Sezeryandan hemen sonra gebelik ve sezeryan dogum yapanlar

Nehir7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
972
1.478
28
Merhaba sezeryandan hemen sonra hamile kalip tekrar sezeryan olan annelere sormak istiyorum ben 2021de eylul ayinda sezeryan dogum yaptim ama bebegim dogumdan 2 3 saat kadar sonra vefaat etti... 5 ay sonra hamile oldugumu orendim planlamamistik zaten korunuyorduk allahin bir mucizesi iste anlamadan gebe kalmisim su an 3 aylik olduk bir sorun yok sukur... Sorum aslinda hamilelik boyunca sıkıntılarınız olduysa nelerdi? 9 ayi nasil gecirdi iz? Dogum sureci ameliyat nasil oldu? Aslinda butun sureci merak ediyorum... Doktorum kesin bir sey soylemedi olumlu bakiyor surec hakkinda ama cok korkuyorum

Ramiz Dursun benim de doktorum gerçekten işinde de insanlığında da mükemmel bir insan bir dış gebelik iki düşükten sonra t rahim ameliyatı olmuştum doktorlar bana hamile kalamazsin uzun süre dediklerinde iki aydır adet de olmuyorum diye ağlayarak gitmiştim yakın hastanede diye ve benimle o kadar iyi ilgilendi ki o ay ikizlerime hamile kaldım kendisinin de dediği gibi canı veren Allah o bir vesile biliyorum ama inanılmaz bir doktor şimdi saglikla ikizlerimizi bekliyoruz her gittiğimde de bana moral veriyor mutlaka takip edin derim 💜

X