sharp buzdolabı kullanan var mı

ozzzy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
77
1
merhaba benim buzdolabım bosh miadını doldurmak üzere artık. ilk günden beri memnun değilim dolabımdan biraz şans işi de tabi. Neyse dolap bozulunca alelacele almak istemiyorum o yüzden araştırdım biraz ki bozulunca ne alacağımı bileyim diye. sharp ın dolaplarının iyi olduğunu okudum pek çok yerden. Bosh siemens vb. markalara artık pek güvenim kalmadı görüntüler süper ama sanki malzeme işçilik te kalite düşmüş gibi geliyor. sharp marka yada elektro lüks te sanırım şimdilerde tutunmaya çalışıyor ürünleri iyi olmak zorunda diye düşünüyorum. bu marka buzdolabı olup ta memnun olanlar ya da hiç tavsiye etmem diyenler varsa lütfen yazın çok memnun olurum. Buzdolabımdan çok acayip sesler gelmeye başladı bozuldu bozulacak. hazırlıklı olmak istiyorum. şimdiden teşekkürler

Ben kullanıorum canım buzdolalbm shrp ve kesınlıkle onerırım ben cok memnunum hem ıc hacmı hem dıs goruntusu hem yıyecklerı taze tutması hem koku yapmaması yanı bı cok sey:)) ben cok memnunum onerırım

bende çok memnunum, özellikle çalışan bayan olduğum için no frostu çok kullanıorum
geniş hacimli olması da baya işimi görüoo,
arkadaşın dediği gibi sebzeler uzun süreli kalıo, kokular karışmıo bibirine
ama en güzel tarafı dışarda hiçbir gıdam kalmıo tencereleri, karpuzları bile alıo buzdolabım
işin özü tavsiye ediorum....

Son düzenleme:
X