sgk olmadan ozel hastanede doğum sorunsali

Dilekbltylmz1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
8.311
5.628
36
konuyu dogru yere mi actim bilmiyrm degilse tasinabilir.
esim bagkur borclusu odenmedgi icin sosyal guvencemz yok suanda.bulundugm ilde fakülte hastanesi var fakat oraya gittgmde bebegimle ilgili olmayan hastaliklari cikartip biz kahrettiler oraya gitmiyorm.ilk devlete gidiyrdm ordada seker yuklemesi sonucu seker çıkınca beni direk fakulteye şutladilar.yoksa dogumum devkette olacakti ve ben boyle dr dr gezmeycktm.
suanda ozel hastaneye gidiyrm.dogum fiyati 2000 lira.2 gece kalip cikiliyoms.bu bi sekilde odeneck guzel hizmet istiyrsak evet..fakat benim merak ettiğim mesela bebek dogumca test yapiliyosa bunlar icin ektra odeme yapilacak mi yada takilan serum veya vurulan igne icin dahi olsa ekstra odeme isteyeckler mi benden.bununla ilgili bilgisi olan varsa luyfen cevao verebilir mi..
onumdeki hafta tekrar devlete gitmeyi dusunuyrm ama zaten biz seni fakulteye gonderdk deyip kabul etmzlerse diye dusunuyrm ama yinede sansimi denicem bakalm

Herşey dahil fiyat o. Ekstra birşey ödemez siniz.
Ama yinede gittiğinizde sorun yatak serum iğne vs. Bu fiyatın içinde mi diye kesinlikle eksta ödeme olmadığından emin olun söylüyor lar zaten sorunca

Herşey dahil fiyat o. Ekstra birşey ödemez siniz.
Ama yinede gittiğinizde sorun yatak serum iğne vs. Bu fiyatın içinde mi diye kesinlikle eksta ödeme olmadığından emin olun söylüyor lar zaten sorunca
en son gittgmde ekstra bisey olmazsa 2000 dendi.ekstra derken deyince yani mesela tuoleri baglatma yada yeni dogan sünneti gibi dedi.benmde aklima gelmedi o an ilac serum dahil mi diye soramdm.gidince sorcam artk

en son gittgmde ekstra bisey olmazsa 2000 dendi.ekstra derken deyince yani mesela tuoleri baglatma yada yeni dogan sünneti gibi dedi.benmde aklima gelmedi o an ilac serum dahil mi diye soramdm.gidince sorcam artk
Bende özelde doğum yaptım söyledikleri fiyatın üstüne çıkmadılar oda serum bebeğe yapilan aşı iğne vs.
Defalarca sormuştum hatta :KK45: tabi dedikleri gibi özel istekler eksta :))
Hayırlı doğumlar olsun inşallah :)

Bende özelde doğum yaptım söyledikleri fiyatın üstüne çıkmadılar oda serum bebeğe yapilan aşı iğne vs.
Defalarca sormuştum hatta :KK45: tabi dedikleri gibi özel istekler eksta :))
Hayırlı doğumlar olsun inşallah :)
sigortasiz miydin sende.ay suprizlerden korkuyrm ben 2000 beklerken 4000 demesnler:)) bakalm devlete gidicem kabul etmezse yine kaldik ozellere oyle yada boyle olcak bi sekilde

Taburcu olana kadar anlasilan fiyat gecerlidir.
Ama emin olmak icin tabiki sor.
Hayirli dogumlar

sigorta olunca ilaclari falan karsiliydr ya.insallah dedgn gibidr ogrenicz bakalm telde arayip sorsam soylerler mi acaba ya
İlaç parasını fazlasıyla alıyor lar zaten. Gidip görüşmeniz daha iyi olur telefon dan yeterince bilgi vermezler diye düşünüyorum ama yinede şansınızı deneyin :KK66:

sigorta olunca ilaclari falan karsiliydr ya.insallah dedgn gibidr ogrenicz bakalm telde arayip sorsam soylerler mi acaba ya
İlaç parasını fazlasıyla alıyor lar zaten. Gidip görüşmeniz daha iyi olur telefon dan yeterince bilgi vermezler diye düşünüyorum ama yinede şansınızı deneyin :KK66:

X