Sevgilinin anne düşkünlüğü

Düzgün birisiymiş gerçekten, size baştan söylüyor, evli olsanız evet sorması gerekirdi ama daha flört döneminde olduğunuzdan bu konuyu pazarlığa düşürmeden gerçekleri söylüyor. Sizde gerçekleri söylemeniz gerek ama size tamam dese bile böyle bir ihtimal olduğunu asla unutmayın.

Valla panpa hep olumsuz yorum yapıyorsun boşan diyorsun, ayrıl diyorsun şeklinde tonla tepki aldım burdan. Artık böyle ponçikçe mesajlar yazıcam. :bicak:
Yalniz poncik mesajinızı konu sahibine değil benim yazdığım yoruma katılmıyorum diyerek yazdınız farkındaysanız. :))

Normalde ben gibi düşünüyormuşsunuz soylediginize göre. O zaman neye katılmadınız çok enteresan.

Aslında olay eşten çok annede bitiyor. Eşimin annesi sizde yaşayacağım dese eşim asla "olmaz" demez, diyemez.
Benim annem sizde yaşayacağım dese ben de "olmaz" diyemem.
Gelmek isteyen gelir yerleşir kısaca. Eşim için de benim için de "anne" kırmızı çizgi. Görümceye, kardeşe olmaz diyebilirim ama annelere diyemem.
Ama ikisi de eşleri ölmüş olmasına rağmen yalnız yaşıyorlar ve hiç böyle bir talepleri olmadı.
Neticeye geleyim. Evlatlar annelerini yüzüstü bırakmış gibi olmak istemezler. Bu vicdan rahatlatma gibi birşey, fakat annesi sağlıklı olmasına rağmen sizinle yaşamayı düşünecek kadar düşüncesizse, o enerjiyi aldıysanız kadından, bu adamdan uzak durmanız en iyisi.

Kayınvalidenizin ilerde yanınızda durması sıkıntı değil. Yaşlılık var hastalık var.bizde yaşlanıcaz neticede. Asıl sıkıntı olan bunu daha peşinen söyleyip annesinin nasıl bir karakterde olduğunu size hissettirmiş olması. Beyefendidir yakışıklıdır tamam ama gönlünü eğle geç git. İlerde değişir diye evlenme. BEN İLERDE DEĞİŞEN 1 ADAM BİLE DUYMADIM. 7DE NEYSE 70TE O

X