sevgilinizi aileniz biliyor mu?

Sevgi Kelebexgxi

.......
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
3.960
3
Arkadaşlar sevgilinizi aileniz biliyomu anneniz, babanız benim annem biliyo ama artık çok yoruldum babamdan gizliyoruz dışarı çıkmalarım sorun oluyo artık 15 günde bir çıkıyorum ama yinede şüpheleniyolar napcam bilmiyorum herhafta yalan sölemekten sıkıldım sizler napıyosunuz nasıl çıkıyosunuz nasl idare ediyosunuz?

Benim de tek annem bilir öyle bisey olunca ama hayatimda dogru dürüst biri olmadigi icin,hic öyle disariya cikayim annecim sevgilimle bulusucam diye muhabbet olmadi.Ünv.de okuyup,hem de calisiyordum,bu nedenle disari cikmam pek sorun olmuyodu.
Annemden 3 senedir ayriyim su an sevgilim yok,olsa da bi sekilde atlatirim babami falan ama ben de 3 abi var anacim hangisini atlatayim..:)))

Arkadaşlar sevgilinizi aileniz biliyomu anneniz, babanız benim annem biliyo ama artık çok yoruldum babamdan gizliyoruz dışarı çıkmalarım sorun oluyo artık 15 günde bir çıkıyorum ama yinede şüpheleniyolar napcam bilmiyorum herhafta yalan sölemekten sıkıldım sizler napıyosunuz nasıl çıkıyosunuz nasl idare ediyosunuz?

benimkini annemle kardeşim biliyo babam bilmiyo bi tek..... çıkmak zor oluyo aynen benimde çok sıkıldım artık bi an önce söz falan olsada kurtulsam

benimde çalışırken sorun olmuyo ama artık çalışmıyorum napcam bilmiyorum annem allahtan yardım ediyo babam öğrenirse eve kapatabilir yada hemen yüzük der off yaw:KK43:

aynı sorun bendede var ama benim babamda biliyo tabi konusulmaz hiç. annem bi kere baskasından duymasın diye söyledi. aynı mahalledeyizde:eek: annem babama söylediginde babam sadece askerligini yapmadan kimse kapıma gelmesin demiş. şanslıyım bu yüzden ama dısarı cıkarken cok zor oluyo. c.tesi calıştıgından pazar bulusmak zorunda kalıyoruz. c.tesi pazara gidiyom diye kaçardım evden.bigün babam her pazar sıkılmadınızmı birbirinizden dicek diye korkuyorum. sadece 1 tane arkadasım var.her hafta onunla bulustugumu sanıyo:1closedeyes:

annem,teyzem,yengem,kuzenlerim,erkek kardeşim ,kızkardeşim biliyor......:teytey::teytey::teytey::teytey::nazar::hooray::enbuyukkk::dance::icecream:

ben Sözlenmeden öncede Biliyordu Ailem
Ve çok Iyi Olmuş Iyiki Bilmişler

Tatile Bile Birlikte Giderdik Biz Gelirdi Ailemle Gezerdi çok Samimiydik Ve şimdi Sözlendik

O Başarili Bir Mühendis Oldu Ailem Onunla Gurur Duyuyorrr

ben Sözlenmeden öncede Biliyordu Ailem
Ve çok Iyi Olmuş Iyiki Bilmişler

Tatile Bile Birlikte Giderdik Biz Gelirdi Ailemle Gezerdi çok Samimiydik Ve şimdi Sözlendik

O Başarili Bir Mühendis Oldu Ailem Onunla Gurur Duyuyorrr

yok canım yok nerde beraber tatile gitcez hayatta izin vermez yani nişanlansak bile gidemeyiz tatile falan :)

yok canım yok nerde beraber tatile gitcez hayatta izin vermez yani nişanlansak bile gidemeyiz tatile falan :)

aynen canım bizimkilerde nişanlansak bile tatile falan izin vermezler şehir içinde zor geziyoruz değil şehirdışına tatile gitmekl :smiley-cool:teklif bile edemem öyle bişeyi.Benimde annem,ablam ,arkadaşalarım ve yengelerim biliyor.:eek:

Evet ailem çevrem onun ailesi herkes biliyor:asigim:babam kişi olarak tanımıyo ama bir ilişkim olduğunu biliyor:asigim::asigim:

aynen canım bizimkilerde nişanlansak bile tatile falan izin vermezler şehir içinde zor geziyoruz değil şehirdışına tatile gitmekl :smiley-cool:teklif bile edemem öyle bişeyi.Benimde annem,ablam ,arkadaşalarım ve yengelerim biliyor.:eek:

benimde işte canım teyzemler halamlar falan baya kişi biliyoda baba bilmedikten sonra da önemi olmuyo ki çıkman sorn işte

yeni bir üye olarak mesajlarınızı okudum arkadaşlar babam öğrendi benimde geçen ay ayrıl dedi başka bir şehirde oturuyor önümüzde okullar var zaten çok sık görüşemiyoruz 2 gün önce babam neden ayrılmadın dedi ve ben o anda panik atak geçirdim yani ayrılmadığımı biliyor sevdiğime mesaj atmaya bile korkuyorum ne olur dua edin sevdiğimi kaybetmeyi istemiyorum senağlama senağlama

X