sevgilnize hiç kucuk oyunlar oynadınz mı??

Denisee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
130
0
sevgiliniz sizi önemsesin veya merak etsin üstünüze düşsün diye hiç küçük oyunlar oynadınız mııı??:CüvCüv:

A

acilikiz

Ziyaretçi
eğer bunları sana ağır abi havaları yapmak şsteyen erkek arkadaşın üzerinde denemek istiyosan bence o adam için uğraşma bile cnm ama ben maksuscuktan hastalık numaraları yapmışımdır yani

hera.zeus

Geçmiş,geçmiştir..!!
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
677
4
eğer bunları sana ağır abi havaları yapmak şsteyen erkek arkadaşın üzerinde denemek istiyosan bence o adam için uğraşma bile cnm ama ben maksuscuktan hastalık numaraları yapmışımdır yani

bende cok yaptım hastalık numarası..:)

seratonin

))(beni seviyorum)((
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
1.567
43
yapılabilir tabi neden olmasın ..yerimseniben
şeytan azapta gerek ...:1ninca:

dove

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
3.312
4
bazen hastalığımı abartırdım.
ta ki öss den 4 gün önce hastanelik olacak kadar hasta olduğum güne kadar. o gün hastaneye gelmişti uzaktan da olsa iyi olduğumu görmek için.
o günden sonra hastalık olayını oyun meselesi yapmıyorum :)

fisneli.browni

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
313
0
hastalıktan başka küçük oyunlar oynayanlar varmı merak ettim doğrusu taktiklerinizi bekliyorumkaydirigubbakcemile2zemuszemus

E

EU3

Ziyaretçi
ilişkimzin ilk zamanlarında msjlarına geç cevap atıyodum :icecream: merak etsin diye..normal bi insanın yapacağı bişey değil biliyorum gamyoncuiremsu:roflol:

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2007
7.780
9
41
arar acmam mesgule alırım sonra aradıgında balkona cıkarım dısarda izlenimi verebilmek için :)
işte dısardayım cok ses var acamadım falan derim
ay bukadar ugrastıgımı bilse bunları yapmak icin ne yapar bilmiom

L

Lilithh

Ziyaretçi
Hiç yapmıyorum ama artık yapıcam herif bana öyle oyunlar yapıyooo amaaa ben sanki anlamıyorum ha .
Hastalığını çok abartıyor ama bilirim o zaten hastayken çok nazlı olurr çook hasta gibi davranır...
Bazen de geç cevap yazar işim vardı der iş arkadaşlarıyla muhabbete dalmıştır.
Eee hadi hatunlar akıl verin bize yaa neler yapalım.
Ben dışarda numarası yapamıyorum çünkü bi yere gidicem zaman haber veriyoruz zaten birbirimize.
Hadi oyunlarınızı görelim:)

E

EU3

Ziyaretçi
arar acmam mesgule alırım sonra aradıgında balkona cıkarım dısarda izlenimi verebilmek için :)
işte dısardayım cok ses var acamadım falan derim
ay bukadar ugrastıgımı bilse bunları yapmak icin ne yapar bilmiom

ay önceki ilişkimde ben de yapmıştım bunu kaydirigubbakcemile3napiim kıskanmıyodu adam yaaa:mymeka:

L

Lilithh

Ziyaretçi
Yok mu arttıran:uhm:
Ya da benim gibi sabırsız varmı :)))
Mesela o aradığı zaman telefonun sesini duyduğum gibi koşarım yani uyuşuklanarak açmam bile :) Bazen diyorum aradığı zaman geç açıcam ayy yine yapamıyoruum yine hemen açıyorum-tatlicadiarzu-
Çarşıya çıktığım zamanda aynı şekilde. Öff gıcık oluyorum kendimede:)

Denisee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
130
0
Yok mu arttıran:uhm:
Ya da benim gibi sabırsız varmı :)))
Mesela o aradığı zaman telefonun sesini duyduğum gibi koşarım yani uyuşuklanarak açmam bile :) Bazen diyorum aradığı zaman geç açıcam ayy yine yapamıyoruum yine hemen açıyorum-tatlicadiarzu-
Çarşıya çıktığım zamanda aynı şekilde. Öff gıcık oluyorum kendimede:)

eskı ılıskmde bende oleydım kesın yapıcam derdım yapamazdımm:kedi:

bernaca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2008
175
2
27
bana biri çıkma teklifi etti demiştim ordakıler cok sulandı demiştım kıskansın diee..tabi delirdi:KK70: