Şifa niyetine 41 Yasin 🤲🏻

berlin8982

🌸
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2018
4.042
17.691
Herkese iyi akşamlar, belki bilen vardır. Annem 8 Temmuz 2021 sabahı beyin kanaması geçirdi. Hala hastanede.
anneciğime çok ihtiyacım var😢 onu çok özlüyorum..
duaların gücüne, pozitif enerjiye çok inanıyorum bu sebeple anneciğime şifa niyetine, 41 Yasin başlıyorum. Kimin duası kabul olacak belli mi olur(!)

Okumama yardımcı olur musunuz ?
Eğer okuyabilirseniz kaç tane okuduğunuzu yoruma da yazabilir misiniz ?
okumak isteyip fırsat bulamayan içinden kalben şifa dileyen herkesten de Allah razı olsun ❤️
Anneciğimin adı Şükran☘️

Allah annenizi sizlere bağışlasın şafi adı ile şifa versin inşallah 🤲🏻 ve gebesiniz biliyorum Aralık 2021 annelerinden tanıyorum sizi Dua edelim bol bol .

😔 teşekkür ederim.
O kadar sıkıntıdayım ki anlatamam. Allah razı olsun.
İnşallah sağ saglim hem annenize hemde iki güzel bebeğinize kavuşursunuz Allah sizinle olsun kalbinizi olabildiğince inançla ferahlatmaya gayret edin ,eminim zorlu dönemlerden ailecek geçiyorsunuz öyle ki siz ama annenizde ister önce bebeklerinizi de düşünün diye bol bol dua ve inşallah hamilelerin duaları da kabul olur derler dua edelim .bu durumu isterseniz Aralık ayı grubuna da yazın yasini şerif okuyacaklar olacaktır .

Konuları sabote etmek istemiyorum.
Herkesin kendi telaşı vsr araya kendimi sokmak istemiyorum hiç :KK43:
Gören olursa burdan olursa minnettar olurum. Olmazsa da kendi kendime yaparım ❤️
çok teşekkürler

Konuları sabote etmek istemiyorum.
Herkesin kendi telaşı vsr araya kendimi sokmak istemiyorum hiç :KK43:
Gören olursa burdan olursa minnettar olurum. Olmazsa da kendi kendime yaparım ❤️
çok teşekkürler
Anlıyorum sizi ama bu sadece küçük bir iyilik olacaktır orada bahsetmeniz 🤲🏻 inşallah güzel mujdelerle sabahınız aydınlanır

Herkese iyi akşamlar, belki bilen vardır. Annem 8 Temmuz 2021 sabahı beyin kanaması geçirdi. Hala hastanede.
anneciğime çok ihtiyacım var😢 onu çok özlüyorum..
duaların gücüne, pozitif enerjiye çok inanıyorum bu sebeple anneciğime şifa niyetine, 41 Yasin başlıyorum. Kimin duası kabul olacak belli mi olur(!)

Okumama yardımcı olur musunuz ?
Eğer okuyabilirseniz kaç tane okuduğunuzu yoruma da yazabilir misiniz ?
okumak isteyip fırsat bulamayan içinden kalben şifa dileyen herkesten de Allah razı olsun ❤️
Anneciğimin adı Şükran☘️

Okumaniz bitti mi? Bitmediyse ben 1 tane okurum. Allah acil sifalar versin anneciginize 🤲

1 yasini Şerif okundu 🤲
RABBİM anneciğiniz şükran teyzeye tez vakitte şifa versin inşallah
bebeğinizi de sağlıklı sıhhatli hayırlısı ile kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🤲
Ayrıca Anneniz şükran teyze için bin ya Şafi c.c okundu 🤲

X