim. Tipler de bir şeye benzese içim yanmayacak eğitim seviyesi yerlerde, ortalama 1.75 boy, vücudun %80i kıl tüy şeklinde tipler şehzade sanıyor kendini:KK57:
Paşa oğlum, oğluşum da minnoşum, kadınlar yakışıklı sevgilime/kocama yiyecek gibi bakıyor diyenler yani kısaca anneden, sevgiliye eşe kadınlar yüzünden erkekler burnu kaf dağında bulunmaz hint kumaşı modunda kabara kabara geziyor🤣🤣

Bu erkekler ne güzel yönetiyor, istediği gibi yaşıyor ilişkiyi.
Bugün başka bir konu daha vardı bu minvalde.
Bizim hanım kızlarda sevgililerinin paşa gönülleri kırılır da onlardan uzaklaşır, Allah korusun ayrılırlar kendilerinden diye ne rahatsız olduğunu belli edebiliyorlae ne de ben bunu istiyorum deme cesaretini gösterebiliyorlar.

Böyle devam edin, yazdığınız senaryoyu bizzat yaşarsınız bu şekilde.

Son düzenleme:
Ben de ola ki bi talihsizlik olarak senle evleniriz diye korkumdan konuyu bile hiç açmadım diye yapıştıramadın mı?

Ya böyle saygısız bi tip zaten seni sevmiyordur ve bu da başka davranışlarına da yansıyordur...Sen 2 yıl ne güzeldi falan filan dedikçe kendini bi pok sanıp havalara girmiş, söndüremedin mi havasını? Ama yok aman ters bişi söylemiim, padişah ola ki ilerde belki nikahına alır diye bekleyipduracaksın keyfi gelsin diye...Evlenme ya evde kal daha iyi bunla bi ömür geçireceğine....Ya uzun ilişki adamı diilim deyince, o zaman benle ne işin vardı canım 2 sene niye demedin

Merhaba herkese iyi bayramlar. Küçük bir şey olsa da ben erkek arkadaşıma tahminimden de çok tutulduğumdan dolayı her lafını büyütüyor olabilirim o yüzden buraya yazma kararı aldım.

Bugün konuşuyorduk 4 gün sonra 2.yıldönümümüz olacak. Ben de ne güzel 2 sene olmuş ne güzel geçti birbirimizle vs gibi laflar ediyordum. Nasıl kutlayalım ne yapalım öyle hediyelere gerek yok yan yana olalım bir şeyler hazırlarız gibi şeyler. Sonra ne derse beğenirsiniz ? 2 sene olduğunu fazla hatırlatma bana pek uzun ilişki insanı değilim, böyle vakit geçtikçe sen evlilik isteyeceksin diye korkuyorum dedi. Belli etmemeye çalıştım ama bozuldum sonra o da şaka yollu lafı çevirdi. Sanki bulunmaz hint kumaşısın bu erkeklerin ben evlenmem tripleri beni delirtiyor. Şöyle ikimizin de mesleği var yaşımız da 24-27 ama elimize yuva kuracak kadar para geçmiyor henüz. Ondan kaynaklı mı evliliğe uzak yoksa bir ara ben de evlenmek isterim ama yakın ve orta vadede değil gibi bir laf etti. Ama her şey gençlikte güzel. İnsan kendi yuvası olsun istiyor... Sevgilim böyle konuştukça üzülüyorum içimden bir ses hep biz yıllarca birlikte olacakmışız da benden sonra bulduğuyla 6 ay içinde evlenecekmiş gibi hissettiriyor. Bir de siz yorumlar mısınız ?
uzun ilişki insanı değilse nede 2 yıl sizinle birlikteymis keşke sessiz kalmak yerine ozaman zamanımı çalma diyip cvp verseydiniz

Burda bir konu açılmıştı aklıma onu getirdi yorumunuz. Ki bence bdv nin en saçma konularını seçsek açık ara zirveye oynar .

Kadin birkaç senelik evli ve cocukları da varmış. Eşi ile bazı ufak tefek sorunları varmış ama ciddi bi şey yokmuş.
Sanırım bir mal davası da vardi arada ama net hatırlamıyorum.

Eşi bigün demiş ki kadina:"gel biz seninle boşanalım. Sonra tekrar evlenelim"

Kadın da "neden" diye sormuş.

Adam da demiş ki "ilk evlenirken birbirimizi çok iyi tanımıyorduk. Şimdi birbirimizi tanıyarak evleniriz daha güzel evleniriz"

Kadın da konu açmış. Eşinin boşanma ve sonrasında tekrar evlenme konusundaki söyledikleri oldukça makul ve mantıklı gelmiş.

Bize de fikrimizi soruyordu. Sizce de daha güzel evlenmez miyiz diye.

Tabiki bizler adamın boşandıktan sonra tekrar evlenmeyeceğini, mal kaybına uğramak istemediği için a kadını kandırdığını derhal tespit ettik.

Sonrasinda boşandılar mı ne oldu bilmiyorum.
Boşanmışlar. Sonra eşi geri evlenmiyor onunla diye konu açmıştı sanki. Sevgili Yabanelma Yabanelma ve -Olivia- -Olivia- adına konular açmıştı :KK70:

yorumunuzda bahsi geçen konu şuydu

Boşanmışlar. Sonra eşi geri evlenmiyor onunla diye konu açmıştı sanki. Sevgili Yabanelma Yabanelma ve -Olivia- -Olivia- adına konular açmıştı :KK70:

Adıma konu açan tek üye, yeri her daim ayrı, kalbimin derinliklerinde kendisi 😂

Epeydir üyelik alıp konu açmıyor hayır olsun inşallah. 😬

Kız sen çok yaşa emi. Ben de çoğu ayrıntıyı unutmuştum . Üzülüyordum. Hemen okuyup güleyim Allah senden razı olsun❤

Nasıldı sonraki konusu. Sende mevcutsa benimle paylaşsana elmacigim🙏
O kadar çok üyelik alıp konu açtı ki kendisi, isimlerini, konu başlıklarını hatırlamıyorum. Boşanmış olmasına rağmen, evliyken yaşadıklarını sanki suan yaşıyormuş gibi yazıp yorum istiyordu bizden. 🤦

Bir yandan komik bir yandan üzücü durumdaydı çünkü yardım alması gerekiyordu kesinlikle, normal değildi yazdıkları, geçmişle bu kadar takıntılı yaşaması.

Merhaba herkese iyi bayramlar. Küçük bir şey olsa da ben erkek arkadaşıma tahminimden de çok tutulduğumdan dolayı her lafını büyütüyor olabilirim o yüzden buraya yazma kararı aldım.

Bugün konuşuyorduk 4 gün sonra 2.yıldönümümüz olacak. Ben de ne güzel 2 sene olmuş ne güzel geçti birbirimizle vs gibi laflar ediyordum. Nasıl kutlayalım ne yapalım öyle hediyelere gerek yok yan yana olalım bir şeyler hazırlarız gibi şeyler. Sonra ne derse beğenirsiniz ? 2 sene olduğunu fazla hatırlatma bana pek uzun ilişki insanı değilim, böyle vakit geçtikçe sen evlilik isteyeceksin diye korkuyorum dedi. Belli etmemeye çalıştım ama bozuldum sonra o da şaka yollu lafı çevirdi. Sanki bulunmaz hint kumaşısın bu erkeklerin ben evlenmem tripleri beni delirtiyor. Şöyle ikimizin de mesleği var yaşımız da 24-27 ama elimize yuva kuracak kadar para geçmiyor henüz. Ondan kaynaklı mı evliliğe uzak yoksa bir ara ben de evlenmek isterim ama yakın ve orta vadede değil gibi bir laf etti. Ama her şey gençlikte güzel. İnsan kendi yuvası olsun istiyor... Sevgilim böyle konuştukça üzülüyorum içimden bir ses hep biz yıllarca birlikte olacakmışız da benden sonra bulduğuyla 6 ay içinde evlenecekmiş gibi hissettiriyor. Bir de siz yorumlar mısınız ?
Defılup gıtsın bırak .Bu ınsanların gereksız ozguvenı benı deli edıyor.Benımle evlılık dusunmeyen ınsanla 2 yıldan sonra nıye flort edeyımkı .Tabıkı herkes evlenmek zorunda deıl .Ama cıddı olmayan bır ılıskıde olmak ıstemem

Hayatında hiç evlenmek zorunda değil. Sizinle de evlenmek zorunda değil. Ancak bunu dile getirme şekli çok çirkin. Sevgilimin bu şekilde sanki ben onu zorla nikah masasına oturtacakmışım, evlen benimle diye yalvarıyormuşum gibi davranması beni inanılmaz soğuturdu.

X