Sibel Can Miami Dönüşü Evde Nasıl Bir Şokla Karşılaştı KK Hatunları Tahmin Ediyor!!!

Sibel Can... ŞOK EDEN SIR AÇIKLANDI!
sibel_can_aile.jpg
Eşi Sulhi Aksüt’ten boşanmak için dava açan Sibel Can, “Miami dönüşü evde büyük şok yaşadım” demiş ancak bu şokun sebebini kimseye açıklamamıştı.

Sibel Can’ın bu suskunluğu, birçok başka senaryonun konuşulmasına ve anketlere konu olmuştu. Ünlüler bu “şok” olayı için tahminlerde bulunmuştu. Hatta Mehmet Ali Erbil “Sulhi Bey evde masaj mı yaptırıyormuş?” diye espri bile yapmıştı.

Sibel Can’ın Miami dönüşü yaşadığı “şok”, eşi Sulhi Aksüt’ün gerçekten evdeki kasayı boşaltmasıymış. Kasada ne varsa para, değerli eşya, mücevher, evrak, vs. hepsini Sibel Can Miami’deyken eşi Sulhi Aksüt almış.

Miami dönüşü bu olay karşısında şok olan Sibel Can, boşanmak için hemen mahkemeye başvurmuştu ve bu sırrı kimseye açıklamıyordu.

Sibel Can’ın bu sırrı kimseye açıklamamasının sebebi ise çocuklarının babasının “hırsız baba” damgasını yememesiymiş.

Okula giden çocuklarla, arkadaşlarının “hırsız baban var” diye dalga geçmesinden çekinen Sibel Can, bu sırrı ölümüne kadar saklayacağını söylemişti ama gecce.com’un ulaştığı gizli kaynaklar “kasa boşaltma olayı”nı doğruladı.

ışin çok entresan ve çok gizli başka bir yanı ise, Sibel Can’ın boşanma davasında şahit yazılan çok çok önemli bir ismin olması.

Sibel Can, bu “şok kasa boşaltma olayı”na tanık olan çok önemli ve bilinen bir ismi boşanma şahidi olarak yazdırmış.

alıntıdır

sen benden çok yaşayacan kıss. bende bunları ayzmak için girmiştim konuya. sen önce davranmışsın benden seni seniiiiiiiiiiiiiiiiiii:))))

sulhi aksütün o paraya ihtiyacı varmıymış ya şaşırdım :)

X