Sevgilimin kız arkadasina yaptığı supriz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Panikkiz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2018
145
30
30
Sevgilim normal kız arkadaşının doğum günü için özel tatlı yapıp evine kadar götürdü bide eve çıkmayıp arabanın içinde sürpriz yapmış on senelik arkadaşıymis ama benim hiç hoşuma gitmiyor bu kız arkadaşlarıyla bu kadar samimi olması sanane elalemin kızının doğum gününden bide arabanın içinde başbaşa. Canım sıkıldı çok bide benim doğum günümü de o şekilde kutlamistk arabada sürpriz yapmıştı. Bizim iliskimiz ciddi aileler tanıştı. Biraz daha dikkat etmesi gerekmez mi? Ona güveniyorum ama yinede hoşuma gitmiyor çok bozuldum ama caktirmiyorum içime atıyorum. Siz olsanız bozulmaz mısınız?

Sevgilim normal kız arkadaşının doğum günü için özel tatlı yapıp evine kadar götürdü bide eve çıkmayıp arabanın içinde sürpriz yapmış on senelik arkadaşıymis ama benim hiç hoşuma gitmiyor bu kız arkadaşlarıyla bu kadar samimi olması sanane elalemin kızının doğum gününden bide arabanın içinde başbaşa. Canım sıkıldı çok bide benim doğum günümü de o şekilde kutlamistk arabada sürpriz yapmıştı. Bizim iliskimiz ciddi aileler tanıştı. Biraz daha dikkat etmesi gerekmez mi? Ona güveniyorum ama yinede hoşuma gitmiyor çok bozuldum ama caktirmiyorum içime atıyorum. Siz olsanız bozulmaz mısınız?
Bozulmayız.

Ama sen resti çek, ya ben ya o de. :KK53:

Başka bir kız arkadaşına da kafeler açılınca tatlı yicez diye söz vermiş bide beraber tatlı yemeye gidecek başka bir kızla oda ilkokul arkadaşıymis ama kızı gördüm çok edepsizce giyinen bir kız

Bu durumu ben de kabul edemezdim. Bazilarina normal gelse de ben kaldirabilecek yapida degilim. O da degismeyecegine gore ben sanirim kendi kafa yapimda biriyle olmayi tercih ederdim. Cunku bu iliskiye devam edildigi surece bu kizla olan samimiyeti sizi yiyip bitirecek. Ne gerek var ki omrunu yiyip bitirmeyle gecirmeye? Bu kiz hayatindan ciksa baska biriyle de bu tarz samimi iliskilerde hep olacak. Sevgiliniz icin bu cok normal cunku.

Elalemin kızı dediğiniz sizin için öyle olabilir ama sevgilinizin 10 senelik arkadaşı. Ben olsam bozulmam ama eğer siz böyle şeylere bozuluyorsanız, hoşlanmıyorsanız en baştan söyleyin. Böyle içinize atıyorsunuz evlendikten sonra sorun oluyor bu sefer kavga gürültüdür gidiyor. Kadın-erkek yakın arkadaşlığı size ters geliyorsa ona göre birini bulmalısınız. Herkesin kafa yapısı, ilişki dinamiği, kıskançlık eşiği farklı ama sorun yok gibi davranırsanız adam içinizi okuyamaz.

Başka bir kız arkadaşına da kafeler açılınca tatlı yicez diye söz vermiş bide beraber tatlı yemeye gidecek başka bir kızla oda ilkokul arkadaşıymis ama kızı gördüm çok edepsizce giyinen bir kız
Sana ne elalemin nasıl giyindiğinden, haddini bil istersen. Erkek arkadaşın iki dekolte gördü diye seni aldatacaksa bu kızın giyimiyle değil erkek arkadaşının karakteriyle alakalıdır.

Bir kadın olarak yakışıyor mu böyle konuşmak? Çok çirkin bir üslup gerçekten. İsteyen istediğini giyinir. İş sizin sevgilinizde bitiyor karşı taraf ne kadar edepsizce (!) giyinirse giyinsin.

Size tersse bu durum siz onun hayatından çıkın.

Bozulmam, bozarım

Boyle seyleri ben de sevmiyorum ama beni aldatir diye degil. Başka bir kadini dusunuyor olmasi kiskanclik yaratir sanirim, biraz Erol buyukburc sendromluyum "en çooook ben..." 😁😁

Zaten anasi, ablasi bilmem neyi var. Eşim tarafindan ekstra ince düşünülen başka bir kadin istemem etrafimda. Hiç sevmem boyle şeyleri ama "samimi kiz arkadas" olaylari olan adamlarla hiç ilişkiye başlamamayi tercih etttim genelde. (Bir defa kiz kankili denk geldi baktim yapamiyorum bir daha yanaşmadim yani)
Bu tarz şeylere baştan dikkat edilmeli veya konuşulmali bence, iş ailelere kadar geldikten sonra bu baskiyla cikagelmek hoş değil.

Son düzenleme:
Bir kadın olarak yakışıyor mu böyle konuşmak? Çok çirkin bir üslup gerçekten. İsteyen istediğini giyinir. İş sizin sevgilinizde bitiyor karşı taraf ne kadar edepsizce (!) giyinirse giyinsin.
Aklınca kızları kötüleyecek burda, biz de çanak tutup hep birlikte gömeceğiz. Hadsiz 😡

Hayatında özel olan siz olmak istiyorsunuz böyle muamele görmek istiyorsunuz ama size kutladığı şekilde kız arkadaşına da kutlayınca tabi nerde kaldı sizin farkınız diye sinirlendiniz haklısınız. Empati yapmasını sağlayın siz de bir erkek arkadaşınızın doğum gününü böyle ince düşüncelerle gidip kutlayın baş başa.

Yani şimdi ne alaka kıyafetiyle? Ben de edepsiz giyiniyorum ne olacak şimdi? Kıyafet yorumunuza kadar her şeye katılıyordum. Ama ben sevgilimi bir kız öyle giyiniyor diye değil, gerçekten bir kızla görünüşünden bağımsız olarak görüşmesini istemediğim için kıskanırım.
Ay Allahım, benim sevgilimin yaşadığı ülkede kızla erkeğin arkadaşlığı çok normal değil zaten ama ben onun bir çok erkek arkadaşıyla arkadaşım.
Biri benim için “O kız edepsiz giyiniyor görüşme” dese kıskançlığından ne yapacağını şaşırmış derim. Ama “Ben sevgilimin bir kızla bu denli yakın olmasını doğru bulmuyorum.” dese, ilişkilerine saygı duyar iletişimi keserim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X