Sevgiliye battaniye hediye etmek?

isimcik

Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2015
380
170
Sevgilimin yakinda doğum günü var ve ben yumuşak bir battaniye aldim, Parfum de aldim ve pasta da yapcam ama battaniye nasil bir hediye?

Cok soguksun biraz sicak ol demek. :KK53:

Kis aylarinda iyi bir hediye ama bir erkegi hediye olarak mutlu eder mi tartisilir.

aklımı okudun.

bana alınsa heralde göğsümü gere gere söylerdim ama bi erkek söyleyebilir mi bilemedim. normalde hediye alırken başkaları ne düşünür diye bakılmaz ama sevgilini en iyi sen tanırsın.

Otta söküp getirse benim için değerli olacağı için ben hiç anlayamıyorum hediye işlerinden :KK43:

Çok arada kaldım, onunla sarılıp uyuma fikri çok hoş aslında :) Erkekler bizim gibi düşünmüyor çoğu zaman ama umarım beğenir. Üzerine not yazın da bari düşünemezse hediyede ki romantikliği önlem olsun :KK53:
Burcu ne? Su grubuysa beğenme ihtimali artar diye düşünüyorum:KK53:
Bazen ikizler de ufak şeylere anlam veriyor..

Çok arada kaldım, onunla sarılıp uyuma fikri çok hoş aslında :) Erkekler bizim gibi düşünmüyor çoğu zaman ama umarım beğenir. Üzerine not yazın da bari düşünemezse hediyede ki romantikliği önlem olsun :KK53:
Burcu ne? Su grubuysa beğenme ihtimali artar diye düşünüyorum:KK53:
Bazen ikizler de ufak şeylere anlam veriyor..
Evet aynen ben hediye olarak alsaydim cok sevinirdim ama onu bilemicem
Sevgilim toprak grubu :)

Evet aynen ben hediye olarak alsaydim cok sevinirdim ama onu bilemicem
Sevgilim toprak grubu :)

Toprak ımm, boğaysa ihtimal var biraz ama oğlak veya başaksa bilemedim:KK53: Ay burcu da önemli aslında.
Beğenir umarım :)

Eşim yılbaşında bana aldı,toz pembe yumuşacık hafif parlak gibi duruyor çok beğendim :KK49:
Güzel bir hediye hemen al:KK9:

X