Shake karışımlar sayesinde kilo verenler

flocke8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
84
78
Merhaba arkadaşlar,
Sosyal medyada gezinirken bir ınfluencer sayfasında denk geldim. Öğün yerine geçen Shake karışımlardan birinin tanıtımını yapıyordu. Şöyle zayıfladım sayesinde bu kadar kilo verdim falan diyo. Tabi ki reklam amaçlı, biliyorum ama meraktan alışveriş sitelerinde falan da baktım. Olumlu anlamda yorumlar var. Marka olarak en çok tercih edilen herbalife sanıyorum.
Aranızda bu şekilde kilo veren var mı ya da nasıl tükettiniz günde kaç kere içiliyor vs .. Bilgi veren olursa sevinirim. 💚

Sakin inanmayin, karacigeri bitiriyor. Hakkinda yazılmış çok makale var. Beslenme bu kadar basite alinacak bir sey olsaydi diyetisyenlik diye bir meslek olmazdi.
Çok doğru söylüyorsunuz bende daha detaylı araştırdım kısa sürede kilo verdirip sonrasında birçok sağlık sorununa yol açıyormuş 😬 Topu topu 6 kilo fazlam var. En güzeli sağlıklı beslenip bol spor yapmak.. Teşekkür ederim yorumunuz için 🙏

Katılıyorum bu tarz shakelerden kesinlikle uzak durun. Beslenme düzeninizi değiştirerek herhangi hormonal bir sıkıntınız yoksa kilo verebilirsiniz zaten.
Haklısınız. Bu sosyal medya cidden bazı konularda tehlikeli. Tüm ünlüler bunun reklamını yapıp faydalı birşeymiş gibi gösteriyor. Bir anda büyülenmiş gibi oluyorsun. Araştırdıktan ve olumsuz yorumları gördükten sonra asla.. 🙌

Merhaba arkadaşlar,
Sosyal medyada gezinirken bir ınfluencer sayfasında denk geldim. Öğün yerine geçen Shake karışımlardan birinin tanıtımını yapıyordu. Şöyle zayıfladım sayesinde bu kadar kilo verdim falan diyo. Tabi ki reklam amaçlı, biliyorum ama meraktan alışveriş sitelerinde falan da baktım. Olumlu anlamda yorumlar var. Marka olarak en çok tercih edilen herbalife sanıyorum.
Aranızda bu şekilde kilo veren var mı ya da nasıl tükettiniz günde kaç kere içiliyor vs .. Bilgi veren olursa sevinirim. 💚
valla ben kilo verme de kendi bedenim ve zihnimde şunu anladım, ben sıvılarla diyet yapamıyorum çiğnemem gerekiyor yani bişey yicem ben 2 haftadır düzenli beslenmek ve zayıflamak adına kendime iyi gelen şekilde hareket ediyorum yağ oranımı düşürmek istiyorum ekmeği tamamen hayatımdan çıkarmadım tam buğdaylı tüketiyorum 2,5 litre su içiyorum sebze ağırlıklı çorba özellikle ,sabah 2 yumurta yeşillik peynir zeytin salatalık domates bazen ekmek oluyor ya da olmuyor, sabah ekmek yoksa öğlen sadece çorba içeceksem ince bir dilim ekmek, aralarda 1 meyve ceviz , yoğurt vb. ürünler tüketiyorum akşam en geç 8 de yiyip sadece çay içiyorum sporu henüz ekleyemedim ama sanki kendimi bi hafif hissediyorum daha rahat uyanıyorum

Çok doğru söylüyorsunuz bende daha detaylı araştırdım kısa sürede kilo verdirip sonrasında birçok sağlık sorununa yol açıyormuş 😬 Topu topu 6 kilo fazlam var. En güzeli sağlıklı beslenip bol spor yapmak.. Teşekkür ederim yorumunuz için 🙏
6 kiloyu 1 bucuk ayda verirsiniz. Hiç bulasmayin hafif beslenme+spor ile gider insallah.

Sakin inanmayin, karacigeri bitiriyor. Hakkinda yazılmış çok makale var. Beslenme bu kadar basite alinacak bir sey olsaydi diyetisyenlik diye bir meslek olmazdi.
Ben de uzun vadede böbreklere ciddi sıkıntılar açtığını duymuştum. Kesinlikle bu tür şeylere itibar etmemek lazım

valla ben kilo verme de kendi bedenim ve zihnimde şunu anladım, ben sıvılarla diyet yapamıyorum çiğnemem gerekiyor yani bişey yicem ben 2 haftadır düzenli beslenmek ve zayıflamak adına kendime iyi gelen şekilde hareket ediyorum yağ oranımı düşürmek istiyorum ekmeği tamamen hayatımdan çıkarmadım tam buğdaylı tüketiyorum 2,5 litre su içiyorum sebze ağırlıklı çorba özellikle ,sabah 2 yumurta yeşillik peynir zeytin salatalık domates bazen ekmek oluyor ya da olmuyor, sabah ekmek yoksa öğlen sadece çorba içeceksem ince bir dilim ekmek, aralarda 1 meyve ceviz , yoğurt vb. ürünler tüketiyorum akşam en geç 8 de yiyip sadece çay içiyorum sporu henüz ekleyemedim ama sanki kendimi bi hafif hissediyorum daha rahat uyanıyorum
Kesinlikle en güzeli kısa süreli şok diyetler yerine sağlıklı yaşam biçimi şekline dönüştürmek. Çok iyi yapmışsınız bu düzene geçerek. Benim dejavantajım çok hızlı kilo almak. Kendimi salsam bir haftada üç - dört kilo alabilirim. Hep kontrol etmem lazım 😓
Eğer spora vaktiniz yoksa tüm gittiğim diyetisyenlerin önerisi Leslie nin evde yürüyüş videoları. Ben düzenli yaptığımda harika kilo vermiştim yine başlayacağım. Üstelik oldukça keyifli. Tavsiye ederim size de.

Kesinlikle en güzeli kısa süreli şok diyetler yerine sağlıklı yaşam biçimi şekline dönüştürmek. Çok iyi yapmışsınız bu düzene geçerek. Benim dejavantajım çok hızlı kilo almak. Kendimi salsam bir haftada üç - dört kilo alabilirim. Hep kontrol etmem lazım 😓
Eğer spora vaktiniz yoksa tüm gittiğim diyetisyenlerin önerisi Leslie nin evde yürüyüş videoları. Ben düzenli yaptığımda harika kilo vermiştim yine başlayacağım. Üstelik oldukça keyifli. Tavsiye ederim size de.
masabaşı işte çalışıyorum ama inanın eve gidince yerimden kalkasım gelmiyor evet git çamaşır at ortalığı topla yemek yap ye çamaşırları as bulaşıkları yıka dağıttığın mutfağı topla sil ekstra işler çıkıyo derken sporun s si bile yok, eşimde her yere arabayla getirir götürür işimle evin arası 5 dk :KK70: yapamıyorum hantalım bide ben hızlı bir insanımdır ama konu spora gelince totoyu kaldıramam iki mekik çekerim karnıma kramp girer iki kere bacağımı indirir kaldırırım bacağım uyuşur

Merhaba arkadaşlar,

SORU ; Bir kutu Sheak kaç gün gidiyor ❓

CEVAP ✅ ; Tamamen Kullanıma Bağlı

1 Ölçek Sheak :13,5 Gr
1 Kutu Ürün : 540 Gr
1 Kutu Ürün :40 Ölçek

Öğün Olarak Kullanacaksa
Sütle Hazırlarsa = 2 Ölçek Koyacak
Su İle Hazırlarsa = 4 Ölçek Koyacak

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

⚠️ZAYIFLAMAK İÇİN KULANILACAKSA 1 GÜNDE 2 ÖĞÜN OLARAK SHEAK TERCİH ETMELİ ⚠️
Bu Durumda
Su İle Hazırlarsa ;
1 .öğün = 4 Ölçek
2.öğün = 4 Ölçek
Toplamda 1 Günde 8 Ölçek = 1 Kutu Sheak 5 Günde biter ✅

Süt İle Hazırlarsa;
1.Öğün =2 Ölçek
2.öğün = 2 Ölçek
Toplamda 1 Günde 4 Ölçek = 1 Kutu Sheak 10 Günde biter ✅

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

⚠️KİLO KONTEOLÜ İÇİN KULANILACAKSA 1 GÜNDE 1 ÖĞÜN OLARAK SHEAK TERCİH ETMELİ ⚠️
Bu Durumda
Su İle Hazırlarsa ;
1 .öğün = 4 Ölçek
Toplamda 1 Günde 4 Ölçek = 1 Kutu Sheak 10 Günde biter ✅

Süt İle Hazırlarsa;
1.Öğün =2 Ölçek
Toplamda 1 Günde 2 Ölçek = 1 Kutu Sheak 20 Günde biter ✅

Merhaba arkadaşlar,

baya zaman geçmiş ama deneyimledim canım ve sizlerle paylaşmak istedim. Geçen sene aldım 2 ayda 12 kg verdim. Keşke korusaydım o kiloyu ama çok aşırı tatlıya yüklendim bi baktım hoop almışım kiloları. Diyette bile öyle değil mi zaten dikkat etmeyince başa dönüyoruz. Hala shakem falan var ama bi türlü adama akıllı başlamak gelemdi içimden aslında kullansam biliyorum ki iyi sonuç elde edeceğim. Şimdilik farklı yöntemler deniyorum bakalım :)

ben hala kullanıyorum ürünleri, o makaleleri bana gönderebilir misiniz neden karaciğeri bitiriyormuş öğreneyim ona göre devam edip etmemeye karar veririm

ben hala kullanıyorum ürünleri, o makaleleri bana gönderebilir misiniz neden karaciğeri bitiriyormuş öğreneyim ona göre devam edip etmemeye karar veririm
Makale baskılar sebebiyle geri çekilmiş. Makalenin kendisi yok ama geri çekildiğine dair haberler var. Bunun linkini atmama gerek yok sanırım. Herbalife karaciğer yetmezliği yazsanız çıkar.

X