SEVGİLİMLE AYNI YERDE ÇALIŞMAK İSTEMEDİĞİMİ NASIL SÖYLİCEM YARDIM EDİN :(

merhaba24

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
274
74
Sevgilimle yeni ve güzel giden bir ilişkimiz var ama sevgilim benim olduğum iş yerinde çalışmak istiyor. Bu durumdan çok rahatsızım.İş yerinde sevgili olmak ilişkiye zarar olur diye düşünüyorum. Bunu ona da söyledim ama sorun olmayacağını söyledi. Aynı yerde çalışmak sürekli beraber olmak sürekli birbirini görmek ilişkininn o heyacanını sevgisini alır mı diye korkuyorum. Onu çok seviyorum ama ilişkimize zarar gelmesin istemiyorum. Ben mi yanlış düşünüyorum. Yardımcı olabilir misiniz? farklı departmanlardayız bu arada.

Onun isteme sebepleri neler? Çok kıskançta göz önünde olmanızı mı istiyor?

direkt net şekilde söyleyin neye inanıyorsanız.

Onun isteme sebepleri neler? Çok kıskançta göz önünde olmanızı mı istiyor?

direkt net şekilde söyleyin neye inanıyorsanız.
daha çnceden aynı iş yerinde sevgilim oldu ve olmuyor . ayrılınca ya da sürekli beraber olmak ilişkiyi başka yerlere gömtürüyor gibi hissediyorum

Ben de sizin gibi düşünüyorum. Sizin yerinizde olsam uygun bir dille neden istemediğimi bir kez daha net bir şekilde söylerdim. Eğer başka bir iş bulma şansı düşükse müdahale etmemeniz daha iyi olur tabi

Sevgilimle yeni ve güzel giden bir ilişkimiz var ama sevgilim benim olduğum iş yerinde çalışmak istiyor. Bu durumdan çok rahatsızım.İş yerinde sevgili olmak ilişkiye zarar olur diye düşünüyorum. Bunu ona da söyledim ama sorun olmayacağını söyledi. Aynı yerde çalışmak sürekli beraber olmak sürekli birbirini görmek ilişkininn o heyacanını sevgisini alır mı diye korkuyorum. Onu çok seviyorum ama ilişkimize zarar gelmesin istemiyorum. Ben mi yanlış düşünüyorum. Yardımcı olabilir misiniz? farklı departmanlardayız bu arada.
Bizim okulda karı - koca çalışan 2 çift var ve hiçbir sorun yaşamıyorlar .

Farklı departmanlardaymışsınız, çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Yerinizde bu durumu yaşıyor olsam mutlu olurdum, öğle yemeklerini birlikte yeriz diye heveslenirdim 🤷🏼‍♀️

Edit: Çok yeni bir ilişki mi, ayrılırsak yüz yüze bakmak zor olur diye mi düşünüyorsunuz? Çok yeni değilse sık görüşmek büyüyü heyecanı bozar mı diye düşünmemelisiniz, evlilik düşünmüyor musunuz?

Eşimle aynı iş yerinde çalıştık.
Eşim ise girdi 1 ay sonra flört etmeye başladık.
Ve iş yerinde kimseye söylemedik.
Zaman geçince çok yakın 2 arkadaşıma soyledim.
Tabi şok.
Arkadaşlarım gerçek karakterli insanlardan kimseye asla söylemeyecek arkadaşlar.
Evlenmeden 2 ay önce işten ayrıldım.
Evleneceğimiz zaman eşim davetiye verdiğinde iş arkadaşlari öğrendi.
Bı kısmı da işten ben ayrılırken öğrendiler.
Tabi ki şok ama ne şok.
Patronun ağzı beş karış açık kaldı. Departman müdürlerimizin hepsi şok.

Bizim gibi belli etmeyin bence.
O zaman sorun yaşamazsınız.
İlişkinizde iş yerindeki sorun yada sık görüşme olmayacağı için o yıpranmayı elemiş olursunuz.

Bu devirde iş bulmak kolay değil eger sevgiliniz iş yerinizde işe alındıysa elbette çalışsın parasını kazansın.

Zaten farklı bölümlerdesiniz gün içerisinde birbirinizi her dakika görmezsiniz.

aynı iş yerinde görev yapıyorduk eski eşimle. bizde büyük problemler oluyordu. şöyle ki ben onun üstü oldugum için onun yapması gereken işleri söylediğim zaman yapmıyordu. diğer arkadaşlar bunun farkına varıyorlardı sürekli bir problem çıkıyordu. benimde üstlerim onunla anlaşamadıklarını bütün sorunlarını bana yansıtıyorlardı.. ben arada kalıyordum....
elbette aynı işte eşlerde sevgililerde çalışabilir fakat iş ortamını iş hayatını evinize taşımayacaksanız. ev hayatınızı iş yerine taşımayacaksanız neden çalışmayasınız... ama çok iyi düşünmek karar vermek gerekiyor...

Biz esimle 3 yil ayni yerde calistik nisanliydik evlendik felan ayni yerde cok zor oldu.niye bunla konustun.yok neden guldun sacma sapan seyler yanyana olunca zor oluyor.baska bir is bulma ihtimali varsa baska bi yerde calissi birde ayrilirsaniz surekli gozunuzun onunde olacak pek iyi bir fikir degil bence.

Sevgiliniz şu an işsiz mi yoksa bir işi var ama iş mi değiştirmek istiyor? Eğer işsizse ve sizin iş yerinize girebilme şansı varsa girsin çünkü işsizlik zor.

Şu da var. Siz biriyle sohbet ettiğinizde niye onunla konuştun, niye ona güldün, onunla niye samimisin diye sorup duracak mı? Ben sevgilimle aynı iş yerinde çalışmak istemezdim. Ancak çok büyük bir yer olacak ki sürekli karşılaşmayalım. Çünkü bazen arkadaşlarımla mola veriyorum, bi çay kahve içiyorum. Sevgilim olsa hep onunla takılmamı isterdi ve kıskanırdı. Ben de hiç gelemem böyle şeylere.

Pardonda böyle şeyler işyerinde etik değil. Sevgiliniz bunun bilincinde mi?

eğer sürekli görmeyeceğiniz bir departmansa olabilir, şu an iş konusunda başka seçeneği yoksa olabilir ama varsa bende istemeyebilirdim.
işle aşkı karıştırmayı sevmem, işte tanışmadığınız ve sevgiliniz olarak işe girdiği için de bu ayrımı yapmak biraz zor olur
bilemiyorum altan..

X