sinameki mi turplu su mu ? hangisi daha iyi ?

tgcege

Me and you just us two
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
907
3
turplu suyu bilmem ama ben sinamekeyi yapıyorum
2.yapışım boy açsından hafif uzama var
saçlarım parlak ve çok canlı gözüküyor

merve_26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2011
108
0
bende sinamekiye başladım yeni 2. yapışım parlaklık fln iyi uzamayı daha farketmedim turplu su içinde çok iyi şeyler söyleniyorda kararsız kaldım acaba ikisinide yapsam nolur acaba

hyp_93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2011
57
0
Ben 2sinide yapıyorum canım bana bi zararı olmadı ayrıytten durulanmayan bakım suyu kullanmayada başladım uyguladığım bütün bakımlardan çok memnunum uzadımı evet uzadı saçım normale göre daha fazla ama hangisi daha etki etti yaptıklarımdan onu çözemedim açıkcası :97:

derya_51

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2011
632
2
ben de ikisini yapıyorum canım 4 gün arayla :) zararı olmuyor ve daha hızlı uzatıyor:KK49:

merve_26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2011
108
0
tamam bnde öyle yapıyım ay yeterki uzasınlar şöyle belime kadar teşekkürler kızlaaar :KK34::KK34::KK34:

merve_26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2011
108
0
kızlar bugünde turplu su yapıyım dedim içinede az bişi zeytinyağıda koydum şuan kafamda ve turplu sudan azcık çay tabağına alıp kirpiklerimede sürdüm bakalım sonuç ne olacak sonucu yazarım :13:

AkhyLs

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
2.493
63
canım bende sinamekli kürü yapcam saçıma ama evde şuan zeytin yağı var sadece. Aktara gidip daha yağ almadım olurmu dersin sinamekiyle zeytinyağı?? saçlarım kurudu yoksa bal vezeytinyağımı yapsam kararsızım:26:

merve_26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2011
108
0
canım zeytinyağıda saçlar için çok faydalı ama tarifin dışına çıkma derim ben sinameki kürünün içine zeytinyağıda kattım turplu suyada kattım faydasını gördüm

pln397

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2011
1.698
8
geçen sene her ikisini de uygulamıştım.turplu su çok hızlı uzatmıştı.sonra sadece turplu suya devam ettim.yumurta da koymuyordum ben.boynumdan akan yumurtaya daha fazla tahammül edememiştim :KK1: sadece turplu su 1 gün bile kalıyordu saçımda...

yesilimsi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2011
3.768
0
36
Mrb..

Ben daha öncelerde sinameki denedim bi kaç karışımla birlikte ve hiç faydasını görmedim o kokuyu çektiğimle kaldım....

filerun

Reklamdakisıradandeterjan
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2011
1.532
12
geçen sene her ikisini de uygulamıştım.turplu su çok hızlı uzatmıştı.sonra sadece turplu suya devam ettim.yumurta da koymuyordum ben.boynumdan akan yumurtaya daha fazla tahammül edememiştim :KK1: sadece turplu su 1 gün bile kalıyordu saçımda...

akşamdan sabaha kadar mı beklettin? :44:
ne kadar süre uyguladın toplam.?

KittyConda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2011
1.600
4
ben de çok merak ediyorum bunu.:KK14:

ben sinamekiyi 4 kez uyguladım, psikolojik olarak saçımı uzattı gibi geldi ama ölçünce hiç bir etkisi olmadığını gördüm.ama bakım olarak iyi.

turplu suyu bilmiyorum, deneyince yazarım.

Son düzenleme:

pln397

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2011
1.698
8

akşamdan sabaha kadar mı beklettin? :44:
ne kadar süre uyguladın toplam.?

kokusu dışında bir sorun olmadığı için evde olduğumdan saçıma turplu suyu sürüp 1 gün kadar duruyordu.ama yumurta koymuyordum ben. 3-4ay kadar yapmıştım.ama siyah turp olacak.en etkilisi o.