Silik çizgi ovirrelle

asya576

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2022
36
3

Merhaba bugün ovitrelle 5.gün ve yine test yaptım yine aynı şekilde iki çizgi çıktı sizce beklemelimiyim biraz daha farklı markanın testi Buda dün sabah da yapmıştım test daha silik bi çizgiydi bugün de bu şekilde daha belirgin sanki 5 yada 6 gün bugün de sizce durum nedirrr

Eklentiler

• 144F168B-EF96-42F3-A6DB-B6F72EF1B1BE.jpeg
    144F168B-EF96-42F3-A6DB-B6F72EF1B1BE.jpeg
    162,8 KB · Görüntüleme: 71

Merhaba bugün ovitrelle 5.gün ve yine test yaptım yine aynı şekilde iki çizgi çıktı sizce beklemelimiyim biraz daha farklı markanın testi Buda dün sabah da yapmıştım test daha silik bi çizgiydi bugün de bu şekilde daha belirgin sanki 5 yada 6 gün bugün de sizce durum nedirrr

Benimde ovitrelle sonrası 5.günüm canım bekliyorum dayanamayıp test yaptım bugun 🥲

Eklentiler

• 6E061809-FB25-4C14-9A79-E6CFB813DE03.jpeg
    6E061809-FB25-4C14-9A79-E6CFB813DE03.jpeg
    51,9 KB · Görüntüleme: 66
Ah ah cokkk güzel görseller öyle 😍 10 gün beklememiz gerekiyormuş canım aynı anda vurulduk o zaman seninle

Bi 5 gün daha bekleyin hcg iğnesinin etkisi diyorlar ama umut işte duramıyor insan bde dün yaptım yine böyleydi bugünde dayanamayıp yaptım

Ah ah cokkk güzel görseller öyle 😍 10 gün beklememiz gerekiyormuş canım aynı anda vurulduk o zaman seninle
Evet canım ilk tedavim bu ay o yüzden biraz fazla umutluyum heralde. 31 aralıkta yapıldı çatlatma iğnesi 36. Saati değerlendşrdik sonrada gün aşırı bi şekilde ilerliyoruz 😇 Bakalım kısmet.. sende durumlar nasıl🙂

Benim de ilk canım bu adet düzensizliği yasıyordum daha sonra bu şekilde bi yol izledik merak ve heyecanla bekliyorum. İlk olduğu için galiba umut doluyuz sende yan etkileri oldu mu oluyor mu kasık ağrısı vücut terlemesi vsss inşallah ikimizin de olumlu sonuclanır İnan her gün test yapasım geliyor 🥲

Benim de ilk canım bu adet düzensizliği yasıyordum daha sonra bu şekilde bi yol izledik merak ve heyecanla bekliyorum. İlk olduğu için galiba umut doluyuz sende yan etkileri oldu mu oluyor mu kasık ağrısı vücut terlemesi vsss inşallah ikimizin de olumlu sonuclanır İnan her gün test yapasım geliyor 🥲
5gün zor sabrettim bende 10.da erken gebelik testi yaparım diye bekliyorum 😀 kasıklarımda batma oluyor birde sıcak basıyor benide. Kaç aydır düşünüyorsunuz çocuk🙂

İnşallah birbirimize güzel haberler veririz canım birbirimize dua edelim🥰

İnşallah güzel haberler ile canım bol dua ile 🙏🙏🙏 3 4 aydır korunmayı bıraktık canım direk zaten doktor kontrolü ile olsunn istedim her şey o yüzden doktor kontrol ederek ilerledik adım adım, beklemek çok zor ya gerçekten zaman çabuk geçsin istiyor insan

Son bi haftaya daha ihtiyacımız var işte beklemek için ama onu bide bize sorsalar bende de aynı şikayetler var acaba iğne etkisimi hamimilelik belirtisi mi şüpheye düşüyor insan çünkü belirtilerde de bunlar mevcut

Kan vermek için biraz daha bekle canım gerçekten bende umutsuzluğa kapılmamak istiyorum içimde böyle tuhaf bişeyler oluyor ama düşünmemeye çalışıyorum da üzülüyorum eğer tersi çıkarsa diye

Kan vermek için biraz daha bekle canım gerçekten bende umutsuzluğa kapılmamak istiyorum içimde böyle tuhaf bişeyler oluyor ama düşünmemeye çalışıyorum da üzülüyorum eğer tersi çıkarsa diye
Ya herşeyimiz o kadar çok benziyor ki bende 6aydır filan korunmuyorum. Bana klomenle birlikye letu vermişti yumurtalar için 3 4 tane yumurta gelişmiş dedi kaliteliydi bakalım sonuc ne olcak olsum diye her duydugumu uyguladım😀

Son bi haftaya daha ihtiyacımız var işte beklemek için ama onu bide bize sorsalar bende de aynı şikayetler var acaba iğne etkisimi hamimilelik belirtisi mi şüpheye düşüyor insan çünkü belirtilerde de bunlar mevcut
Canım kusura bakma ama gaz sıkıntın var mı senin

Evet gaz sıkıntısı var uyku hali bitkinlik hepsi mevcut ama bugün yine dayanamayıp test yaptım silik çizgi çıktı bu sefer ki daha da silikti insan bi an önce belirgin olmasını istiyor ya ya var ya yok böyle şüpheyle duruyoruz korkuyor insan yada heveslenip umuda kapılıyor

Söylediğin gibi canım herşeyimiz benziyor herşey aynı aynı gün iğne de vurulmuşuz ilk tedavi ve de en önemlisi araştırıyorum ama her cevap beklememize çıkıyor

Aslında tam gün doluyo ama yine de çarşamba Perşembe ye kadar beklesek mi canım sen o günden sonra test yaptın mı başka

Aslında tam gün doluyo ama yine de çarşamba Perşembe ye kadar beklesek mi canım sen o günden sonra test yaptın mı başka
Yok canım yapmadım hiç tutuyorum kendimi yapsamda kesin sonuc vermiyor ki bekliyorum o yüzden, sen yaptın mı tekrar

Yaptım tekrar canım tekrar tekrar silik çizgi çıkıyor aşırı silik dün önceki gün ve bugün de test yaptım sabah erken oda silik gün geçtikçe silik olmaya başlıyor ama muhakkak çıkıyor inşallah güzel sonuçlar alırız canım ya gercekten çok araştırıyorum bakıyorum

X