shaggy halı ben ,ettım siz etmeyin

hel_in

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2009
4.838
199
aldım almaz olaydım
evde 1300 what emıs gucune sahıp supurgem var o bıle aralarını temızlemıo doru duzgun

cok kolay sac topluyo yumak yumak

guzel dıye aldım ama cok pısmanım, ayda bır temızlıge gelen bayan bıle nıye bunu aldınız dıyor, o gelmeden bır tutuyoruz o geldıgın de ters cevırıp tutuyor bıda ııcı hazne yerı yumak yumak ;(((((((

alacak arkadaslara tavsıyem hıc gırmeyın bu halıya
en guzelı normal halı

$image.jpg

Son düzenleme:
Kesinlikle size katılıyorum bizde ayni dertten muzdaribiz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kesinlikle katiliyorum , bizimkide shaggy ve temizligi cok zor , bahceye asip zor temizliyorum süpürge ise yaramiyorum :KK50:

Ben de almayı düşünüyordum ya çok hoş diye
Böyle ayağın altında yumuşak yumuşak
Kafamı karıştırdınız şimdi

Evet su kolayca sac toplayip zor arindirilma yuzunden kullanissiz bir hali guzel gorunmesine ragmen

Ne kadar supurseniz de haliyi ters cevirdiginizdr icinden bisiler dokuluyor artik supurgeyi bitakip oturup elimle iclerini temizliyodum baktim olmuyor kaldirdim ohh dünya varmış:21:

kesinlikle katiliyorum , bizimkide shaggy ve temizligi cok zor , bahceye asip zor temizliyorum süpürge ise yaramiyorum :KK50:

ben temızlıkcı bayan abla gelmeye bı gun once supurge tutuyorum

o gun sabah kadar ter cevırıyorum dokuluyor

Ben de almayı düşünüyordum ya çok hoş diye
Böyle ayağın altında yumuşak yumuşak
Kafamı karıştırdınız şimdi

ıplerı uzun oldugu ıcın goruntusune kanıp alıdım yumus yumos olur dıye

ama hep dıplerı sac toz pıslık
kaldıkı evı haftada bır muhakka temızlıyorm ben haftada 4 ben haftada dort temızlıkcı bayan gelıyor

sakın sakın alma

normal halı alın bıllerek yazdım kı kanmayıp aldanmayın ! benım gbı goruntusune

Ne kadar supurseniz de haliyi ters cevirdiginizdr icinden bisiler dokuluyor artik supurgeyi bitakip oturup elimle iclerini temizliyodum baktim olmuyor kaldirdim ohh dünya varmış:21:

ben dün halıcı var baya büyük oturdum sehırde

eskı halını getır yenıyı gotur kampanyasından hepsını verdım

4 bın aldım butun evın halısını o zaman kucuk halıllalrla 28 mt ıste

2 tane 6m2

9 mt yolluk 500 tl saydılar

yenı aldıgım cok guzel onlar 3800 tl tuttu

kurtuldum valla iialllah dedım

Benim yatak odasi aynisi ama kucuk.
Makinam 2200w oldugu halde cekemiyor.
Allahlik kolaylik versin hakikaten bela bir hali:)

Size katılıyorum. Bende yolluk var. En kısa zamanda çöpe atacağım.

Bi hevesle alfim cok pismanim.haliyi 1 sene supurme kirli durmaz pis insanlar icin uretilmis.ben makinenin ucunu cikarip egilip dakikalarca supurup balkona atiyorum Allahim daha kaldirinca basliyor ne ararsan var icinde utaniyorumda sirkelemeye.
Ben bu halilari kaptan magara adami vardi cizgifilm rlini icine atinca neler cikartiyodu ona benzetiyorum:))

Benım halılarım shagy ben memnunum mutfaktakı harıc
onun tuylerı bozulacakmı bozulduda ıdrarkmı edemıyorum bılıyorum

aha şimdi yandık :KK53:
yeni eve taşınıyoruz halılarımızın hepsini shaggy aldık ve özellikle ben seçtim bunları
annem babam farklı bişiler begenmişti ben ille tuturdum bunlar olsun çok güzeller diye
babam o kadar temizlenmez bunlar dedi anneminde aklına girdim kandırdık babamı ama taşınınca kıyamet kopacak evde :KK52:

Bir arkadasin halisida bundan gecen sene icinde yiyecek kalmis oda kurtlanmis:))) igrencti evdeki koku. Bulana kadar kokunun yerini cani cikti ve ayni anda haliyi cope atti. Onun icin evde her kokuda hemen ben haliya kosuyorum:)

X