Shezofren'in Diyet Günlüğü

Dün 55,2 kiloydum bugün tartılmak istemiyorum, dün aşırı şekilde yedim boğazım durmadı. Dün yemesem bugün belki 54 kiloyu görürdüm.:KK43:

Günlükçüm bugün 54,7 kilo çıktım inanamıyorum bu benim için çok büyük bir mucize evlenirken bile 54leri görememiştim:KK52:

sağol canım darısı başına
kilo vermem yavaşladı ama yavaş da olsa gidiyor:KK34: senin durumlar nasıl?

canım teşekkürler inşallah :nazar:vermen gereken kilo azaldıkça öyle olur bilrsin.. hem yavaş verilen kilo daha kalıcı oluyor :) benim de iyi gidiyor yola devam.. haftaya tartılıcam.. sabahları hafif kalmak harika bir şey özlemişimmm:KK16:

Son düzenleme:
canım teşekkürler inşallah :nazar:vermen gereken kilo azaldıkça öyle olur bilrsin.. hem yavaş verilen kilo daha kalıcı oluyor :) benim de iyi gidiyor yola devam.. haftaya tartılıcam.. sabahları hafif kalmak harika bir şey özlemişimmm:KK16:
maşallah canım inşallah böyle devam eder çok sevindim

bugün yine 54,4 çıktım ben bakalım ne zaman düşecek kilo:KK31:

Merhaba günlük diyet falan kalmadı bende ama 52,8 kiloyum. Yılardır görmediğim bir kilo bu. İnanamıyorum. Dün midem bulandı kötüydüm fazla bişey yiyemedim sanırım ondan böyle oldum.

Merhaba günlük bugün 52,2 kiloyum inanamıyorum. Ama diyet yapamıyorum pek emzirdiğim için.

Offf ne güzel 52,2 kilolardaymışım ya şimdi 56.6 oldummmm:cry::KK11:
bugünden itibaren diyet başlasınnnEn Büyük KK

Günlükçüm merabaaa
bugün 56,1 ile güne başladım
kahvaltım
2 küçük dilim ekmekle sucuklu kaşarlı tost
iki kaşık kahvaltılık sos
2 zeytin ve çay

Vay be ekimde 56,1 kiloymuşum şuan 3 kilo fazlayım ve artık çok fena hırsla geliyorumEn Büyük KK

Bende bu ara diyetteyim inşallah başarılı olurum :)

Sabah iki tost kaşar peynirli 3 zeytin 3 ceri domates 1 salatalık 1 yumurta yedim

Öğlen 4-5 kaşık yeşil mercimekli bulgur pilavı

Aksam dışarda bi porsiyon yedim başka yemedim

Yarın daha dikkatli olcam :oops:

Bende bu ara diyetteyim inşallah başarılı olurum :)

Sabah iki tost kaşar peynirli 3 zeytin 3 ceri domates 1 salatalık 1 yumurta yedim

Öğlen 4-5 kaşık yeşil mercimekli bulgur pilavı

Aksam dışarda bi porsiyon yedim başka yemedim

Yarın daha dikkatli olcam :oops:
hoşgeldin diyete birlikte devam edelim o zaman :KK19:
ben altıdan sobra yemiyorum böyle daha hızlı gidiyor kilocuklar:KK51:

Kilom 58,7
Sabah limonlu suyumu içtim
Kahvaltım
yarım simit
salatalık
domates
kibrit kutusu peynir
5 zeytin ve çay

hoşgeldin diyete birlikte devam edelim o zaman :KK19:
ben altıdan sobra yemiyorum böyle daha hızlı gidiyor kilocuklar:KK51:
Çocuklardan dolayi geç yapıyorum kahvaltıyı :)

2 dilim ekmek
1 dilim salam
1 yumurta
1 salatalık
3 ceri domates
4 zeytin

Biraz fazla mı yiyom ne inşallah devam ederiz :KK19:akşam 6-7 arası yemek yiyorum başka bişi yok bazen çayın yanında kuru kayısı :)

Çocuklardan dolayi geç yapıyorum kahvaltıyı :)

2 dilim ekmek
1 dilim salam
1 yumurta
1 salatalık
3 ceri domates
4 zeytin

Biraz fazla mı yiyom ne inşallah devam ederiz :KK19:akşam 6-7 arası yemek yiyorum başka bişi yok bazen çayın yanında kuru kayısı :)
aslında iki dilim ekmek yerine bir dilim yiyebilirsin, tabi ekmeğin diliminin büyüklüğüne göre de fark ediyor küçükse iki dilim normal fakat yine de gayet güzel bir menü:KK36:

aslında iki dilim ekmek yerine bir dilim yiyebilirsin, tabi ekmeğin diliminin büyüklüğüne göre de fark ediyor küçükse iki dilim normal fakat yine de gayet güzel bir menü:KK36:
Evet dilimleri azaltsam ii olur :KK48:teşekkür ederim ama göbeğim eridi gibi bişey 15 gün öncesine göre baya bi yol kat ettim :cool:

X