Şimdi nereden başlamalıyım?

maviisever

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
763
202
Kızlar beş aylık hamileyim neredeyse, ve artık yavaştan yavaştan başlamam gerek alışverişe (elbiseleri sonlara doğru alıcam bahar mevsimine geldiği için) fakat nereden başlamam gerek hiç ama hiç bilmiyorum, şimdiden neler alabilirim? Şu anlık sadece oyuncağı var o da tam bitmedi yine küçük boncuklar takılması lazım aldıklarımız yetmedi😅 onuda eşim yaptı çalıştığı yerde bende hazır ilmikten battaniye yapıyorum çok güzel o da pofuduk pofuduk el işini beceremeyen herkese tavsiye ederim çok kolay, sadece onlar var yani odasına önümüzdeki ay yavaştan başlayacağız... ben neler alabilirim? Emzik askısı tutacağı vs geliyor aklıma onlarda en basiti...
C14F83AF-E9BD-4635-95CF-06D777734A90.jpeg

Zıbın. tulum. hastane çıkışı. alt üst takım. Emzik. Biberon. Bakım ürünleri. Bebek odası yapacaksanız anne yanı. Ona nevresim. Yatak. Yorgan. Eldiven. Şapka. Battaniye. Ağız bezi. Küvet. Bebek arabası. Puset. Bakım çantası.
şimdilik aklıma bunlar geldi ama eminim unuttuğum çok şey vardır

Zıbın. tulum. hastane çıkışı. alt üst takım. Emzik. Biberon. Bakım ürünleri. Bebek odası yapacaksanız anne yanı. Ona nevresim. Yatak. Yorgan. Eldiven. Şapka. Battaniye. Ağız bezi. Küvet. Bebek arabası. Puset. Bakım çantası.
şimdilik aklıma bunlar geldi ama eminim unuttuğum çok şey vardır
Okurken gözüm korktu😅 ben bunları hepten unutmuştum biberonu vs vs hastene çıkışını isimli bir şekilde yapmak istiyorum ama ismine karar veremedim😞 eşime sorarsak verdik o da ayrı bir konu😅😄

Okurken gözüm korktu😅 ben bunları hepten unutmuştum biberonu vs vs hastene çıkışını isimli bir şekilde yapmak istiyorum ama ismine karar veremedim😞 eşime sorarsak verdik o da ayrı bir konu😅😄
İsime karar verdikten sonra onu en son ay da yaptırabilirsin ama daha benim unuttuğum çok şey vardır eminim 😀
Küçük bi tavsiye. Herşeyi son ay alırım deme. Parça parça al bence. Üst üste gelince zor olur

X