SİĞİL VE BAĞIŞIKLIK YA DA NAZAR?

girlpowerrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2013
78
19
SELAMLAR;
ELİMİN ÜZERİNDE BEN GİBİ SİĞİL ÇIKTI İLK BAŞLARDA GEÇER DEDİM AMA BİR TÜRLÜ GEÇMEDİ.İŞ YERİNDEKİ YAŞLI BİR ABLA GÜZEL KIZIM SANA NAZAR DEĞMİŞ DESE DE DOKTORA GİTTİM TABİ.
:) DOKTOR BUNUN BİR ÇOK SEBEBİ OLABİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.VE SONUNDAA LAZERLE YAKTIRDIM.AMA SONRASINA BANA YA KOLAJEN İÇMEMİ YADA BAĞIŞIKLIK GÜÇLENDİRİCİ TAKVİYE İÇMEMİ ÖNERDİ.VE İMUNEKS TAKVİYESİNİ YAZDI.SORUM ŞU BUNU KULLANAN VAR MI ÖNCEDEN? ASIL SORUM BU ŞEY KİLO ALDIRIR MI BEN DİYETLE BAŞA ÇIKMAYA ÇALIŞIRKEN ??? ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Bağışıklığımız muhtemelen uygun olmayan diyet sebebi ile düşmüştür

Bağışıklığınızı toplayın önce diyeti de uzman eşliğinde rahatsızlıklarınızı vs belirterek devam ettirin

Her şeye son derece bilimsel yaklasirim, hurafeden nefret ederim ama işte su siğil olayı çok ilginç. Doktor tedavisiyle gecmedi benimki mesela, ayagimdaydi. Nazar degil virüs kaynaklı :KK48: Ama cozumu igde dikeni batırıp okutmakta buldum. Çok ilginç ya. Acaba igde dikeninde bulunan bir madde sebebiyle mi iyilesti?:rolleyes:

Bağışıklığımız muhtemelen uygun olmayan diyet sebebi ile düşmüştür

Bağışıklığınızı toplayın önce diyeti de uzman eşliğinde rahatsızlıklarınızı vs belirterek devam ettirin
Tabiki :) Zaten diyetisyen ve spor hocamla çalışıyorum ama bir boğa burcu olarak yemeğe fazla düşkünüm sanırım :)

Merhaba,

1. Büyük harfle yazmayın. Hem bağıyormuşsunuz gibi oluyor hem de okuması çok zor.

2. Kemik ilikli sularla yapılmış yemekler yerseniz, hem doğal kolajen almış olursunuz, hem bağışıklığınız için 10 numara 5 yıldız.

3 Kolajen takviyesi alanlar ne kullanıyor merak ettim? Hangi marka? En iyi ihtimalle tavuk iliğindendir o, o tavuk doğal mı ya da ürün helal mi gibi endişelerim olurdu benim.

Her şeye son derece bilimsel yaklasirim, hurafeden nefret ederim ama işte su siğil olayı çok ilginç. Doktor tedavisiyle gecmedi benimki mesela, ayagimdaydi. Nazar degil virüs kaynaklı :KK48: Ama cozumu igde dikeni batırıp okutmakta buldum. Çok ilginç ya. Acaba igde dikeninde bulunan bir madde sebebiyle mi iyilesti?:rolleyes:
Bence siğilin okutulunca geçmesiyle ilgili de bir araştırma yapmalılar:) çünkü gerçekten okutunca geçiyor:KK45:

• Beğen
Reactions: Kuf
Merhaba,

1. Büyük harfle yazmayın. Hem bağıyormuşsunuz gibi oluyor hem de okuması çok zor.

2. Kemik ilikli sularla yapılmış yemekler yerseniz, hem doğal kolajen almış olursunuz, hem bağışıklığınız için 10 numara 5 yıldız.

3 Kolajen takviyesi alanlar ne kullanıyor merak ettim? Hangi marka? En iyi ihtimalle tavuk iliğindendir o, o tavuk doğal mı ya da ürün helal mi gibi endişelerim olurdu benim.

MERHABA :)

Lütfen sizde rakam belirterek alt alta yazmayın.EMİR KİPİNİ anımsatıyor hiç hoş değil.Bir diğer husus ise kemik ilikli şeyleri keşke tüketebilsem.Ancak maalesef et yerken bile çok seçiciyim.Etin yağlı kısımlarını vs yiyemiyorum.Gariptir belki ama bana içim fazla almıyor sanki tiksiniyorum.

İYİ GÜNLER

Lütfen sizde rakam belirterek alt alta yazmayın.EMİR KİPİNİ anımsatıyor hiç hoş değil.Bir diğer husus ise kemik ilikli şeyleri keşke tüketebilsem.Ancak maalesef et yerken bile çok seçiciyim.Etin yağlı kısımlarını vs yiyemiyorum.Gariptir belki ama bana içim fazla almıyor sanki tiksiniyorum.

İYİ GÜNLER

Diyetten mi bunlar?

aklıma kuzenim geldi

kuzenim ortaokul çağlarında vs elinde siğil var

çevreden okutalım iğde dalı kıralım vs muhabbeti halam kabul etmez doktora götürür

doktor demiş ki ya yakacağız ya da sen dua oku iğde dalı kır bir daha da elleme

sonuç siğil geçti

halam der ki muhtemelen yakılacak diye korktu beyin ona göre tedbir aldı

bir de ellemedi dağıtmadı ortadan kalktı

İYİ GÜNLER

muhtemelen bağışıklığınız da etsiz beslendiğiniz için düşmüş olabilir

demir vs ölçümleriniz yaptırın sağlıklı günler

İYİ GÜNLER

Buarada numaralandırma bazen düşünceleri kolay toparlama açısından verimli oluyor ama büyük yazma cidden genel yazılı iletişimde bağırma yerine geçer. Yanlış bilmiyorsam forumda yasak hatta o yüzden.

Buarada numaralandırma bazen düşünceleri kolay toparlama açısından verimli oluyor ama büyük yazma cidden genel yazılı iletişimde bağırma yerine geçer. Yanlış bilmiyorsam forumda yasak hatta o yüzden.
Tatlım bizde burada makale yazmıyoruz ki.Ben kısa ve öz vurgulamak adına büyük yazdım.Ayrıca fazla kurcalamak ta tercih çizgisini aşıyor bence.Önemli olan burada konuda ki PROBLEM! Ha ama büyük yazılmış ama küçük yazılmış.Bence KONUYA odaklanmak daha mantıklı değil mi? Yazan benim ben o kadar takmadım ayol.Sıkmayın canınızı böyle şeylere...
ÖPÜYORUM.SEVGİLER :)

ama incelemek lazım her markanınki değil

bazılaırnda bitkisel bazılarında hayvansal jelatin var hayvansal olanını alacaksın

bu arada kolu kırılan 60 yaşındaki anneme doktor tavsiyesidir bu

ben de uygun yerlerde anlatırım bol bol

Bende sayende yepyeni bir şey öğrendim canım.Çok teşekkürler.Tabi araştırmak lazım piyasada çok fazla ürün var.

Ne kadar bilimdışı ve saçma gelse de okununca geçtiği doğrudur.
30 yıllık doktorumuz “okutun” demişti:sus:
Ama tılsım mılsım meselesi değil bu, okutunca geçmesinin mutlaka geçerli bir nedeni vardır.Mesela ”inanmak” ile ilgili olduğu düşüncesi baya baskın...

X