Silik çizgide gebelik var mıdır

nrgl35

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2020
46
15
40
Adetim 5 gün geciktikten sonra kaset test yaptım silik çizgi çıktı yaklaşık 1-1,5 saat sonra. Aynı gün kan testi yaptırdım 3.32 çıktı. Testten 3 gün sonra tekrar test yaptım hassas olanlardan yine 1-2 saat sonra silik çizgi çıktı. Gebelik yoksa da silik çizgi çıkar mı? 1. Resim ilk yaptığım test 2. Resim ilk testten üç gün sonra yaptığım.

Eklentiler

• B70257F2-8975-4A55-8065-5D58089AB596.jpeg
    B70257F2-8975-4A55-8065-5D58089AB596.jpeg
    41,2 KB · Görüntüleme: 442
  • 7F2B3A88-8075-4181-8AA8-4EB6B42BA6BD.jpeg
    7F2B3A88-8075-4181-8AA8-4EB6B42BA6BD.jpeg
    52,8 KB · Görüntüleme: 428
Adetim 5 gün geciktikten sonra kaset test yaptım silik çizgi çıktı yaklaşık 1-1,5 saat sonra. Aynı gün kan testi yaptırdım 3.32 çıktı. Testten 3 gün sonra tekrar test yaptım hassas olanlardan yine 1-2 saat sonra silik çizgi çıktı. Gebelik yoksa da silik çizgi çıkar mı? 1. Resim ilk yaptığım test 2. Resim ilk testten üç gün sonra yaptığım.
Testin arkasinda yazan sureden fazla beklemeyin. O sekilde kuruma cizgisi olusturuyorm testte de yazar zaten bu. 10 dk sonra olusan sonucu kabul edin. Daha sonra cikan sonucu dikkate almayin diye. Yani testiniz negatif. Tekrar yapin sabah idrariyla. Arkada yazan sure kadar bekleyin. Daha fazla degil.

Hayırlısı cnm inş

IMG20201222133036.jpg
adetime 6 gün var ve çok silik çizgi çıktı sizce var mı gebelik? Gözle bi tık daha belirgin burada da hafif belli gibi

Ben 3 aylık normal doğumla ilk bebeğimi kaybettiğim için kimyasal beni çok da üzmez sanırım. Dikkat etmek istediğim için erken öğrenmek istiyorum yaptığım hataları yapmamak için :KK43:
Hiçbir bebek annenin yaptiklariyla dusmez. Saglikli bebek tutunuyor. Kendinizi suçlamayin. Burada bebegini kucagina alan bir anne hamile oldugunu bilmeden 3 kat valiz cikarmis. Benim bir tanidigim butun hamileliginde tuvalete bile kalkmadi. Oylece yatti. Yine de düştü bebek. Bu yuzden suçlu siz degilsiniz. Bunu doktorlar da soyluyor. Kendinize kizmayin, kendinizi suçlamayin. Saglikli bir bebek olmadigi için gitti. Siz masumsunuz.

Hiçbir bebek annenin yaptiklariyla dusmez. Saglikli bebek tutunuyor. Kendinizi suçlamayin. Burada bebegini kucagina alan bir anne hamile oldugunu bilmeden 3 kat valiz cikarmis. Benim bir tanidigim butun hamileliginde tuvalete bile kalkmadi. Oylece yatti. Yine de düştü bebek. Bu yuzden suçlu siz degilsiniz. Bunu doktorlar da soyluyor. Kendinize kizmayin, kendinizi suçlamayin. Saglikli bir bebek olmadigi için gitti. Siz masumsunuz.
Düşmedi maalesef zorunlu sonlandırıldı gebeliğim☹️

X