Saç Uzatma Yöntemleri sinameki kürüyle 1 senede uzayan saç işte sonuç....

duygusal_kiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2013
54
4
artık 1 sene oldu artık sinameki kürünü bıraktım şimdilik bukdar yeterli şimdi sadece hem uzamaya yardımcı şampuan kullanıyorum hemde badem yağı kullanıyorum bu şekildede saçların uzamasına yardımcı olacağım kürü bırakmamın sebebi ise yaz geliyor ve havalar ısınmaya başladı bemiksin kokusu beni mahvediyor kokuyu gidermek için lavanta kullandım ama ister istemez yinede kalıyor kokusu yazın hele hiç çekilmiyor bende oyüzden artık yeterli olduğunu düşünüyorum kürü yapanlar bırakmayın sabredin ve düzenli kulanın vede kesinlikle düzelştirici yapmayın boya yapmayın yıpratacak şeyler kullanmyın onun yerine kuaföre gidin fön yaptırın yaptırsanız bile ayda 1 kere ben mecbur kalmadıkça 2 ayda 1 defa yapmışımdır ve sonucunda sağlıklı saçlar ve ben en son saçımı geçen sene kesiktirdim o da ucundan saçımda boya bile yok kendi rengi oyüzdn sizlerde dediklerimi yapın....

$1.jpg $2.jpg $3.jpg

Son düzenleme:
teşekkür ederim canlar sabreden derviş muradına erermiş bende sabırla yaptım ve sonucunuda aldm hayırlısıyla sizlerde devam ediniz...

teşekkür ederim canlar sabreden derviş muradına erermiş bende sabırla yaptım ve sonucunuda aldm hayırlısıyla sizlerde devam ediniz...

Maalesef bu kür bende bir işe yaramadı ama genel olarak zaten hiç bir kür işe yaramıyor bende turp vs vs :) Biraz garip bir saç yapım var, uğraşmayınca hızlı uzuyor bunu keşfettim artık yinede sinameki kürü yapan arkadaşların destekçisiyim :)

bende saçlarımı uzatmak istiyorum bunun için çam trebentin kullanmdım ama sanki pek faydasını göremedim gibi. yılan yağını çok öneriyolar saç uzamasında sizce iyimidir ?

bende başlayalı 1 ay oldu ve katlarım çok hızlı bir şekilde uzadı inşallah 1 yıl kadar kullanmadan sonuç alırım bende belime gelsin istiyorum su anda kıvırcık hali göğüslerimiz üzerinde , ısı kullanmak zorundayım çünkü saçlarım kıvırcık ve şekillendirmek için kullanmak zorundayım kırılması uzamasına etki eder mi siz haftada kaç kere uyguladınız ve hiç saç kurutma makinesi kullanmaz mısınız ?

bende saçlarımı uzatmak istiyorum bunun için çam trebentin kullanmdım ama sanki pek faydasını göremedim gibi. yılan yağını çok öneriyolar saç uzamasında sizce iyimidir ?

yılan yağıyla falan uğraşma canım çam terebetinininde duş keyfinini yaşamana engel olmaktan başka işe yaradığını düşünmüyorum köpürmüyo hiç :KK19::KK19:o köpüğü görmem lazım benim
havuç kürüyle sinemaki kürünü denemelisn:KK34::KK34:

yılan yağıyla falan uğraşma canım çam terebetinininde duş keyfinini yaşamana engel olmaktan başka işe yaradığını düşünmüyorum köpürmüyo hiç :KK19::KK19:o köpüğü görmem lazım benim

Hepimiz gibi uygun kürü bulana kadar zaten hepsini deneyecek bence :) Sinameki,Turp,Havuç hepsini denedim yahu :KK1::KK1::KK1:

sonuç değerlendirmen nedir bizde yaralanalım denemeden önce:KK23:

Canım bu kürlerin hiç biri bende uzama sağlamadı, beslenmesini sağlamadı, iyiye götürmedi.

Sinameki 3 kür yaptım
Turplu su 1 ay haftada 3 yaptım
Havuç kürü 1 ay haftada 2 yaptım

Yalnız forumda başlıkları görüyorsun gerçekten kullanan ve muazzam saç uzatan arkadaşlarımda oldu, gözümle gördüm yani bu yüzde beni kıstas olarak alma, hepsini dene doğruyu bulana kadar çünkü benim saçlar kafasına göre takılıyor ve daha çok doğal yağ bakımlarını tercih ediyor nedense :)

Canım bu kürlerin hiç biri bende uzama sağlamadı, beslenmesini sağlamadı, iyiye götürmedi.

Sinameki 3 kür yaptım
Turplu su 1 ay haftada 3 yaptım
Havuç kürü 1 ay haftada 2 yaptım

Yalnız forumda başlıkları görüyorsun gerçekten kullanan ve muazzam saç uzatan arkadaşlarımda oldu, gözümle gördüm yani bu yüzde beni kıstas olarak alma, hepsini dene doğruyu bulana kadar çünkü benim saçlar kafasına göre takılıyor ve daha çok doğal yağ bakımlarını tercih ediyor nedense :)

saçta hayır olmayınca neyi denesek boş desene:KK31::KK31::KK31:

Bu kuru gecen sene 5hafta yapmistim kuafor sacima golge yaparken saclarimi paketlemekte biraz zorlandi kafandan sac fiskirmis demisti:KK1::KK1: cok etkili bir karsim hemen etki ediyor amma o kokusu yokmu o kokusu dayanilacak gibi degil :))

havuç kürü nasıl oluyo peki hiç denemedim daha önce :KK1:

bende çam terebentin kullanıyorum şampuanın içine atıyorum 5-6 damla kadar evet yılan yağınıda aldm ama bilmiyorum faydası varmı yokmu şampuanın içine karıştırıp hepsini koyuyorum sarımsakda koyan var ama kokusu ndan dolayı ben artık bıraktım..

bende başlayalı 1 ay oldu ve katlarım çok hızlı bir şekilde uzadı inşallah 1 yıl kadar kullanmadan sonuç alırım bende belime gelsin istiyorum su anda kıvırcık hali göğüslerimiz üzerinde , ısı kullanmak zorundayım çünkü saçlarım kıvırcık ve şekillendirmek için kullanmak zorundayım kırılması uzamasına etki eder mi siz haftada kaç kere uyguladınız ve hiç saç kurutma makinesi kullanmaz mısınız ?

ısı kullanmak fön makinasıyla kurutursan problem olmaz ama kurutup ve sonra düzleştiriciyle düzletrsn ozaman saçlarına zarar verir benimde saçım kıvırcık normalde heleki kendi haline bıraktığımda kurumaya kabarıyor ben fön makinası filan pek kullanmam onun yerine saçımın kabarmasını önlemek için jöle yerine badem yağı sürüyorum ve ertesi gün sanki jöleli gibi duruyor kıvır kıvır tavsiyem sende öyle yap ben haftada 1 kere yaptım ve düğünüme yakınken 2 ay ara verdim çünkü yaz gelmişti ve baya koku yapıyor yazın sonrasında ara ara yaptım şuandada bıraktım

Son düzenleme:
X