Sezeryandan 1 yil sonra gebe kalmak!!!!yardimmmm!!!

brglalks

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2015
7
0
28
Evet. Onuc aylik bi oglum var sezeryanla dogum yaptim. Ve suan tekrar hamile oldugumu ogrendim. Napmaliyim nasil yaklasmaliyim. Emzirmeyi birakmalimiyim. Benimle deneyimlerinizi paylasirmisiniz????

Merhaba benim de 11 aylık kızım var ve 11 haftalik hamileyim başta ben de telaslandim nasıl yaparım ne yaparım sorun olur mu diye ama iyi taraflarını düşünerek kendimi sakinlestirdim emzirmeyi kesmek zorunda değilsiniz gittiğim 2 doktor da bir sorun olmayacağını söyledi sezeryan konusunda da tabiki en az 2 yıl olmalı diyorlar bazı riskleri var ama üst üste 1 yil arayla sağlıklı doğum yapanlar da var Allahın izniyle her şey güzel olur insallah

Merhaba benim de 11 aylık kızım var ve 11 haftalik hamileyim başta ben de telaslandim nasıl yaparım ne yaparım sorun olur mu diye ama iyi taraflarını düşünerek kendimi sakinlestirdim emzirmeyi kesmek zorunda değilsiniz gittiğim 2 doktor da bir sorun olmayacağını söyledi sezeryan konusunda da tabiki en az 2 yıl olmalı diyorlar bazı riskleri var ama üst üste 1 yil arayla sağlıklı doğum yapanlar da var Allahın izniyle her şey güzel olur insallah
insallah. Iyi bi doktor bulmaliyim. Siz istanbuldami oturuyosunuz doktorunuz kim

Canim iyi gunler...
Benim oglum da 13 aylikken 2.ye hamile kaldim...
Ilki erken dogum zorunlu sezeryandi mecburen 2.de....
Korkulacak hicbirsey yok inan bana...
2.sezeryanim cok cok kolay gecti agri nedir bilmedim yani...
Aralarinda 21 22 aylik fark oluyo...
Ilk baslarda kardesine vurdu falan...
Esimle ben iste o daha bebek canini acitma abisi vs. Diyerek vurmamasi gerektigini anlattik...
O gun bu gundur kardesini sarip sarmalar ... birsey yiyecek olsa kardesinede vermek ister...
Oyuncak alindiysa ilk kardesine de verir vs. :)
Cok tatli oluyorlar inan ki...

Ayrica 2. Dikislerim hemen kayboldu :)
Saglikli bir sekilde kucagina alirsin ins.

insallah. Iyi bi doktor bulmaliyim. Siz istanbuldami oturuyosunuz doktorunuz kim
İstanbuldayım canım kızımda fatih birol a gitmiştim çok memnundum şu an memlekette olduğum için gidemedim ama ona devam etmeyi düşünüyorum

X