Silikon ameliyatı sonrası ağırlık hissi

Lilium2

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2018
21
15
Kızlar merhaba, 3 gün önce kas altı 350 cc damla silikon takıldı. Boyut büyük görünüyor ama ameliyat öncesi sıfır meme dokusuna sahiptim ve doktorum 3 boyutlu olarak ameliyat sonrası oluşacak görüntüyü de gösterdi ve buna karar verdik. Göğüs ağrısı, bel ağrısı, kol ağrısı zaten beklediğim durumlardı ama sabah yataktan kalkarken öyle bir ağırlık hissediyorum ki sanki her iki tarafa 10ar kg taş bağlanmış sıkıca. Bu durum normal mi geçecek mi sürekli orda fazlalık varmış gibi mi hissedeceğim konusunda daha önce yaptıran arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Merhabalar. Bana kas altı koyuldu ve evet yataktan kalkarken ve oturduğum yerden kalkarken o ağrıları hissediyorum. Yaklaşık üç hafta sürdü. 23 Kasım’da ameliyat oldum hala silikonları fazlasıyla hissediyorum :KK43:

Merhabalar. Bana kas altı koyuldu ve evet yataktan kalkarken ve oturduğum yerden kalkarken o ağrıları hissediyorum. Yaklaşık üç hafta sürdü. 23 Kasım’da ameliyat oldum hala silikonları fazlasıyla hissediyorum :KK43:
1 bucuk ay olmuş sen ameliyat olalı yumuşama durumu nasıl yumusadıkca hissetmemen gerekmez mi birde kas altı bu kadar hissediliyor mu benimki kas üstü

Bende öyle hissetme veya agirlik yok :110: ha bazen sirtüstü uzanirken kalkinca bi degisik bisiler oluyo o ayri:KK49:

B

Ben memelerime dokunuyorum kalktiktan sonra devamli elim onlarda görenler ne düşünüyor acaba :halay:
Bende sürekli evde öyleyim sürekli bakiyorum elliyorum dekolte giymek istiyom sürekli sütyen cikar giy felan :KK48: esimde garip garip beni izliyo :KK76:

Bende sürekli evde öyleyim sürekli bakiyorum elliyorum dekolte giymek istiyom sürekli sütyen cikar giy felan :KK48: esimde garip garip beni izliyo :KK76:

Hahahahahah ayni ben. Benim 40 gun oldu hala elim sabah kalkarkalmaz memelerde. Sabahlari alt kisimlari hala acio. O agirlik hissi kalmadi cok ama o ilk 3 hafta ciplakken bile sutyen takmis gibi bi agirlik hissi vardi gecio sonra. Ve devamli sutyen alip deniyorum 30 tane olmustur aldifim sutyenler nasil durucam insallah dururum

Hahahahahah ayni ben. Benim 40 gun oldu hala elim sabah kalkarkalmaz memelerde. Sabahlari alt kisimlari hala acio. O agirlik hissi kalmadi cok ama o ilk 3 hafta ciplakken bile sutyen takmis gibi bi agirlik hissi vardi gecio sonra. Ve devamli sutyen alip deniyorum 30 tane olmustur aldifim sutyenler nasil durucam insallah dururum
Bende cok sütyen aldim sifirdan hepsini ama ilk zamanlar 80b almistim kücük gelmeye basladi suan 80c de tam oluyor cok almasaydim bastan okadar para verdim simdi giyemiyom kücük geliyolar ama olsun yinede üzülmedim hatta sevindim 80c istiyodum hep o yüzden

Bi sey sorucam ne zamana kadar cift yastik boyle hafif dik yattiniz. Ben hala cift yastik yatiyorum cok sıkıldım.bu durumdan...

Ben de dün 325 cc mentor yuvarlak silikon ile ameliyat oldum. Ameliyattan ilk çıktığımda hiç ağrım yoktu. Akşam saatlerinde ödem arttıkça sutyen baskısıyla ağrım oldu. Bugün daha yumuşak bir sutyene geçiş yaptı doktorum ve çok rahatladım. Henüz kendim yatıp kalkamıyorum. Hareketlerin kısıtlı olması, konuşurken nefes nefese kalmak, sürekli sırt üstü yatmak vs çok zor ama günler çabuk geçiyor. Oldu bitti bile diye seviniyorum :)

1 bucuk ay olmuş sen ameliyat olalı yumuşama durumu nasıl yumusadıkca hissetmemen gerekmez mi birde kas altı bu kadar hissediliyor mu benimki kas üstü

*kas zarının altı pardon. Yanlış anlattım :) evet biri dokunda sahte olduğunu hemen anlayacak

Ben de dün 325 cc mentor yuvarlak silikon ile ameliyat oldum. Ameliyattan ilk çıktığımda hiç ağrım yoktu. Akşam saatlerinde ödem arttıkça sutyen baskısıyla ağrım oldu. Bugün daha yumuşak bir sutyene geçiş yaptı doktorum ve çok rahatladım. Henüz kendim yatıp kalkamıyorum. Hareketlerin kısıtlı olması, konuşurken nefes nefese kalmak, sürekli sırt üstü yatmak vs çok zor ama günler çabuk geçiyor. Oldu bitti bile diye seviniyorum :)
Gecmis olsun bir haftaya kalmaz eski haline dönersin insallah

Kızlar merhaba, 3 gün önce kas altı 350 cc damla silikon takıldı. Boyut büyük görünüyor ama ameliyat önce) sıfır meme dokusuna sahiptim ve doktorum 3 boyutlu olarak ameliyat sonrası oluşacak görüntüyü de gösterdi ve buna karar verdik. Göğüs ağrısı, bel ağrısı, kol ağrısı zaten beklediğim durumlardı ama sabah yataktan kalkarken öyle bir ağırlık hissediyorum ki sanki her iki tarafa 10ar kg taş bağlanmış sıkıca. Bu durum normal mi geçecek mi sürekli orda fazlalık varmış gibi mi hissedeceğim konusunda daha önce yaptıran arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Merhaba bana bilgi verebilir misiniz? Ben de yeni evliyim nerede nekadara yaptırdınız? Güvenim kalmadı

Merhaba siz hangi şehirdesiniz yardımcı olun bana çok mu pahalı bu ameliyat. sütyenimi çıkaramıyorum artık güvenim gitti

X