Sezeryan ağrısı

Sefes01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2020
848
359
4 buçuk ay önce sezeryan oldum. 1 haftadir yeğenlerim geldi. 3 ude bna cok düşkün. Surekli uzerime atladılar. 3 gündür de karin agrisi cekiyorum gece uyuyamiyorum bile. Dikis yerlerimde agri yok genel olarak karin ağrısı var. Normal.mi sizce.

4 buçuk ay önce sezeryan oldum. 1 haftadir yeğenlerim geldi. 3 ude bna cok düşkün. Surekli uzerime atladılar. 3 gündür de karin agrisi cekiyorum gece uyuyamiyorum bile. Dikis yerlerimde agri yok genel olarak karin ağrısı var. Normal.mi sizce.
Bu surede regl oldunuz mu? Ic dikişler gec kapanır keske izin vermeseydiniz

Bu surede regl oldunuz mu? Ic dikişler gec kapanır keske izin vermeseydiniz
Evet regl oldum. Keske izin vermeseydim ama kac aydir görüşmüyorduk çocukları da kirmak uzmek istemedim. Alt üstü 1 hafta dedim. 4 ay sonra doktoruk cocuk icin tekrar denemeye başlayabileceğimi soylemisti. Ozamnda ic dikislerde sıkıntı olmaz mi

Evet regl oldum. Keske izin vermeseydim ama kac aydir görüşmüyorduk çocukları da kirmak uzmek istemedim. Alt üstü 1 hafta dedim. 4 ay sonra doktoruk cocuk icin tekrar denemeye başlayabileceğimi soylemisti. Ozamnda ic dikislerde sıkıntı olmaz mi
Sezaryen icin en azından 1 sene geçmeli. 2.cocuk icin. Bedenin kendini tam anlamıyla toparlamali. Bence erken davranma

Ben dogum yapalı 20 aydan fazla oldu. Reglim bile daha yeni düzeldi 2 aydır eskisi gibi az olmaya başladım. Rahmin dikislerin kendini toparlamasina izin ver

X