Sinir atağı, depresiflik , ağlama isteği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sinirlenmedim ki? :KK70:
Yazdıklarında tek kızdığım nokta "hala ağır olduğunu göstermez ki" demen
Ever durumunu küçümsüyorum çünkü sen büyütüyorsun
Kimi insanlar var anasının babasının işkenxesine uğruyor ensest ilişkiye zorlanıyor para karşılığı satılıyor
Sen hala tutturmuşsun benim babam alkolil benim babam alkolik diye
Okılunu okumuşsun e maaşlı işin var gitmek için ne bekliyorsun
Ama gidemiyorsun değil mi pardon çünkü seni baban o eve zincirledi.
Biraz yardıma açık ol da insanlar yardım etmeyi öğrensin en ufak birşey de insanlara sinirlenip eziklemeye çalışma.
Ayrıca evet konu açtım,bakman güzel
Fakat ben sana hayran ol demedim
En fazla benim gibi ol dedim mutlu olmaya çalış dedim
Çünkü çaba gösterdim ben
Mutlu olmak için bu günlere gelebilmek için
Sen ne yaptın? Mutlu olmak için,kurtulmak için çaba gösterdin mi?
İpleri kendi eline almaya,kendi hayatını kendin yönetmeye çalıştın mı?
Hayır.
Sen sadece sürekli psikolojinin arkasına sığındın.
İstisnasız her konunda insanları tersleyip;
"Benim psikolojim bozuk benim psikolojim bozuk"diye tekrarladın.
Farkında mısın? Hiç arkadaş edinmeye,kurtulmaya çalışmıyorsun.
Ama bunlar senin için önemli şeyler değil.
Çünkü senin "psikolojin bozuk" değil mi?
Sana bu hayatta başarılar.
Bana da mutluluklar.

Bak senin burda duyar kasıp bu beğeni alman umrumda değil. Baban bırakıp gitmiş durumunuz iyi yerli yerinde para bile yolluyormus ordan boş duyar kasma. Ben nelerle mücadele ettim üni hayatımda boyunca da calıstım kendi paramı kazandım evi bile adam eden benim. Sen bunların bir zerresini yapmamıssındır oturmus ordan babam kötüydü diyor zate .bırakıp gitmiş lisede kurtulmuşsun annen desen belli ki aktif bir kadın borçları harçları ödemiş yani annen pasif değil. Sen ne başardın da övünüyorsun bana göre gayet destek almışsın baban kötü olsa da bu kadar. Konularına yorum yapmazsan artık sevinirim anlayan biri değilsin kendi gözünden atıp tutuyorsun ancak. İyi birşey bile anlatmaya calısıyorsan da bu sekilde anlatılmaz sen söylesin sen bilesin ben yaptım ben ettim ben süperim sen suçlusun demekle. gayet destekli büyümüşsün annene dua et. Baban da defolmus gitmiş işte para da yolluyor oh mis. Bende takmazdm.

Biraz önce yazılanları okuyunca cok sinirlendim .

" Sosyal medya linci" denilen bir şey var. KK' da çok yaşanan bir şey . Herkes burada konu sahibinin üstüne yuklenmis. Çok yanlış bir şey .

Konu Sahibi son derece olumsuz bir ruh halinde ve muhtemelen her şeyi gözünde buyutüyor, abartiyor. Ama ben açıkça iyi değilim diyor . Bu kız daha da kötü durumda olsa sizin sayenizde vebalini nasıl cekeceksiniz ?

Biri demiş yok daha kötü şeyler yaşadım ama senin gibi olmadım , bu beyinden salgılanan hormonlarla alakali acaba haberiniz var mı ? Hatta genetik .o kızın kendi elinde değil ...

Konu Sahibi eleştiriye açık değilsiniz , karamsarsiniz ve bunu biliyorum . Karamsarlık duygusunu ben de yaşadım . TTavsiyem ilaçlarınızi değiştirmeniz . Ben de çok faydasını gördüm ve eski halim buyük ölçüde gitti .

Başkalarının olumsuz yorumlarını takmayin . Psikoterapi + ilaç tedavisi uygulayın . Başka çaresi yok ne yazık ki . Gerekirse ömür boyu ilaç .

Başkalarını linç etmeden öncede nolur daha bilinçli olun ...

Biraz önce yazılanları okuyunca cok sinirlendim .

" Sosyal medya linci" denilen bir şey var. KK' da çok yaşanan bir şey . Herkes burada konu sahibinin üstüne yuklenmis. Çok yanlış bir şey .

Konu Sahibi son derece olumsuz bir ruh halinde ve muhtemelen her şeyi gözünde buyutüyor, abartiyor. Ama ben açıkça iyi değilim diyor . Bu kız daha da kötü durumda olsa sizin sayenizde vebalini nasıl cekeceksiniz ?

Biri demiş yok daha kötü şeyler yaşadım ama senin gibi olmadım , bu beyinden salgılanan hormonlarla alakali acaba haberiniz var mı ? Hatta genetik .o kızın kendi elinde değil ...

Konu Sahibi eleştiriye açık değilsiniz , karamsarsiniz ve bunu biliyorum . Karamsarlık duygusunu ben de yaşadım . TTavsiyem ilaçlarınızi değiştirmeniz . Ben de çok faydasını gördüm ve eski halim buyük ölçüde gitti .

Başkalarının olumsuz yorumlarını takmayin . Psikoterapi + ilaç tedavisi uygulayın . Başka çaresi yok ne yazık ki . Gerekirse ömür boyu ilaç .

Başkalarını linç etmeden önce de nolur daha bilinçli olun ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X