Sevgiliniz eski kız arkadışını sizden çok sevdiğini söylese nasl bir tepki verirdiniz

esmerguzeli06

esmerguzeli
Kayıtlı Üye
10 Mart 2009
509
1
Arkadaşlar sevgilinizle konuşurken; "eski kız arkadaşınımı çok sevdin benimi" diye soru yöneltiğinizde size "açık sölemek gerekirse onu", dediğinde sevgilinize nasıl bir tepki verirsiniz.

ben kafayı yedim kıskançlıktan açıkçası nekadarda eski olsa beni daha fazla sevmesini isterdim. şimdi eğer onu sevseydi ayrılmazlardı diye yorumlar yapılacak, ayrılma sebepleri maddi imkansızlık, kızın zengin bunun fakir olması gibi

:mymeka:

hımmm ozaman içinde kalmış demekki sevgisi..peki sence o kız geri gelse ona mı döner senin yanında mı kalır?

hayır dönmez eskide yaşanmış ve bitmiş ama onu senden çok sevdiğini söylüyor ama şimdi seni sevdiğini yani onla seni binevi kıyaslama yapıyor

ozaman git onunla devam et derim benım yanımda ne işin var dedim madem onu senden daha çok sevıyormuş.. senın gururunu kırmaktır bu sen ona böyle bişey söylesen nedakar kaldırabilir acaba?

hayır dönmez eskide yaşanmış ve bitmiş ama onu senden çok sevdiğini söylüyor ama şimdi seni sevdiğini yani onla seni binevi kıyaslama yapıyor

Ne demek kıyaslamak ya...
Bende onu eski cıktıklarımla kıyaslarım görür elinin tersini:kızgın:

Anlaşılan bu kişinin aklı hala eskide seni onla kıyasladıgına göre:1closedeyes:

Şahsen beni eskiyle kıyaslıyan adamla bi saniyemi bile gecirmem:nazar:

1 buçuk yıl oldu bence masumca söylendi vede söylenen şeyin kıskansın diye söylenmediği kesin yani kesin ve net söledi

Masumca mı???
Ben hiç masumcalık göremiyorum...

Eskiyle ben cıktıgımı neden kıyaslıyım ya. Neden onunla kıskandırım ki...
Adı üstünde eskide kalmış. Eskimiş... Mazi kısaca:nazar:

onun ilk aşkı olduğunu savunmasında iyk aşklar hiç unutlmaz dediğini yere ayrıdır ama herkesinde ilk aşkları unutulmaz ama ben kendi ilk aşkımı tatlı çocukluk olarak nitelendiriyorum ben söylenen lafın altında bişiler aradım kıskandığım içinmi aramam normalmi

Kimsenin sevgi derecesi aynı değildir,ilişkide önemli olan istikrar ve devamlılıtır bence ,bu istikrar zaten zamanla sevgiyi dahada yoğunlaştıran bir durum yaratır..eminim zamanla seni diğerinden daha çok sevdiğini söyleyecektir.Ayrıca son derece samimi bi itiraf,dürüstlüğünü kutluyorum erkek arkadaşının eminim kırıcı olmak için söylememeiştir sana bunu...sonuç olarak seninle beraber mutlu olmasa olmazdı değilmi :)

valla erkeklere böle sorular sorup anılarını depreştirmiceksin.. aklında yoksa bile aklına düşer.. eger rahatsan ilişkinde bi sorun yoksa hersey güllükgülistanlıksa bişeyleri desmenin anlamı yok.. cunku biz hep aklımızdaki cevabı vermesine sartlanıyoruz istemsizce vermeyincede hayal kırıklıgı oluyor... ben böyle birseyi sormuşşam ve oda öyle bir cevap vermişse ne diyebilirimki.. sonra kıskanclık yapmamın pek bir manası yok.. bozulup kalırım öle.. o nedenle biraz temkinli olmak lazım.. ben eskiye yönelik sorular sormam da sordurmamda..

bana bunu söylemesi tek dert değil, ama bunu gerçekten düşündüyse içinde bir uhde kaldı diye düşünürüm ve ilişki de bu saatten sonra büyük bir darbe almıştır, benim için biter :1closedeyes:

valla erkeklere böle sorular sorup anılarını depreştirmiceksin.. aklında yoksa bile aklına düşer.. eger rahatsan ilişkinde bi sorun yoksa hersey güllükgülistanlıksa bişeyleri desmenin anlamı yok.. cunku biz hep aklımızdaki cevabı vermesine sartlanıyoruz istemsizce vermeyincede hayal kırıklıgı oluyor... ben böyle birseyi sormuşşam ve oda öyle bir cevap vermişse ne diyebilirimki.. sonra kıskanclık yapmamın pek bir manası yok.. bozulup kalırım öle.. o nedenle biraz temkinli olmak lazım.. ben eskiye yönelik sorular sormam da sordurmamda..

imza cancuuuuuuu

desin ne olucak ki..geçmiş geçmşte kalmıstır hiç takılma..su an sen onunla birliktesin..kıskanmakta üzülmekle haklısın...imkansız diye sevyodur başka sebebii yok..

Bu soruyu sormaya neden gereksinim duyabilir ki bir insan ...?

Gerçek aşklar, içinde böyle sorgulara yer vermez...

Seviyorsan öncesi yoktur... Olmamalıdır... Varsa sevgi değildir ki o...

Böyle bir soruyu sorma gereksinimi duymamalı sevgide, duyulan bir ilişki içinde zaten bulunulmamalı... diyorum

ay basligi okuyunca "bune ya" dedim.. cixicxcix...
böyle bisi olamaz.. madem eski sevgilisini senden daha cok sevmis senin yaninda isi ne.. ozaman ona verdigi degeri hicbirzaman sana vermez..
ben böle birine anca yol veririrm...

walla bunu bana soyleyen adamı oracıkda terk ederim:dilcikar:
ben varya adamın ümünü sıkarım oneymiş oyle ozman ona gider
kimse kimseyi zorla tutamazzzzz:dilcikar:
defolup gitsin

X