SİLİNEN DOĞUM VİDEOLARI 😪😪😪

Samsung da ailinen şeyler geri getiriliyor diye biliyorum.Hatta kız arkadaşım erkek arkadaşının aldattığını o şekilde yakaladı.Ama nereye gidiyor silinen dosyalar bir telefoncuya sorun bence.

Canım dosyalarına gir ordan dahili depolama var en altta çöp kutusu var ona tıkla aşağıya doğru ekranı kaydır göreceksin geri yükleye bas olur

Canım dosyalarına gir ordan dahili depolama var en altta çöp kutusu var ona tıkla aşağıya doğru ekranı kaydır göreceksin geri yükleye bas olur

Dosyalar adındaki menüye tıklayın arama yerine sent veya send yazın alt klasörlerden bakın ben silinen tüm resimlerimi sent dosyasında bulmuştum.. Deneyip sonucu yazarsanız sevinirim.
Sildiğim bi çok video çıktı vallahi ama benim istediğim videolar orda yok. Neden acaba

Bi çok video çıktı ama esas istediğim videolar yok. Neden acaba?

Huawei kullanıyorum. Bir defa yanlislikla tum fotoğrafları sildim. Basimdan asagi kaynar sular dökülüyordu ki 'Yakın zamanda silinenler' diye bir klasöre gittigini gordum. 30 gune kadar bu klasörde saklanip 30. gün geri yuklenmezse siliniyor. Samsungta da bu ozellik olabilir.
Eger yoksa recovery programlari ile geri getirilebiliyor.

telefona yuklediginiz seyler silinenlerin uzerine yazilir. bir an once bilgosayara baglayip kurtarin. bi surecte telefonla fotograf bile cekmeyin.

Dosya yonetici ye. Bolum var girin orda picture resimler var video orda yedekleri oluyor whatsapda da silinen fotolar bulunuyor

Merhaba 😪
Telefon hafızam dolmuştu ve google fotoğraflara yedeklenmiştir diye, tüm videoları sildim ve hayatımın şokunu yaşadım.
O kadar üzgünüm ki. O videolar bi daha nasıl geri gelir. Geri getirmenin bi yolu var mıdır? Her türlü riski göze alabilirim.
Kızımın dogumhaneden çıkışı, ilk muayenesi, ilk kiyafetlerini giymesi, ilk ağlamaları, ilk emzirmelerim 😭😭😭 hepsi yok oldu. Eşime daha mevzuyu açamadım bile.
Cihaz:samsung

Galeride çöp kutunuz aktifse orda belli bir sure depolaniyor fotolar videolar fln. Ama çöp kutusu aktifse dedigim gibi.

X