Doğal Saç Bakım Kürleri Seyrek Saçlar için doğal maske tarifi

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

Efsane

bendeniz,güneş55
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2007
3.762
28
68
3 diş sarmısağı tuzla dövün 6 damla badem yağı ile 1 yumurtanın beyazını ekleyerek karıştırın ve saç diplerinize masajla yayın başınıza bir tülbent bağlayıp bir buçuk saat bekletin sonra yıkayın

tşkler güneş abla da denedınızmı yada deneyen varmı cevrenızde benımde cok seyrek saclarım ne yaptıysam hep aynı emegınıze sağlık

canım benim seyreklik sorunum yok ta ben bilgi vermek açısın dan yazayım dedim ben bunu televizyondan izledim kuaförümdende yakınlarımdan duydum paylaşmak istedim

3 diş sarmısağı tuzla dövün 6 damla badem yağı ile 1 yumurtanın beyazını ekleyerek karıştırın ve saç diplerinize masajla yayın başınıza bir tülbent bağlayıp bir buçuk saat bekletin sonra yıkayın

Arkadaşım bu karışım dökülen saçlarımı çıkarıyor yeniden?saçlarım çok dökülüyor birkaç aydır,seyrelme oldu haliyle,eski haline kavuşmasını çok istiyorum,peki bu karışımı kaç günde bir yapıcaz?ayrıca tuz kafa derisini yakmazmı yahu:uhm:

arkadaşlar benim bildiğim sarımsak dökülen saçı çıkarır ama olan çakı dökermiş yani saçkıran yapıyomuşş dikkat edinn..yinede paylaşımınız için tşkleryerimseniben

ya bunun bir süresi olmalı sanırım sarımsak fazla beklerse saç diplerini yakıyormuş diye duydum

Bu formülü hep duyarız ya ben bişey merak ediyorum.sarımsağı yıkadıktan sonra koku kalmıyor mu saçlarda.elinde bıraktığı koku geçmek bilmez ya bir türlü:/

X