Şikayet edecekmiş cimere

İnsanlarla uğraşmak çok zor. Sizin bı sucunuz yok ki sikayet etse bile olmaz. Bence popüler kişiler bedava ürün almaya alışmış 😠 sizden bunu beklemiş.
Çok ama çok kaba tehditvari bir üslubu vardi ,ürün talep edenler oluyor reklam vs için kibarca gönderiyoruz yada reddediyoruz inanın bu başka birseydi ruh hastası herif günüm boşa gitti yeni yeni kendime geliyorum.

Çok ama çok kaba tehditvari bir üslubu vardi ,ürün talep edenler oluyor reklam vs için kibarca gönderiyoruz yada reddediyoruz inanın bu başka birseydi ruh hastası herif günüm boşa gitti yeni yeni kendime geliyorum.
Her zaman etrafta manyaklar. Bu sizin basarinizi golgelemesin. Kimsenin hakkını yemeden alın teriyle çalışan insanlara Rabbim bol bereket versin. Onları Allah bildiği gibi yapsın 😈

Burda ekşisözlük yazarı hatunlar var, atın onlara ekran görüntülerini

Arkasa sağlam abinin küçük esnafı dolandırma rezaleti

şeklinde başlık sınlar. Ciddiyim. Savcılığa tehditten %100 şikayet etmelisiniz bence. Çok kızdım şu an.
Ekran görüntülerinden daha çok WhatsApp da sesli konuşma kaydı var yoksa atardım , konuşmaları nasıl atabilirim bir yolu varmı acaba ?

Allah mazlumun yanındadır. Bozmayın kalbinizi kimse bişey yapamaz dekontu olmadığı parayı gönderdiğini ispat edemez.
Para göndermedi zaten gönderdim parayı siz görürsünüz dediğinde dekont atın beyefendi diyorum susuyor ,bağırıyor ,konu saptiriyor ama dekont görüntusu yok çünkü hiç göndermedi zaten ,pislik herif ya bir günüm ziyan oldu ,Allahindan bulsun inşallah

Hiç birşey sonradan değiştirdiği ürün yok ,sipariş iptali yaptık kibarca konu bitti ,onun istediği para ödemeden ürün gönderimi idi o olmayınca siz dolandiricisiniz para ödedim diye tehdit etti ,para odediyseniz dekont gönderin bankada görünüyor beyefendi odemediginiz dedik daha kudurdu ,siz bekleyin bakın ben ne yapacağım size , yapmazsam şöyle böyle yazıp durdu
Konuşmalar İnstagram üzerindeyse ekran kaydı alın ss değil ekran kaydı açıp msjları tek tek kaydırın aradan aylar geçse bile sizden silebilir çünkü

Para göndermedi zaten gönderdim parayı siz görürsünüz dediğinde dekont atın beyefendi diyorum susuyor ,bağırıyor ,konu saptiriyor ama dekont görüntusu yok çünkü hiç göndermedi zaten ,pislik herif ya bir günüm ziyan oldu ,Allahindan bulsun inşallah
Boşverin bazı insanlar çatacak yer arıyor gereksiz yere saçmalıyor. Kendinizi yıpratmaya değmez.

Cimere şikayet etsin hiç birşey olmaz rahat olun. Dekont varmı elinde yok. Sizin hesaplarınızda o kişiye ait hesap hareketleri varmı yok.. Neyi Ispat edecek? Siz tehditleri saklayın bence kendisini şikayet edin.. Belliki karşınızda küçük beyinli dolandırıcı var 😂

Cimere şikayet etsin hiç birşey olmaz rahat olun. Dekont varmı elinde yok. Sizin hesaplarınızda o kişiye ait hesap hareketleri varmı yok.. Neyi Ispat edecek? Siz tehditleri saklayın bence kendisini şikayet edin.. Belliki karşınızda küçük beyinli dolandırıcı var 😂
Beni pistirip aklı sıra ürün talep edecekti ,ilk basta siz ürünü gonderin ben öyle odeyeyim dedi ,biz o şekilde çalışmıyoruz dedik ,aslında birde şey dedi ben o şekilde ürün almam daha önce dolandirildim yeminliyim dedi ,bizde tmm tercih sizin dedik ,sonra yine yazdı siparişi veriyorum dedi ,sonra sabah verdiği siparişi değiştirdi ,sonra biz değiştirdiği ürün mevcut değil dedik ve konu kapandı ,sonra bir saat sonra yazıp siz dolandiricisiniz insan kandırıyorsunuz dedi ,? Niçin dedik urunmu aldiniz? Paramı ödediniz evet ödedim siz gününüzü görürsünüz dedi ,ortada para ödemesi felan yok ,dekont atın beyefendi dedik atacam ben atacam siz görürsünüz nasıl atacam dedi o kadar terbiyesizki sabah sinirden detayları yazamadım ,bunlar WhatsApp ta sesli kayıtlı .terbiyesiz ya bayan olduğumu anlayinca maksus pistirmaya çalıştı.sonrada seni şikayet edecegim vb devam tabii .Nalet herif ya ,

Beni pistirip aklı sıra ürün talep edecekti ,ilk basta siz ürünü gonderin ben öyle odeyeyim dedi ,biz o şekilde çalışmıyoruz dedik ,aslında birde şey dedi ben o şekilde ürün almam daha önce dolandirildim yeminliyim dedi ,bizde tmm tercih sizin dedik ,sonra yine yazdı siparişi veriyorum dedi ,sonra sabah verdiği siparişi değiştirdi ,sonra biz değiştirdiği ürün mevcut değil dedik ve konu kapandı ,sonra bir saat sonra yazıp siz dolandiricisiniz insan kandırıyorsunuz dedi ,? Niçin dedik urunmu aldiniz? Paramı ödediniz evet ödedim siz gününüzü görürsünüz dedi ,ortada para ödemesi felan yok ,dekont atın beyefendi dedik atacam ben atacam siz görürsünüz nasıl atacam dedi o kadar terbiyesizki sabah sinirden detayları yazamadım ,bunlar WhatsApp ta sesli kayıtlı .terbiyesiz ya bayan olduğumu anlayinca maksus pistirmaya çalıştı.sonrada seni şikayet edecegim vb devam tabii .Nalet herif ya ,
Amaç sizi dolandırmak.. Boşver takma kafaya çok rahatsız eder ise siz şikayetçi olun 😊

Alışveriş yokki belge olsun ,sipariş verdi onaylanmadı iptal oldu ,ödeme yok ,ürün yok ,ama resmen psikolojik olarak baskı ve tehdit güçlüyüm ben demek istiyor ,istediğimi yaparim yaptırırim demek istiyor
Elinizdeki mesajlarda rehdit varsa tehdit suctur.

X