┼×ifa niyetine 41 Yasin ­čĄ▓­čĆ╗

berlin8982

­čîŞ
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Temmuz 2018
3.864
15.569
Herkese iyi ak┼čamlar, belki bilen vard─▒r. Annem 8 Temmuz 2021 sabah─▒ beyin kanamas─▒ ge├žirdi. Hala hastanede.
anneci─čime ├žok ihtiyac─▒m var­čśó onu ├žok ├Âzl├╝yorum..
dualar─▒n g├╝c├╝ne, pozitif enerjiye ├žok inan─▒yorum bu sebeple anneci─čime ┼čifa niyetine, 41 Yasin ba┼čl─▒yorum. Kimin duas─▒ kabul olacak belli mi olur(!)

Okumama yard─▒mc─▒ olur musunuz ?
E─čer okuyabilirseniz ka├ž tane okudu─čunuzu yoruma da yazabilir misiniz ?
okumak isteyip f─▒rsat bulamayan i├žinden kalben ┼čifa dileyen herkesten de Allah raz─▒ olsun ÔŁĄ´ŞĆ
Anneci─čimin ad─▒ ┼×├╝kranÔśś´ŞĆ

MevsimBahar

Bizden h├╝zn├╝ gideren Allah'a ┼č├╝k├╝rler olsun ­čĺÜ
Pro ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
8 Mart 2020
4.179
9.279
Allah annenizi sizlere ba─č─▒┼člas─▒n ┼čafi ad─▒ ile ┼čifa versin in┼čallah ­čĄ▓­čĆ╗ ve gebesiniz biliyorum Aral─▒k 2021 annelerinden tan─▒yorum sizi Dua edelim bol bol .

MevsimBahar

Pro ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
8 Mart 2020
4.179
9.279
­čśö te┼čekk├╝r ederim.
O kadar s─▒k─▒nt─▒day─▒m ki anlatamam. Allah raz─▒ olsun.
─░n┼čallah sa─č saglim hem annenize hemde iki g├╝zel bebe─činize kavu┼čursunuz Allah sizinle olsun kalbinizi olabildi─čince inan├žla ferahlatmaya gayret edin ,eminim zorlu d├Ânemlerden ailecek ge├žiyorsunuz ├Âyle ki siz ama annenizde ister ├Ânce bebeklerinizi de d├╝┼č├╝n├╝n diye bol bol dua ve in┼čallah hamilelerin dualar─▒ da kabul olur derler dua edelim .bu durumu isterseniz Aral─▒k ay─▒ grubuna da yaz─▒n yasini ┼čerif okuyacaklar olacakt─▒r .

berlin8982

­čîŞ
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Temmuz 2018
3.864
15.569
Konular─▒ sabote etmek istemiyorum.
Herkesin kendi tela┼č─▒ vsr araya kendimi sokmak istemiyorum hi├ž :KK43:
G├Âren olursa burdan olursa minnettar olurum. Olmazsa da kendi kendime yapar─▒m ÔŁĄ´ŞĆ
├žok te┼čekk├╝rler

MevsimBahar

Pro ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
8 Mart 2020
4.179
9.279
Konular─▒ sabote etmek istemiyorum.
Herkesin kendi tela┼č─▒ vsr araya kendimi sokmak istemiyorum hi├ž :KK43:
G├Âren olursa burdan olursa minnettar olurum. Olmazsa da kendi kendime yapar─▒m ÔŁĄ´ŞĆ
├žok te┼čekk├╝rler
Anl─▒yorum sizi ama bu sadece k├╝├ž├╝k bir iyilik olacakt─▒r orada bahsetmeniz ­čĄ▓­čĆ╗ in┼čallah g├╝zel mujdelerle sabah─▒n─▒z ayd─▒nlan─▒r

Luucy

Pop├╝ler ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Nisan 2020
4.328
24.880
Herkese iyi ak┼čamlar, belki bilen vard─▒r. Annem 8 Temmuz 2021 sabah─▒ beyin kanamas─▒ ge├žirdi. Hala hastanede.
anneci─čime ├žok ihtiyac─▒m var­čśó onu ├žok ├Âzl├╝yorum..
dualar─▒n g├╝c├╝ne, pozitif enerjiye ├žok inan─▒yorum bu sebeple anneci─čime ┼čifa niyetine, 41 Yasin ba┼čl─▒yorum. Kimin duas─▒ kabul olacak belli mi olur(!)

Okumama yard─▒mc─▒ olur musunuz ?
E─čer okuyabilirseniz ka├ž tane okudu─čunuzu yoruma da yazabilir misiniz ?
okumak isteyip f─▒rsat bulamayan i├žinden kalben ┼čifa dileyen herkesten de Allah raz─▒ olsun ÔŁĄ´ŞĆ
Anneci─čimin ad─▒ ┼×├╝kranÔśś´ŞĆ

Okumaniz bitti mi? Bitmediyse ben 1 tane okurum. Allah acil sifalar versin anneciginize ­čĄ▓

Ssevincli

Rabbi Hebli Mines Salihin ÔŁĄ
Kay─▒tl─▒ ├ťye
7 Ocak 2009
4.699
5.430
31
1 yasini ┼×erif okundu ­čĄ▓
RABB─░M anneci─činiz ┼č├╝kran teyzeye tez vakitte ┼čifa versin in┼čallah
bebe─činizi de sa─čl─▒kl─▒ s─▒hhatli hay─▒rl─▒s─▒ ile kuca─č─▒n─▒za almak nasip olsun in┼čallah ­čĄ▓
Ayr─▒ca Anneniz ┼č├╝kran teyze i├žin bin ya ┼×afi c.c okundu ­čĄ▓

berlin8982

­čîŞ
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Temmuz 2018
3.864
15.569
1 yasini ┼×erif okundu ­čĄ▓
RABB─░M anneci─činiz ┼č├╝kran teyzeye tez vakitte ┼čifa versin in┼čallah
bebe─činizi de sa─čl─▒kl─▒ s─▒hhatli hay─▒rl─▒s─▒ ile kuca─č─▒n─▒za almak nasip olsun in┼čallah ­čĄ▓
Ayr─▒ca Anneniz ┼č├╝kran teyze i├žin bin ya ┼×afi c.c okundu ­čĄ▓
Allah raz─▒ olsun sizden ÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆÔŁĄ´ŞĆ Te┼čekk├╝r ederim ÔŁĄ´ŞĆ