sevgilimle kopamiyoruz, ama birlesmemizde imkansiz. bu durumla nasil bas edilir?

seymii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2022
1
0
23
beni aldatti. ayrildim. ama hala bahanelerle iletisim halindeyiz. bugun bitirmeye calistim ama olmadi. yine noktayi koyamadigimizi hissetim. evet son kez konusuyoruz desekte, konusmadan sonra veda edemedik etmeye calistik kapattik telefonu. aradan 2-3 saat gecmeden aradi. veda edemiyoruz olmuyor ama birlesmemizde imkansiz. boyle bi durumda olanlar oldu mu? nasil ustesinden gelinir?

Zor da olsa bir şekilde kopman gerek, bir kere aldatanı affetmek 2. Ye aldatılmayı bile bile kabullenmek demektir , bu yüzden her yerden engelle ve onu takip etmeyi bırak kiminle nerede ne yaptı ne yapıyor gibi , yaşadığınız iyi şeyleri değil seni aldattığı günü düşün böylelikle unutman daha kolay olur

Aldatan adamın veda edememesini pek de anlam veremedim affetseniz ikinci şansı verseniz yine aynısını yapar .

beni aldatti. ayrildim. ama hala bahanelerle iletisim halindeyiz. bugun bitirmeye calistim ama olmadi. yine noktayi koyamadigimizi hissetim. evet son kez konusuyoruz desekte, konusmadan sonra veda edemedik etmeye calistik kapattik telefonu. aradan 2-3 saat gecmeden aradi. veda edemiyoruz olmuyor ama birlesmemizde imkansiz. boyle bi durumda olanlar oldu mu? nasil ustesinden gelinir?
Gururunuz olduğunu hatırlayın mesela? Aldatmış adam daha ne kopamaması

İmkansız diye bir şey yoktur ,taraflardan egosu tavan yapana bakmak lâzım...
Keza belki bu siz yani kendiniz dahi olabilirsiniz...

X