Şiddet ve dengesiz eş

Burada ufacık birşeyde boşan psikopat bilmem ne diyen sözde iyi evlilik lafını kocasına geçiren kadınlara sesleniyorum boş yapmayın ya bir tokat ile kimse kimseyi bosamaz sizin gibilerin çok iyi biliyorum hiçbir kadının bir erkeğe gücü yetmez sözünüzü geciriyirsaniz eşiniz müsaade etttigi içindir çok fazla kibirli ve samimiyetsiz buluyorum sizleri instalardan mutluluk pozları paylaşıyorsunuz bircogunuz fiziksel olmasa bile yeri gelip ye hiç ağır kelime isitmediniz mi ya hakkaten artık samimiyetsiz ve negatif yorumlardan dolayı yorumları okumak dahi istemiyorum bir erkek içki içer kendini kaybeder ok.kumar oynar ok. Her gün evde kavga çıkartıp sebepsiz yere dayak atar ok. Ama senede birkez tartışma esnasında bir tokata boşanmak sanırsınız kraliyet ailesi üyesi herkes ya bı çekilin insanlarin derdi yetiyor zaten.birde nerde kaldı örf adetler aile birliği aile olmak etraf sayenizde dul kadın dolacak ya bukafari çok fazla hee unutmadan söyleyeyim boşan diyen sözde evinde dominant kocasına söz geçiren kadınlar ben o kocadan da şüphe duyarım açıkçası kendini prenses sanipta aslında kafasinda bilmem kac boynizla dolaşan o kadar çok kadın tanıdım ki neyse
Yoo forumlarima bakarsan kadinim evliyim tokat yemedim sorublarim var fakat düşünün bir tanıdığınız v.s boşanmış soruyorsunuz neden boeandin ya şey bir tokat yedim de e be müslüman hiç annenden babandan okulda öğretmeninden yemedin mi denmez mi yani bazı sıkıntıların üstüne olursa ok nirmallestirmemek gerek bu durumuda afedersiniz de TV de görüyoruz hergun iki çocuğu bırakıp bilmem ne peşine koşan kadinlarda çoğaldı çocuk babaya değil anneye ihtiyaç duyar en son çare baba gider ama anne kalmalı yani bu kadar da abartmayalım bundan bahsettim ben
Bana mı ? Ya bosanma dilekcelerine bile aile birliğinin temelden sarsılması yaziyorken sen bir hakimin karsisina çık deki bir tokata bisaniyorum alacağın cevabı kaldiramazsin emin ol o dediginiz ne biliyirmusun bir kez tokat yedin fırsat verdin diyelim ikinci oldu kısa zaman içinde diyelimki hafta bir şiddete ugeuyorsun zaten problem büyük fakat iki yıllık evli büyük bir kavga yaşamış kadın vuruyor sinir krizi geçiriyor erkek te tokat atıyor ya yapmayın Allah aşkına ya he tamam sizin kocanız melek böyle konuşurken kelimelerini seçer zira sizde prensessiniz (unutmayın diana bile 10 sene eşine katlanmis) yapmayın bunu aile oluyorsun annenden bir tokat yediğinde anneni terk etmiyirsan evinide terk edemezsin annenden babandan şiddet gördüğünde sürekli nasıl terk edersen evinide öyle durumda terk edersin erkeklerde neticede Allah kulu biz sinir krizi geçireceğiz vuracağız sovecegiz yapmayın ya
Ne güzel bir kafa pırıl pırıl.

Boşan zor biliyorum ama boşan sürekli her sıkıntıda dayak yemeye devam edeceksin ailen var ve sana sahip çıkıyorsa ayrıl böyle bir ortamda çocuk büyütemezsin seni kocan döverken kv ne diyor acaba bu duruma
Zor değil boşanmak zor değil inanın ki yaşanılanlar dan daha kolay. Evliyken akıl saglıgı dan şüphe duymaya baslamıstım şimdi en azından akıl sağlığım yerinde.

Zor değil boşanmak zor değil inanın ki yaşanılanlar dan daha kolay. Evliyken akıl saglıgı dan şüphe duymaya baslamıstım şimdi en azından akıl sağlığım yerinde.
O zaman arkana bakmayacaksın kendini düşünmüyorsan evladını düşün

Şiddet gören bir insan gitgide o insana nefret düşmanlık duymaya başlar. Bir cocukluk arkadasım eşinden Şiddet görüyordu boşanamıyorfu da sürekli ölsün diye dua ediyorum derdi bna mesela bana çok ürkütücü gelmişti. Eşi aynı zamanda çocuklarının babası ölsün diye ellerini açıp dolu dolu beddua ederdi. Çok sıkıntılı işler bu giden psikoloji çok zor geri gelio.

Benimki de polis memuru. Şiddet sonrası ağlamaları da şikayetçi olma diye. İnanma ona. 5 yıl düzelmedi. 4 yıl önce boşanma davası açtım geldi zirladi affet diye. Yinr şiddet gördüm yine affettirmek için zirladi. Boşanıyorum ama ne yaptıysa kâr kaldı. Üstelik bazı olaylar yaşandı ve benden davacı olmaya hazırlanıyor. Hiç bir zaman acıma. Acınacak hale düşersiniz. Darp raporunu al ve ailenin yanına git. Affetme. Benim gjbj daha çok pişman olursun. Yaşamış tecrübe etmiş, senjn gibi adam etme yolları aramış bir dosttan tavsiye olsun

Flört döneminde nasıldı ve flört süresi ne kadar dı?

5 yılın sonunda boşanma davası açtım ve elimde somut bir şey yok. Çünkü şikayetçi olmadım. Ama o şizofren deyip çocuğumun velayetini almaya çalışacak kadar cirkinlestu. Her şeyi uyduruyormusum. Elimde rapor olsaydı ispat yolunda tikanmazdim. Ama elimde bir kaç mesajı var şiddet konusunda ve ailesiyle yazdığı darp etmeyeceğine dair sözleşme var. Ama onlarda ilk boşanma davasında n döndüğüm ve affetmis sayıldığım için hakimin takdirine kaldı.
Bunlar polis ve sana bana acımaz, kendini guvene alıp öyle resti çeker. Boşanmaktan korkma, ilk zamanlar zor oluyor, alışıyorsun. Şiddete susunca arkası okkalı olarak geliyor

Şimdi canım benim genelleme yapmışsın ama her kız cocuğu anneden babadan tokat yemez.30 yasında evlendim Asla ve asla ailemden tokat yemedim. Bir de sinir krizi gecirip vuran kıran Bi kadın da akıllara ziyan. Eşimden şiddet gördüm ama hiç elimi bile kaldırmadım hatta vurduğunda ne olduğunu ne yapmam gerektiğini bile anlamadım şoktan. Töbeler olsun böle şeyler uç seyler canım be.
Ben burada fikrimi soylerken gerçekten psikopat olan alkol kumar bağımlısı olan aldatma alışkanlığı olan kişileri çekmek gerekir demedim bazen insanlar şaşar beşer örnek veriyorum 3 yıllık evlilik var çok şiddetli kavga oldu sen alttan almıyorsun karşı tarafta öyle bir tokat yedin hemen al çocuğunu git boşan diyenler için yazıyorum yani tabiki tepki koyulmali tabiki hoş gorulmemeli aksi durum şöyle olur

Şiddet şiddeti doğuruyor konu Sahibi de kavanoz kırmış kafasında vs yani ne desek boş bu evlilikte şiddet normal algılanıyor güç göstergesi hatta sevgi göstergesi gibi, meslekle alakalı değil bu durum bi misafirimiz de benzer duruma şahit oldum birbirlerine sözlü ve fiziksel şiddet uyguluyorlar ve resmen anlaşma şekilleri bu ve o da aynı mantıkta eşim köpek olsun istiyorum derdi :) eşin köpek olması istenip insan gibi davranması anormal bi durum.

Şimdi canım benim genelleme yapmışsın ama her kız cocuğu anneden babadan tokat yemez.30 yasında evlendim Asla ve asla ailemden tokat yemedim. Bir de sinir krizi gecirip vuran kıran Bi kadın da akıllara ziyan. Eşimden şiddet gördüm ama hiç elimi bile kaldırmadım hatta vurduğunda ne olduğunu ne yapmam gerektiğini bile anlamadım şoktan. Töbeler olsun böle şeyler uç seyler canım be.
Bir erkek sana bir kez vurdu bir hafta geçmedi hem tokat hem boğaz sıkma v.s hee dersin tamam gidişat kötü tabiki bosanirsin ama bir tokat atıp ertesi gün bıçaklayarak hali yok şiddet egilimindeyse tepkime göre artar aettikcada önlemi alınır fakat yine aynı şeyi savunuyorum birkez gaflete düşen insanlar var misal eniştem Ablam 13 senelik evli ilk 5 senesi hercekten zor geçti bir iki kez tokat yedi annem bilmiyor şuan ne bir tokat ne kavga ne sorun karı koca senkron tutturdular ve gayet güzel ilerliyorlar hayatta toleranslarimiz olmalı birisi yazmış kizinada pgret diye cevap bile vermedim yani gerçekten sosyal medya kurbanı olmuş insanlar eşi ile akla hayale gelmeyen sorunları olupta takipçi bilmem nesi için mutluluk pozları verenleri biliyorum hemen hepsi öyle anne parasıyla kendine birşeyler alıp eşine tesekkir yazanları biliyorum ve birçok kişi ve evlilikler bunun kurbanı oluyor ya ben o kadar çok denk geldim ki kocası bilmem kaç boynuz takmış elinde hergun çiçekle geliyor ve kadın kendini evin kraliçesi sanıyor ya bu daha mı iyi Allah aşkına eşimin arkadaşlarının birçoğu böyle bak benim eşim çiçek almiyor evlendigimizde. Beri yeni evliyiz 15 ay oldu birsuru de sorunumuz var aşmaya calisoyoruz aşarız asmayiz ama sahtekarlık yok ben sahte yorumlar yapanlara cevap yazdım sadece benim eşim asla yapamaz ummugunu sıkarım yazanlar varya onlar için yazdım ne yapabilirsin sen eşin sana sen eşine müsaade ettikçe söz sahibi olunur bu kadar basit bir denklem

Ayrıca hakimin karsısına gecip Bi tokat için boşanıyorum dediğimde hakim ne diyecek ki kaldıramayacağım. Bu sizşn doğrunuz olabilir ama genelleyip te devletimin hakimleri adına da konuşmayın lütfen.
Ayrıca sizin mahduriyetinizi bilmiyorum farklıdır.ben demiyorum kimse bosanmasin dayak ye kır dizini otur fakat sen erkeğe vurursan oda sana gel birde diğer yanagima vur acımadı gel tekme at hatta ısır filan demez buda bir gerçek şimdi kimileri hepimiz böyleyiz sinir hali ile heeseyi yazıyoruz yada etrafimiza anlatıyoruz kendi yaptiklarimizi eş geçerek karşı tarafta vah ne madur diyor ama iç hesaplaşma öyle olmuyor ben kafasına şunu attım da oda ondan tepki gösterdi oluyor yine söylüyorum mahduriyetiniz farklı Allah sizi iyi insanlarla karşılaştırsın ben eşimden dayak yemedim atmadım da o duruma getirmedim belkide ileride ne olur bilemem yine aynı şeyi savunuyorum ben niyete bakarım gercekcilige bakarım gaflete düşmüş ise at arkaya der geçerim alışkanlık olursa yoluma baakrim tabiki

Ayrıca sizin mahduriyetinizi bilmiyorum farklıdır.ben demiyorum kimse bosanmasin dayak ye kır dizini otur fakat sen erkeğe vurursan oda sana gel birde diğer yanagima vur acımadı gel tekme at hatta ısır filan demez buda bir gerçek şimdi kimileri hepimiz böyleyiz sinir hali ile heeseyi yazıyoruz yada etrafimiza anlatıyoruz kendi yaptiklarimizi eş geçerek karşı tarafta vah ne madur diyor ama iç hesaplaşma öyle olmuyor ben kafasına şunu attım da oda ondan tepki gösterdi oluyor yine söylüyorum mahduriyetiniz farklı Allah sizi iyi insanlarla karşılaştırsın ben eşimden dayak yemedim atmadım da o duruma getirmedim belkide ileride ne olur bilemem yine aynı şeyi savunuyorum ben niyete bakarım gercekcilige bakarım gaflete düşmüş ise at arkaya der geçerim alışkanlık olursa yoluma baakrim tabiki
Terapi ol 👍

Herkese merhaba
Ben onceden sureklı burayı okurdum ama ılk defa bır baslık acıyorum. Eşimle gercektn buyuk bır ask ıle evlendık. Uzun bır flort donemının ardından kavustuk dıyebılırım. Evlılıgımızım en basından berı cok sıddetlı kavgalarımız oldu ama son yaptıkları benı gercekten mahvettı.
Suamda amasya ılınde aılesının yanına tatıle geldık esım polis memuru. Ancak esım buraya geldıgmız zaman bna ıkı defa şiddet uyguladı. Yanı bırıncı de tokat attı ıkımcıde anmesımım yanımda yerlerde surukleyıp bogazımı sıktı. Aıleme anlatsam anında alır yanından benı ama anlatamıyorum cnku anlatrsam esım ılerde kendını affetrse bıle aılem affetmez ve ustelık aılem esımı benden daha cok severler. En son yaptıgı sey ıse az omce oldu. Bebegımızım ılacını ver dedım veremem belım agrıyo dedı bende ıcerı gelıp trıp attım oda ıcerı geldı bılegımı sıktı ve annesjnın yanında senın agznı yuzunu kırarım dedı. Bı kez yapan yıne yaparmıs anladım. bunu dıyen adam bı saat once sen yeterkı ıste sana hersyı yapatım dıuen bı adam. Benım sıze sormak ıstedgım ne yapmalı ve nasıö ders vermelıyım oyle bısey yapmak ıstyorum ki kapımda kopek olsun. NOT:Az omce allahıma kıtabıma bende bıttın dedım ve bunu az omce soyledım oda agladı ama asla acıma duygusu olusmadı bende. Kbakmayım bıraz uzun oldu tavsiyelerinizi beklıyorum
sen zaten eşinin eline öyle davranması için kozunu vermıssın arkadasım hiç bir canlı bu şekilde haraketı hak etmez dahada ileriye gidebilir ailenin bilmesinde fayda var

X