sinava 4. kez hazirlanan ve yogun stres yasayan bir flörtüm var, ona nasil davranmaliyim?

jungeunji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2016
73
27
31
baslikta gayet acik bi sekilde anlattim aslinda. ortak bi arkadas vasitasiyla tanistik. uzak mesafeden konusuyoruz. cok fazla ortak noktamiz oldugu icin arkadasim tanismamizi istedi. yaklasik 3-4 haftadir konusuyoruz. guzel vakit geciriyor, birlikte sevdigimiz seyleri yapiyoruz. benim icin arkadasima "daha once hayatima benimle boyle ilgilenen bi kiz girmedi" demis. gecmiste zaten duzgun bi iliskisi de olmamis. ben universitedeyim oysa sinava 4. kez hazirlaniyor. cok sıkı calisiyor hedefi tip. gun icerisinde asiri sık konuşamıyoruz yani. fakat son birkac gundur konusmalarimiz eskiye gore daha da azaldi. bi sorun oldugunu sezdim ve dun gece bu konuyu actim. kendisi modunun dusuk oldugunu ve uyuyamadigini soyledi. ben de yaninda oldugumu benimle paylaşabilecegini soyledim. biraz anlatti falan uyumadan once de bi sure telefon kullanimini azaltacagin soyledi. ben de anlayisla karsiladigimi soyledim. dun geceden beri konusmuyoruz yani. fakat onu dusunuyorum ve gercekten stresli oldugunu burdan bile hissediyorum. yapacak bi seyim de yok aslinda yazmak istemiyorum o yazana kadar. sizce beklemede mi kalayim?

Bu kişiyle sürdürebileceğinizden emin misiniz? Belki bu sene de kazanamayacak, kazanırsa 6 yıl zorlu bir eğitimden geçecek. Şimdi olduğundan daha da yoğun olacak. Bence böyle bir ilişki sizin için çok yıpratıcı olur :/

Bu kişiyle sürdürebileceğinizden emin misiniz? Belki bu sene de kazanamayacak, kazanırsa 6 yıl zorlu bir eğitimden geçecek. Şimdi olduğundan daha da yoğun olacak. Bence böyle bir ilişki sizin için çok yıpratıcı olur :/
bunu dusundum evet. fakat gercekten iletisimimiz cok guzel. ortak cok fazla yanimiz var ve konusmaktan zevk aliyorum. bu her seyin onune geciyor benim icin

Üzgünüm ilişkini en az bir sene ertelemen gerekecek. Sanırım gösterdiğin ilgi karşı tarafın hoşuna gitmiş ve ilişki başlamış ama klasik erkek sonradan kafaya dank etmiş. Bekle dönerse senindir.​

Demi ya.
Benim o dönemde en büyük ekşınım sorumu çözen dersane hocasına uzaktan kırışmaktı.
Aynen öyle. Ben inandırıcı bulmadım çocuğun hedeflerini, lafta hepsi bence. Sınava 4. kez hazırlanan üstelik tıp hedefleyen bir insan bu süreçte kimseyi hayatına almaz.

Üzgünüm ilişkini en az bir sene ertelemen gerekecek. Sanırım gösterdiğin ilgi karşı tarafın hoşuna gitmiş ve ilişki başlamış ama klasik erkek sonradan kafaya dank etmiş. Bekle dönerse senindir.​
henüz bi ilişki içinde değiliz sadece konuşuyoruz. bakalım dediğiniz gibi bekleyeceğim

Erkeklerin uzaklaşmak için bahanesi direk psikolejim bozuk iyi değilim yoğunum üzmek istemiyorum ama çok kaptırmayın kendinizi oluru yok gibi..
bahane mi bilmiyorum ama arkadaşım da kötü olduğunu söyledi keyfi yokmuş son zamanlarda. zaten çok içine kapanık biri pek anlatmaz derdini sormadan siz. bilmiyorum artık zamana bıraktım

Yol yakınken boşverin sınavda olsa insan sevdiğinden uzaklaşamaz, bu alışık değil heralde sevgiye o yüzden ağır geldiniz daha gençsiniz okul bitip mesleği ele almadan gönlünüzü yormayın

Bir erkeğin adam olması mesleğini alıp ayrı evde yaşayınca başlar o zamana kadarki herşeyleri gönüllerini eğlendirmek içindir

Parası olmayan erkek heran gidebilir vaziyettedir çünkü o ağır yükü taşımak zordur.

X