Sevgilimin kız arkadasina yaptığı supriz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başka bir kız arkadaşına da kafeler açılınca tatlı yicez diye söz vermiş bide beraber tatlı yemeye gidecek başka bir kızla oda ilkokul arkadaşıymis ama kızı gördüm çok edepsizce giyinen bir kız
Edepsizce giyinme nasıl oluyor, mesela ağ kısmı delik vücut çorabı mı giyiyor kız?

Ben ,15 yaşındayım yaşımdan dolayı konularıma laf etmeyin diye 27 dedim

Öyle demeyecektin ya off hiç bilmiyorsunuz bu kıvırma işini.

Bak liste veriyorum sana, herkese yapmam bunu. Sıralamayı takip et lütfen.

- Edepsiz dediysem mini etek, şort giyiyor demek istemedim. Bunları ben de giyiyorum zaten.
- Hem benim de edepsiz giyinen arkadaşlarım var. Asla kınamam.
- Kızın saçları platin sarısı.
- Söylemeyi unutmuşum, kız aslında pavyonda çalışıyor.
- Söylemeyi unutmuşum, kız eskiden sevgilime aşıkmış.
- Bayan bayanın düşmanıymış gerçekten. Derdimizi açtık insanı daha kötü yapıyorsunuz. (kadın değil, özellikle bayan demen lazım)
- Sizin sevgiliniz/kocanız arkadaşına pasta alsa aferin mi derdiniz? Ben o kadar geniş değilim çok şükür.
- Umarım kınadığınızı yaşarsınız.

Banın açıldıktan sonra da gelip "bu sitedeki kadınlar çok reröre" diye konu açacaksın.
Sitenin kullanma kılavuzunda yazıyor hep bunlar.

Öyle demeyecektin ya off hiç bilmiyorsunuz bu kıvırma işini.

Bak liste veriyorum sana, herkese yapmam bunu. Sıralamayı takip et lütfen.

- Edepsiz dediysem mini etek, şort giyiyor demek istemedim. Bunları ben de giyiyorum zaten.
- Hem benim de edepsiz giyinen arkadaşlarım var. Asla kınamam.
- Kızın saçları platin sarısı.
- Söylemeyi unutmuşum, kız aslında pavyonda çalışıyor.
- Söylemeyi unutmuşum, kız eskiden sevgilime aşıkmış.
- Bayan bayanın düşmanıymış gerçekten. Derdimizi açtık insanı daha kötü yapıyorsunuz. (kadın değil, özellikle bayan demen lazım)
- Sizin sevgiliniz/kocanız arkadaşına pasta alsa aferin mi derdiniz? Ben o kadar geniş değilim çok şükür.
- Umarım kınadığınızı yaşarsınız.

Banın açıldıktan sonra da gelip "bu sitedeki kadınlar çok reröre" diye konu açacaksın.
Sitenin kullanma kılavuzunda yazıyor hep bunlar.
c79y83.gif

Sevgilim normal kız arkadaşının doğum günü için özel tatlı yapıp evine kadar götürdü bide eve çıkmayıp arabanın içinde sürpriz yapmış on senelik arkadaşıymis ama benim hiç hoşuma gitmiyor bu kız arkadaşlarıyla bu kadar samimi olması sanane elalemin kızının doğum gününden bide arabanın içinde başbaşa. Canım sıkıldı çok bide benim doğum günümü de o şekilde kutlamistk arabada sürpriz yapmıştı. Bizim iliskimiz ciddi aileler tanıştı. Biraz daha dikkat etmesi gerekmez mi? Ona güveniyorum ama yinede hoşuma gitmiyor çok bozuldum ama caktirmiyorum içime atıyorum. Siz olsanız bozulmaz mısınız?
Normal bir şey kutlaması filan yakın dostu olabilir belki ama sizide götürseydi beraber kutlayabilirdiniz 😌 o konuda haksız

Ben de bozulurdum. Arkadaş ortamında kutlanılsa plan yapılsa tamam da başbaşa arabada ne alaka derdim. Ya da hediye alsa verse normal o da sorun değil ama başbaşa sürprizler hoş değil

Senden önce o varmış evet arkadaşlıklarına karışmak doğru olmaz ama ellerinle tatlı yapıp baş başa da kutlamazsın be kardeşim. Ben istemem. Tabii ki kutlasın arkadaşının doğum gününü ama arkadaşına da sevgiline de aynı muameleyi yapmazsın. İkisi farklı şeyler. Bu yaptığı jest arkadaşlık sınırlarını aşar benim için

Panikiz geçen ki.konunda eski sevgilin nisanlaniyiordu ve sende yeni sevgilinle ciddiydim eski sevgilinle 1 yıl birlikteydi yada yeni sevgili o zaman sen 14 yaşındaydın

Ya sen ne diyon ciddi misin dalga mi geçiyorsun milletle

Ben şok ya sen cocuksun bizle kafa bulmuyorsan ve bu yaşta her sey ciddiyse ciddi problem var

Mesela eski sevgilin nişanlanmıştı o kaç yaşındaydı eğer o çok büyükse baya istismar var

27 yaşındayım evlenmek için geç mi kaldım? Bütün arkadaşlarım evlendi çok kafama takılıyor bu durum lütfen beni yadirgamayin
:KK43:
kimle görüştüysem sonu gelmedi hep bozuldu. Sizler kaç yaşında evlendiniz?
Hangisi doğru?

Eğer 15 yaşındaysanız şu yaşadığınız çocuk istismarıdır, üyelerin netten bir şikayetine bakar:

İki yıl önce erkek arkadaşım la sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim kendisinde hpv varsa bana bulaşma ihtimali varmı aradan iki sene geçti olsaydı siğiller çıkar mıydı acaba

27 yaşındaysanız trollemek için olgun bir yaş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X