sıkılıyorum...

rdlpstck

Baş.:69.7 güncel:67.9 Hedef:60
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2010
3.558
793
okul bitti memleketime döndüm ve döndüğümden beri kendimi yalnız hissediyorum :KK43: arkadaşlarımın bazıları evlendi, bazıları çalışıyor...iki gündür hava çok güzeldi ama benim bir hava almak için çıkacağım arkadaşım yok.ya da bir arkadaşımın kapısını çalıp hadi kahve içelim diyeceğim biri yok.olan arkadaşlarım da çalıştığı için genelde iş arkadaşlarıyla çıkıyorlar beni çağırmıyorlar.çok kırılıyorum.kursa gidiyorum ama orda da herkesin kendi çevresi var.insanlara kötü davranmam, sıcakkanlıyımdır ama arkadaş edinemiyorum malesef.sorunu kendimde arıyorum artık.film izlemekten içim dışım film oldu.çok üzülüyorum bu duruma:2:

okul bitti memleketime döndüm ve döndüğümden beri kendimi yalnız hissediyorum :KK43: arkadaşlarımın bazıları evlendi, bazıları çalışıyor...iki gündür hava çok güzeldi ama benim bir hava almak için çıkacağım arkadaşım yok.ya da bir arkadaşımın kapısını çalıp hadi kahve içelim diyeceğim biri yok.olan arkadaşlarım da çalıştığı için genelde iş arkadaşlarıyla çıkıyorlar beni çağırmıyorlar.çok kırılıyorum.kursa gidiyorum ama orda da herkesin kendi çevresi var.insanlara kötü davranmam, sıcakkanlıyımdır ama arkadaş edinemiyorum malesef.sorunu kendimde arıyorum artık.film izlemekten içim dışım film oldu.çok üzülüyorum bu duruma:2:

okulunuz bitmiş çalışmayı düşünmüyor musunuz çalışırsanız sosyal hayatınızda gelişir diye düşünüyorum

okulunuz bitmiş çalışmayı düşünmüyor musunuz çalışırsanız sosyal hayatınızda gelişir diye düşünüyorum

ben çalışmayı çok düşündüm ama iş verenler beni düşünmedi.yani başvuru yapıyorum ama her görüşme olumsuz :KK43:

Son düzenleme:

canım tek çaren iş bulmak. seni çok iyi anlıyorum hemen hemen aynı durumdayız.

benimde bu ara işim yok ben de çoğunluk evdeyim arada görüşmelere gidiyorum iş arıyorum işte.

iş bulunca durum düzelir diye düşünüyorum. sen de iş aramaya devam et.

inşallah tüm iş arayanlar Allah'ın izniyle en yakın sürede iş bulur gerçekten çok zor evde oturmaya alışmamış biri için evde oturmak.:KK14:

su an bende sizin yasadiginizi yasiyorum geçen yaz mezun oldum. Allahım bazen patlayacgim skntidan. Siz bu gonderiyi nisanda yazmissnz neler degsti merak ettim dogrusu

X