Şiddet gördüğüm (eski) nisanlimla birlikte oldum,

aslanesi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
91
33
25
1 senelik eski nişanlımdan şiddet görüyorrdum, işin kötü tarafı bu insanla 3 defa birlikte oldum, ayrıyız şuan 1 hafta oldu sürekli aracı gönderiyor, ailemde bende istemiyoruz, cinsel birlikteliğimiz bi anda oldu sadece surtunurken o bile zorla oldu , ama artık tamamen benimsin dedi, tehditleri aklıma geliyor, kovuyoruzda anlamıyorlar, ailem arkamda ama cinsel birliktelik yaşadığımızi bilmiyorlar, barışmak için herşeyi yapıyor, aileme birlikte olduğumuzu söylemesinden çok korkuyorum, söylesede değişecek bişey yok ailem yine vermez ama ben bu utançla nasıl yaşarım, bu kadarini söylermi aileme bilmiyorum, annem öyle bişey varsa bile asla vermem seni dedi ama ben anneme oldu diyemedim çok utandım kendimden nefret ediyorum

1 senelik eski nişanlımdan şiddet görüyorrdum, işin kötü tarafı bu insanla 3 defa birlikte oldum, ayrıyız şuan 1 hafta oldu sürekli aracı gönderiyor, ailemde bende istemiyoruz, cinsel birlikteliğimiz bi anda oldu sadece surtunurken o bile zorla oldu , ama artık tamamen benimsin dedi, tehditleri aklıma geliyor, kovuyoruzda anlamıyorlar, ailem arkamda ama cinsel birliktelik yaşadığımızi bilmiyorlar, barışmak için herşeyi yapıyor, aileme birlikte olduğumuzu söylemesinden çok korkuyorum, söylesede değişecek bişey yok ailem yine vermez ama ben bu utançla nasıl yaşarım, bu kadarini söylermi aileme bilmiyorum, annem öyle bişey varsa bile asla vermem seni dedi ama ben anneme oldu diyemedim çok utandım kendimden nefret ediyorum
Bişey olmaz. Yalan söylüyor dersin. Utanılacak da bi şey yok ayrıca. Kimseye zar borçlu değilsin.

Utanılacak bir şey yok. Şiddet görmüşsün evlenmedende ayrılmışsın. Bu kadar basit. Daha fazla düşünme canını sıkma.

Utanç zorla yapanın sonra bunu ifşa edenin utancıdır. Dik dur artık lütfen.

Neler neler unutuluyor affediliyor. Hiç mi yok çevrende evliyken başkasıyla basılan, unutulan, hayatına devam eden?

Korkma, ben de zorla yaptığını söylerim de gerekirse. Şikayetçi olurum dava açarım sana, beni tehdit edemezsin de.

Utanç zorla yapanın sonra bunu ifşa edenin utancıdır. Dik dur artık lütfen.

Neler neler unutuluyor affediliyor. Hiç mi yok çevrende evliyken başkasıyla basılan, unutulan, hayatına devam eden?

Korkma, ben de zorla yaptığını söylerim de gerekirse. Şikayetçi olurum dava açarım sana, beni tehdit edemezsin de.
O kadar çok hatalar yapmışım ki şöyle dönüp bakınca neden bu kadar taviz vermişim ne için, kim için, seni döven her tarafını morartan bi adamla hangi akla hizmet birlikte olursun birde düğüne 1 ay kala, 4 senedir hiç bişey yok son 1 ay kala, ne kadar iradesizim, o an zorlada olsa ona izin vermemeliydim, yaşadıklarımı hakediyormus gibi hissediyorum bazen , ama asla isyan etmiyorum çok şükür ailem her koşulda arkamda ama bu konu duyulursa ne olur bilmiyorum

Evlenince de herşeyi sana, zorla tehdit ve zorbalıkla döverek yaptırır birlikte oldun diye evlenmek zorunda değilsşn

Şu an düşüneceğin son şey birliktelik yaşamış olman, bdvdeki konunu biliyorum. Bunun duyulması korkusuyla geri döneceksen ölmeye de hazırla kendini.

Zorladı söylemeye utandım dersiniz.

O kadar çok hatalar yapmışım ki şöyle dönüp bakınca neden bu kadar taviz vermişim ne için, kim için, seni döven her tarafını morartan bi adamla hangi akla hizmet birlikte olursun birde düğüne 1 ay kala, 4 senedir hiç bişey yok son 1 ay kala, ne kadar iradesizim, o an zorlada olsa ona izin vermemeliydim, yaşadıklarımı hakediyormus gibi hissediyorum bazen , ama asla isyan etmiyorum çok şükür ailem her koşulda arkamda ama bu konu duyulursa ne olur bilmiyorum
sakın korktuğunuzu belli etmeyin sakın ama
bunu kullanır bu sefer
güçlü ve dik durun ailenize bişey derse yalan söylüyor diyin

Merhaba yaklaşık 4 yıldır bi ilişkim var son 1 yıldır da nişanlıyım, ilk 2 senemiz mükemmel aşırı anlaşıyoruz çok seviyorduk birbirmizi, 2 yildan sonra babasını kaybetti babası vurularak öldü, düşman sahibi oldular, ben yinede bırakmadim yanında oldum, her neyse ne olduysa babası öldükten sonra oldu ani sinirlnemeler , şiddet vurma dovme, küçük düşürme, küfürler, bambaşka bi insan oldu çıktı başıma. Siniri geçtikten sonra çok pisman oluyordu isteyerek olmuyor diyordu tedavi ol dedim dinlemedi. Nişanlandıktan sonra daha da çok olmaya başladı aileme karşı bi kin bi öfke ailem o kadar iyi olmasına rağmen saygisiz, suratsız hep ailem hakkında kötü sözler , ama en son öyle bir olay yaşadım ki beni çok kötü dövdü hiç acımadı ailemle tehdit etti aileme çok kötü sözler söyledi çok korktum kimsye bişey soyleyemedim ,düğüne 1 ay kala herşey hazırdı ev, gelinlik herşey ve Allah bisekilde bana yaptıklarını orataya çıkardı, ve ailem son derece arkamda asla ona bidaha gidemeyevegimi söylüyorlar bende asla istemiyorum ona gitmeyi, hep birilirini aracı yapıp çok pişman olduğunu düğünü uzatalim bi şans istediğini, köpek gibi pisman olduğunu söylüyor ailem son derece kararlı bende son derece kararliyim ama bunca yaşanmışlık bunca hazırlık tekrar bi hataya düşmekten çok korkuyorum ne olur yardım edin

Tatlım daha yeni ayrılmışsın bir ay sonra evlilik planın varmış üstelik sana tecavüz etmiş, dövmüş. İki yıl kendini saklamış sonra babasının ölümünü bahane edip her seferinde dövdükten sonra elimde değil numarasını çekmiş. Bir de seni tehdit etmiş. Pislik herif.
Bir şekilde senden vaz geçecek. Böyleleri aslında korkak olur. Kendini iyice güvende hissettiğinde seni dövmeye başlar. Adam seninle beraberken video çekse ve bunu ailene verse bile ki bu adama bırak kız vermeyi kirli don verilmez, Allah’a çok şükür et, şükür namazı kıl, nerdeyse birisi senin dövüldüğünü anladığı için ailen farkedip seni kurtarmış. Bir süre annenle sen kimsenin bilmediği bir yere gidin. Aynı zamanda bir avukat bul kadın derneklerinden destek alarak konuşun ne yapılabilirsiniz ve bu herifin tüm mesajlarının görüntülerini alıp verin. Olmadı avukat arar konuşur aile ile. Keşke babası yerine bu pisliği vursalarmış dünya bir pislikten kurtulurmuş.
Sen korktukça bu üstüne gelir ama aile ile konuşulursa avukat tarafından belki kendileri durdurur.

Sizle konuşturmaya çalıştıkları insanlarla da muhatap olmayın bu kadar beğendiyseniz kendiniz kızınızı dövülsün diye teslim edin desinler aileniz. Kızı bir de utanmadan tehdit ediyor ruh hastası desinler

Son düzenleme:
Zaten muhtemelen senin tahammülünün azaldığını farkedip, bilerek yaptı pislik. Hiçbir şey olmaz, hiç korkma. Takıntılı olduğu belli, ailen belki inanmaz bile, kapılara adamlar yollayan insan sonuçta, bunu da uydurabilir deyip geçebilirler. Sen sakın bir hata yapıp geri dönme, esas o zaman aileni perişan edersin. Gerisi önemsiz detaylar.

Kac yasindasin? Yasadiginiz seylerden sonra pismanlik duymamalisiniz o an ole yapmak istemis yapmissiniz diye bu sonradan size ne bir tehdit kozu olarak kullanilabilinir ne siz keskelerle devam edip mutlu olabilirsiniz

Ne gerek var neden bu kötülüğü yaptın kendine eski nişanlım diyorsun eski dediğine göre hiçbir şey başlamadan bitmiş demektir kaldı ki o insanla ilişkiye girmek ...Bazen söyleyecek söz bulamıyorum .

Kac yasindasin? Yasadiginiz seylerden sonra pismanlik duymamalisiniz o an ole yapmak istemis yapmissiniz diye bu sonradan size ne bir tehdit kozu olarak kullanilabilinir ne siz keskelerle devam edip mutlu olabilirsiniz
23 yaşındayım, korkuyorum yinede ne bileyim

Ne durumdasınız?
Aynı evden hiç çıkmıyorum markete bile, korkuyorum, bi kaç gündür aramıyorlar, sakinlesince kararımız dan vazgeçeceğimizi düşünüyorlar sanırım, eşyalar daha gelip gitmedi onlarinki bizde bizimkiler onlarda, şans deyip duruyorlar, bide Eski nişanlım 5 dk da olsa benimle konuşmak istiyormuş büyük ihtimalle ilişki ile ilgili konuşacak sen benim karım oldun gibisine , ama ben asla konuşmam dedim,ne canlı ne telefonla, bana hiç bir şekilde ulaşamıyor ondan kafayı yiyor büyük ihtimalle, bi arkadaşım kuaforumuze gitmiş beni sormuş nerde diye oda bı süre ara verdi demiş kimseye demiyor ayrıldığımızi ve yüzüğünü takmaya devam ediyormuş, hala şans istiyorlar geri kafalı olduğu için birlikte olmamız onun için benim onun oldugum anlamına geliyor gerizekalı, en büyük pişmanlığım bu işte birlikte olmak

Aynı evden hiç çıkmıyorum markete bile, korkuyorum, bi kaç gündür aramıyorlar, sakinlesince kararımız dan vazgeçeceğimizi düşünüyorlar sanırım, eşyalar daha gelip gitmedi onlarinki bizde bizimkiler onlarda, şans deyip duruyorlar, bide Eski nişanlım 5 dk da olsa benimle konuşmak istiyormuş büyük ihtimalle ilişki ile ilgili konuşacak sen benim karım oldun gibisine , ama ben asla konuşmam dedim,ne canlı ne telefonla, bana hiç bir şekilde ulaşamıyor ondan kafayı yiyor büyük ihtimalle, bi arkadaşım kuaforumuze gitmiş beni sormuş nerde diye oda bı süre ara verdi demiş kimseye demiyor ayrıldığımızi ve yüzüğünü takmaya devam ediyormuş, hala şans istiyorlar geri kafalı olduğu için birlikte olmamız onun için benim onun oldugum anlamına geliyor gerizekalı, en büyük pişmanlığım bu işte birlikte olmak

Sakın beş dakika da olsa görüşme kadın katliamları böyle oluyor. Sen sendeki eşyaları gönder gitsin. Senin akraban varsa onun bilmediği şehir dışı birine git orada düğün sonuna kadar kal.

Cinsellik falan bunları takma. Olan olmuş gerçekten önemsiz. Kendini düşün ve uzaklaştırma alabiliyorsan al. İnşallah peşini bırakır ama düğünün olmayacağını çevrenize duyurun. Telefonunu da değiştir kesinlikle.

Sakın beş dakika da olsa görüşme kadın katliamları böyle oluyor. Sen sendeki eşyaları gönder gitsin. Senin akraban varsa onun bilmediği şehir dışı birine git orada düğün sonuna kadar kal.

Cinsellik falan bunları takma. Olan olmuş gerçekten önemsiz. Kendini düşün ve uzaklaştırma alabiliyorsan al. İnşallah peşini bırakır ama düğünün olmayacağını çevrenize duyurun. Telefonunu da değiştir kesinlikle.
Biz kendi çevremizdeki herkese söyledik zaten nişanı attığımızi , telefon numaramı değiştirdim, Instagram vs kapattım, hiç bir şekilde ulaşamıyor. Kendi sayfasındaki resimleri en başa koymuş yüzüğünü takmaya devam ediyor soranlara ayrıldığımızi söylemiyor musterilere felan, ne umudu bu anlamadım, benim onu sevdiğimi düşünüyor büyük ihtimalle

X