✿✿✿Şifre : Gıybet Team Topikisi✿✿✿ Hanımlar Toplanıverin Gari :)

balbocegi35

Ayı balı bol bulunca orasına burasına sürermiş :)
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2013
12.178
8.378
kulaktan-kulaga1468407827-1000.jpeg
rT7_MJyR_400x400.jpg

:KK24:Merhaba Yeni Gelinler , Anneler , Görümceler , Eltiler , Baldızlar , Anneaneler ve Babaanneler ...:KK24:

Yeni Topiğimi açmış bulunuyorum.

Tanışalım :KK25: ,

kaynaşalım :KK5: ,
sohbet edelim :ukala: ,
kah gülelim :KK70:,

kah ağlayalım :mad:
ne dersiniz ? :KK8:

94aa4105-cfed-44bf-a6af-38b35f277e3b.png Gossip_400x400.jpg
EPFCZSOIPT731201713269_TK304104F004A3017000APD100.jpg

Son düzenleme:
hem anneyim hem gelin hemde aşırı zararsız bir görümceyim

şimdi ikinci bebegı isteyen ama 2,5 yıldır gebe kalamayan 42 yaşında bir bayanım canım

benim görümcemle aynı yaştasın memnun oldum. kusura bakma izm.de elektrikler kesildi cevap yazamadım

herşeyi denedık ama sebepsiz oldugu için beklıtoruz sadece ,
allah sızı yormadan veiri inşallah istediğiniz zaman
doktordan doktora da çok fark var abla , doktorunu değiştir istersen.
Valla benim durumlarda epey karışık ya ben 2,5 yıl önce çikolata kisti ameliyatı oldum baya büyüktü, şimdi tekrar oluştu. Bebek henüz düşünmüoduk malum düğün borçları falan var , napçağımızı şaşırdık denesek hemen olcak mı bilmiorum ya :olamaz:

doktordan doktora da çok fark var abla , doktorunu değiştir istersen.
Valla benim durumlarda epey karışık ya ben 2,5 yıl önce çikolata kisti ameliyatı oldum baya büyüktü, şimdi tekrar oluştu. Bebek henüz düşünmüoduk malum düğün borçları falan var , napçağımızı şaşırdık denesek hemen olcak mı bilmiorum ya :olamaz:

bir abla tavisiyesi çok bekleme , benım kızım oldugunda ekmek alacak durumuz yoktu düşün bu gerçek ekmek parası yoktu 50,00kr , ama şimdi halımıze bin şükür ,

çok uzatma çalışmalara başla

Hoşbulddduuuumm,
2 Kedi annesi , Kocasının Gülü 24 Yaşında 5 Yıllık evliyimm :KK48:
Siz Nesiniz Siz :)
hey maşşah 19 yaşında evlendin yani :eek: ana evi gibisi var mı kız ne acelen vardı ben 3 aylık evliyim temizlk yemek vs zor gelio bi de çalıorum ya :bicak: ah anam garip anam

bir abla tavisiyesi çok bekleme , benım kızım oldugunda ekmek alacak durumuz yoktu düşün bu gerçek ekmek parası yoktu 50,00kr , ama şimdi halımıze bin şükür ,

çok uzatma çalışmalara başla
ya nebilim abla , eşimin maaşı sadece krediye gidio , benim maaşım ve ev kiramız var 600 o kalıyo, ama ben çalışmazsam 600 tl kalcak hani elektrik su doğalgaz mutfak bi de bebek :skandal: eşim o yüzden korkuo bnde öyle ailesi faturaya destek olur ama işte bilmiorm

ya nebilim abla , eşimin maaşı sadece krediye gidio , benim maaşım ve ev kiramız var 600 o kalıyo, ama ben çalışmazsam 600 tl kalcak hani elektrik su doğalgaz mutfak bi de bebek :skandal: eşim o yüzden korkuo bnde öyle ailesi faturaya destek olur ama işte bilmiorm
Ay bizi gördüm :silah:
Bizde ev aldık 2019 ocakta biticek takstimiz :) Ondan sonra çocuk düşünüyoruz .
İnşallah rabbim aratmaz :olamaz:

X