Sevistiginiz ilginc yerler?

bernis34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2017
39
42
31
Sıradanlıgın dısında sayılabilecek heyecan aradıgınız zamanlarda en ilginc sayılabilecek nerelerde sevistiniz?
Tam ilişki, Oral ilişki vs isterseniz derecesini belirtebilirsiniz
NOT: Buraya yazamayan arkadaslar mesajla bildirirse isimsiz olarak onların adına paylasabilirim

Son düzenleme:
Sıradanlıgın dısında sayılabilecek heyecan aradıgınız zamanlarda en ilginc sayılabilecek nerelerde sevistiniz?
Tam ilişki, Oral ilişki vs isterseniz derecesini belirtebilirsiniz
holde halıları kaldırmıştım yıkamaya verecektim
bacağımıza parke saplana saplana holün ortasında :KK49:

Neden peki orası 😄

akşam olmuştu yatacaktık apartman hepsi gitmiş köye altımızda kimse yok
birden gelişti valla :halay:

ben biraz istekliyimdir. kocamdan daha istekliyim diyebilirim. farklı şeyler yapmayı seviyorum. renk katmak açısından.

nişanlıyken çook mesela ormanda pikniğe gitmiştik kimse yoktu bi kere de anası gil evde yoktu eve attı beni korka korka yakalanmaktan :KK53: şimdilik bunlar geldi aklıma.
kızım delirdiniz mi anası gil hadi neyse piknikte nasıl yaptınız vay be neler var
tebrik ediyorum
ben köye gidince tarlaya marlaya yardım edecek olsam tuvaletimi iyice evde yapıp öyle gidiyorum yeminle
köydekiler bahçede kuytu köşe neresi rastgelirse yapıyorlar
ben götüm görünecek diye tirtir titriyorum :oops:

kızım delirdiniz mi anası gil hadi neyse piknikte nasıl yaptınız vay be neler var
tebrik ediyorum
ben köye gidince tarlaya marlaya yardım edecek olsam tuvaletimi iyice evde yapıp öyle gidiyorum yeminle
köydekiler bahçede kuytu köşe neresi rastgelirse yapıyorlar
ben götüm görünecek diye tirtir titriyorum :oops:
aah yavrum aaah evlendik ekşin mekşin bitti anam iyiki zamanında yaşamışık :KK23: :halay: yatak odasından öteye gidemiyok banyoya gel diyorum yok ses gider diyo e ne var onlar da gaza gelir belki diyorum olmaz diyo gençlikte yaşanırmış herşey 😅😅😅

aah yavrum aaah evlendik ekşin mekşin bitti anam iyiki zamanında yaşamışık :KK23: :halay: yatak odasından öteye gidemiyok banyoya gel diyorum yok ses gider diyo e ne var onlar da gaza gelir belki diyorum olmaz diyo gençlikte yaşanırmış herşey 😅😅😅
boşver banyoyu ben de diyorum az da sen ses çıkart ölü taklidi yapma ama çıt yok.
biz genciz de noluyor...
evlilik nasıl sürdürülür bu halde bilmiyorum ama devam ediyor işte...

X