Sevilmedigimi gördüm canım yandı kötü oldum

E

EU2

Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BURDA OLANLARI YAZMIŞTIM ÖNCEDEN 1.5 YILLIK BİR İLŞKİM VARDI İLKİMDİ HERŞEYİMDİ O EN SON BİLGİSAYRDA Bİ ÇOK ŞEY YAKALDIM VE BİTMİŞTİ DUN ONU CAFEDE BAŞKA BİZ KIZLA GELDİ AYRILALI DAHA 3 HAFTA OLMADI ŞOK OLDUM ARKDAŞLARIM Bİ GUZEL FIRCA ATTI BANA KENDİNE GEL BELLİ ETME DEDİ UMURSADIGINI KIZDILAR BENİ GÖRDÜDE GÖRDGÜMÜ GÖRMESİ ÇİN SIRF GÖZÜKTÜM BUKADAR BASİTMİŞ ELİM AYAGIM BİRBRİNE GİRDİ VE KÜÇMSEMEM KİMSEYİ KIZ ÖLE BAKIMSIZ ŞİŞMAN BİŞEY KENDİMLE KARŞILAŞTIM İÇİM İYİCE YANDI ÇOK KÖTÜ OLDUM FAZLA DURMADI ZATEN SEVDİM GERÇEKTEN AMA NEFRET EDİORUM SUAN ATLATICAM İNŞ AMA NE KADAR SÜRER BİLMİORUM YAZIK EMEKLERİME YAZIK ZAMANIMA BEN ONU HER HALİYLE KUBUL ETTİM EVLENİP BOŞANMIŞ BİRİYDİ OBN BİLE ÖNEMSEMEDİM SÖZDE ESKİ EŞİNE ÇOK SEVMİŞİM ONUN KADAR SEVEMEZMİŞ DEDİ ÇEKTİ GİTTİ VE BUGUN BAŞKA BİRİYLE GÖRORUM DEMEK O UZAKLIKLAR O ÇALIŞMA BAHANELERİ HEPSİ KIZ İÇİNMİŞ BENLE GÖRŞMEMELERİN SANA GULUORUM VE ACIYORUM YAZIKLAR OLSUN VERDİGİM EMEKLERİME İYİ NİYETMİ DÜRÜSTLÜGÜMÜ NASIL BÖYLE KULLANDIN BEDDUA ETMİORUM SANA AMA ALLAHA HAVALE EDİORUM UMARIM ARDAŞLAR BİGUN BURAYA İYİ GUNLERİMİ YAZARIM AMA CANIM YANIO AGLAMMAK İÇİN ZOR TUTUORUM HERŞEYİMİ PAYLAŞTIM SENLE NASIL OLUO BEN BUKADAR KÖTÜ BİRİMİYİM NEYİM BEN KİMİM ALLAH KAHRETSİNsenağlama

ağla canım yaaa..rahatlarsın..işte bazıları böyle karaktersiz olabiliyor...bizler sevdikmi gözümüze perde iniyor başka bişey görmüyoruz,görmek istemiyoruz..ama bi nedenle o perde kalktımı yıkılan biz oluyoruz..geçmişte bekarken benimde böyle bi tecrübem oldu..aldatma değildi ama kişiliksizce bişeydi...gün gelecek sende daha mutlu olacağın biri bulacaksın ve bu günlerini sadece gülerek hatırlıyacaksın.....a.s.a.s.

kendini suçlamana gerek var mı, sen ilişkinde üstüne düşeni yaptıysan sonuna kadar denediysen ve yanlış bişey yapmadıysan vicdanen rahat olman lazım. Böyleleri çok var hayatta, poligamik insan diyorum ben bunlara..Tabiki kendini kötü hissediceksin tabiki kandırılmış hissedeceksin ama zamana bırak..kesinlikle onun hakkında kötü konuşma yine de..herkes herşeyi biliyodur zaten..haketmediğin şeyler yaşabilirsin hayatta bunlar üst üste de yaşanabilir ama sabır her zaman iyidir..sabret..hepsi geçicek sen kararlıysan

sana bunu yaptıysa yarın bigün o kızada aynısını yapar merak etme...o yüzden hiç üzülme şükret kurtulduğuna...ama ağlamak istiyosanda ağla içine atma....

ınŞ kızlar unutucam kÖtÜ bıŞey zaten konuŞmuorum aama Çevremdıler kızıo takıorum dıe ÇÜnkı onlar hep benı uyardı bellı etme dıolar karŞılssak bıle kÖtÜlemmem asla allah bılır ıŞını ben en son maıl atmıŞtım ayrıldıktan sonra sÖyledım sylıcegmı ona hakettı ÇÜnkı ben ep saygılı oldum kırmamaya ÇalıŞtım ama olmadı olmadı dÜrÜst oldum onu n dedıgı gıbı bır olmaya ÇalıŞtım onu dınlemeye ama ben boŞa uraŞmıŞım malasef allah yolunu aÇık etsın zaten bten bttı ama ınŞ bıgun karŞıma Çıkar oo yalvarır bÖyle sadece allahtan dılegım bu baŞka bıŞey ıstemıorum hepımız cahıllıklerı hataları oluo benımde oldu onunda ben duzeltmeye ÇalıŞtımoda Öle yaptı ama neden buraya kadar geldık bılmırum
Şımdı kızlarla o dedgım cafeye gıdıcez boŞver dıolar umursamıcaksın keyfıne bakıcaksın o oraya kadar bı kız getırıosa zaten herŞey btmıŞ bu bukadar basıt kıÇıklıgına gıdıorum bırazda uzun zamandır gıtmıodum

Umarım bıgun buraya ıyı gunlerımıde yazıcam allah gÖsterdı bana hrŞeyı sevdıgı kuluymuŞum demekkı hayırlsı buymuŞ zaten bunları gÖrmem daha ıyı oldu kafamda hıÇbıŞy yok

Umarım bİgun buraya İyİ gunlerİmİde yazıcam allah gÖsterdİ bana hrŞeyİ sevdİgİ kuluymuŞum demekkİ hayırlsı buymuŞ zaten bunları gÖrmem daha İyİ oldu kafamda hİÇbİŞy yok

sen sabırlı olursan,sessiz kalırsan ve evet arkadaşlarının dediği gibi hiçbişey yokmuş gibi davranırsan eninde sonunda gelecektir sana affet diye...bi zaaf anına denk gelirse affedersin belki bilemem ama şuan herkesin yaşadığı gibi nefretle karışık duygular yaşaman normal. aeo

canım benim ya kıyamam sana ağla rahatla dicem ama o karaktersiz senin gözyaşalrına bile değmez ksra bakma karaktersiz diyorum çünkü daha önce evli oldunu onu o halde kabul ettiğini ve senin için ilk olduğunu sölemişsin çok fazla değer vermişsin...üzülme zararın neresinden dönersen kardır canım.........acını paylaşıyorum ve seni çok iyi anlıyorumm

Okur okumaz aklıma.
O kızın sevgilisi olmadıgı kanısı geldi aklıma.:nazar:
siz hala ortamı paylaşıyosunuz. Bunu yapmasıda snei kıskandırması başka şey göremiyorum ben.

onla aynı ortamı paylaşmaya mecbur değilsinki Başka yerlere takıl.
Sende iyi biliyosunki ondan sana hiç bir şey olamıcagını.
Neden hala hayatında tutmaya calışıyosunki...
Onun gittiği mekanlara gitme. Boşver kendi hayatına kendi cevrene bak.
Kim bilir belki birileri sana aşıktır. Etrafına bak.
Kendine gel ve mutlulugunu bulmaya claışkaydirigubbakcemile

ağla gitsin bütün sinirin gitmesede hafifler belki.
gözyaşların damla damla dökülürken oda gider senin içinden inş.
ama belli ki gözyaşlarına değmicek biri..
işte bi dengesiz erkek daha. =/

ArkadaŞlar dun gıttık kızlarla geldı tek oraya ben hıÇ bakmadım ble arkam dÖnkt kızlar dedıkı felaket gÖz hapsındesın dedı 1 saat bıle durmadan kaÇtı hıÇ keyfıme baktım valla bıde baktımkı eskı eŞıde gelmŞ aılesyle baya guldum kendı kendıme ama o gtmıŞtı zde kalktık zaten ben zaten bıda gtmeyı dŞÜmorum

Çok pıŞman olur ınŞ ama bende cıdden bıttı benım gÖrdklerım bana yeter okadar gıurursuz degılım ben

DÖnmesını falan bekledıgım yok telıme bıle bakmıorum artık alıŞtım ben onsuzluga ıÇımden herŞey aktı gttı bır anda aa yazık ettı herŞeye ıÇım ona gıdıo bugunlerı bır atlsatsam belkıde yaptıklarını hazmedemıorum

Üzmemeye ÇalıŞırum kendımı her sabah onu dÜŞÜnerek kalkmaktan sıkıldım kendımden nefret edıorum onu dÜŞÜnmekle hazmedemıorum bunları umarım bıgun bunların hepsı bıtıcek kızıorum kendıme ama elımde degıl kafam bı boŞalsa bı kurtulsam senden bu dÜŞÜncelerden baŞka bıŞey ıstemıorum elıme bı dÜssen keŞke ah nerde o gunler allahım bana yardım et

Sensız bır hafta daha geÇtı hala aklımdasın bukadar bastmıydı herŞey senı kızla gÖrdm ya hala aklımdan gıtmıo sen bıze bukadar bast kıyarmıydı ben bırakma derdın neden daha Önce Çıkmadın derdn bana bu zamana kadar nerdeydın derdın umarım o kızada bunları sÖylersın nerde hata yaptık bız bılmıorum sen Çok anlatıın bana herŞeyı zamanında yada ben umursamadım dedıklerını Şımdı bı Çok Şeyde kendımı suÇlamaya baŞladım ayrılmıŞtık senle ben bırakmıŞtım sen tekrar geldn barıŞtk affetım senı bıgun tartıŞmıtık dedınkı okadar Şey atlattık hala bır aradayız benı dınle bıŞeyler olucaksa ugraŞım dedım olmıcaksa bılım dedın ben saÇmalama dedım sen benım senı gerÇekten sevdıgımı hıÇ fark etmedm dogru ben burnumdan kıl aldrımıodumkı senı hep elmde sanıodum yanılmıŞım senınde hataların oldu tabı benmde ama bukadarını haketmedım ben buna ınanıorum ama elmden gelenı yaptım genede bende Çabaladım bu sefer sende bı tuaflık baŞladı yetıŞemedık belkıde bırbırımıze umursuoduk ama hep bellı etmemeye ÇalıŞtık bırbırımzı Şımartmamak ıÇın mı yada Çok sevdıgımız ıÇınmı ben sevdım ama sen hıÇ sevmemıssın baksana gÖrdklerımı hala hazmedemıorum umarım bgun pıŞman olmassın bu yaptıklarına benı kırmana deger karŞındakı dÖnsende dÖnmesende bıŞey ıfade etmıosunkı sen gayet ıysın gÖrdm bense bak buralara kadar yaŞadıgım sıkıntılarımı yazıorum ınsanlar benı dınlıo akıl verıo senı unutmak ıÇın elımden gelen yapıorum ama olmuo nekadar devam eder bÖyle bılmıorum alıŞmaya ÇalıŞıorum ıkımızede yazık ettın senın zor gununde baŞlamıŞtı ÇalıŞmıodun bana bıgun dedınkı sen benım parasız zamanımda denk geldın bende herkesn ıÇınde dedımkı canımız saolsun sen Çok ŞaŞırmıŞtın anlamadın sen benı nekadar sevdgımı hıÇbıŞey para pul degıldır benım hayatımda ama sen cıdden benı haketmemıssın benıı

bende yaşadım aynılarını çok zor ya allaha havale etmekten başka bi çağre yok o elle mutlu ben nerdeyse 1 ay olcak hala yanıyorum

bende yaşadım aynılarını çok zor ya allaha havale etmekten başka bi çağre yok o elle mutlu ben nerdeyse 1 ay olcak hala yanıyorum

cidden zor ama atlattım benimde 1 ay oldu ama şimdi umrumda degil kafanda bitir ilk önce

11-08-2009, 16:04
derya3458
Kapsama Alanı Dışında !

Medeni Durumunuz: Bekar
Meslek: Muhasebeci
Yaşadığınız Yer: İstanbul Giriş tarihi: May 2009
Ruh Halim:

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

allah herkesİ mutlu etsİn nedİm valla..ben daha bekarım..ama bende nİŞanlıydım Çok İİ bİrİydİ ama kader ayırdı bİzİ 3 yıl oldu bİtelİ..allah onu daha Çok sevmİŞİm...demekkİ dİorum bİdahada kİmseyle duzgun olamadım..kader kİm Çıkar bİlemem karŞıma...onun gİbİ bİrİnİ bİdaha bulamam heralde..el ÜstÜnde tutardı.bebegİ gİbİ bakardı bİz bİrİbİİzmİ okadar evdİk ama olamdı onu hala ÖzlÜorum....mekanı cennet olsun askım..kİm lursa olsun hayatımda senİ hİÇbİrzaman unutmıcm...allah bÖyle ayrılık acısı yaŞatmasın kİmseye..

canım senin nişanlın vefat etmemişmiydi

X